Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Damn, reméltem ennél egy kicsit több infót megtudok mikor a linkre kattintottam. :(

Aki hülye, haljon meg!

(#2) fityesz9


fityesz9
tag

Anyám, mióta ide felkerült ez a videó a játékról, azóta ezt várom. :)

Különben meg ott van miden fontos infó, a játék címe Cyberpunk lesz és 2077-ben jelenik meg. :DDD

Garrus, am I your dirty little secret?

(#3) ldave


ldave
félisten

Ez a tipikus este, hogy értem én hogy nagyobb, de miért? Minek?

A Slime draws near! Command?

(#4) L3zl13 válasza ldave (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A magam részéről nem vagyok telhetetlen, kiegyeznék egy 1:1 arányú 100% bejárható metropolisszal. :)

Aki hülye, haljon meg!

(#5) akoska07


akoska07
nagyúr

Huuu

Ez eleg allat. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#6) nonsen5e válasza ldave (#3) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mert lehet hamarosan elveszítik a "legnagyobb open world játék" címét? :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) gianni85


gianni85
veterán

mióta megláttam ezt a teasert alig vártam, hogy végre befejezzék a Wicsert, és fejlesszék ezt ezerrel. Na mondjuk a Wicser se volt rossz, de ez témában sokkal közelebb áll hozzám

(#8) Xelloss válasza nonsen5e (#6) üzenetére


Xelloss
aktív tag

Hát fel kell kötni a gatyát bazz... :DDD

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#9) tailor74


tailor74
őstag

Amit eddig letettek az asztalra, azok alapján tuti érdemes várni rá. Csak jöjjön el az azidő mihamarabb.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) sptkyle


sptkyle
senior tag

Ez továbbra is nagyon-nagyon várós... kedvenc téma. Bár reméltem, hogy kicsit komolyabb hír lesz belőle.
Nem vagyok egy nagy gamer (még kicsi se), jöhetnek a GTA-k, a Far Cry-ok, a CoD-k, a Witcher-ek... de ennél a játéknál biztosan gépet fejlesztek. :D

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11) Viper26


Viper26
nagyúr

Eléggé Blade Runner feeling, várom is nagyon. :)

Pixel 7 | FR955

(#12) joysefke válasza ldave (#3) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ez a tipikus este, hogy értem én hogy nagyobb, de miért? Minek?

Ezt én sem tudom.

Az idióta gémermédia által a buta, befolyásolható játékosban keltett irreális elvárásoknak róbálnak talán megfelelni.

Azt a nagy világot meg is kell tölteni ám tartalommal, mert remélhetőleg nem az autó generált rpg fetch quest lesz a színvonal amit a játék nyújt. Márpdig ha nem, akkor a kérdés az, hogy alapvetően ugyanannyi minőségi tartalmat fog hordozni a játék mint az elődei, és ez a tartalom a nagyobb világban ritkásabban lesz elhelyezve, vagy sokkal több minőségi tartalmat gyártanak, hogy ne legyen kihalt a világ. Na most ha ez utóbbi, akkor kérdés, hogy miből fogják a fejlesztést finanszírozni?

A játék ára a szokásos árszínvonaltól felfele már nem igazán emelhető, az RPG játékosok összlétszáma is korlátozott, így nem értem mi értelme/haszna lenne tartalomban ebbe a játékba a többszörösét beletölteni mint a konkurensek, ha alapvetően nem lehet belőle többszörös pénzt kiszedni?

Ha egy átlagos vásárlójuk kiad (átlagosan) 30 dollárt mondjuk 70 órányi minőségi RPG tartalomért, akkor mi értelme lenne csinálni egy olyan játékot amit szintén (átlagosan) 30dollár körüli áron lehet eladni, de (sicc!) 200 óra minőségi tartalom van benne?
Semmi.

Szóval remélem hogy itt csak valami buta marketing csúsztatásról lesz szó és nem akarják ténylegesen be is váltani ezt az ígéretet, mert félek az a játékélmény rovására menne....

J.

[ Szerkesztve ]

(#13) [Prolixus] válasza joysefke (#12) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ha nem a CD Projekt Red-ről lenne szó, akkor bennem is aggodalmakat keltene ez a kijelentés, de arrafelé eddig is pontosan tudták, hogy mitől döglik a légy, meg úgy en block a legnormálisabb stúdió, szóval lehet mégsem kell félnünk annyira.

Egyébként méretben lehet olyan szempontból természetszerűleg nagyobb, hogy cyberpunk játék lévén biztosan lesz valami gyorsabb közlekedési eszköz, mint a ló. Márpedig ha lehet menni majd autókkal, és tartani akarják a Witcher 3-as "fú ez kiba@szott nagy" érzést, akkor szükségszerűen nagyobbá kell csinálni a játékteret. Ez szerintem nem feltétlen jelenti azt, hogy több tartalomnak is kell benne lennie, egyszerűen csak nagyobb távolságot kell bejárni ugyanannyi idő alatt. Ha okosan tervezik meg a pályákat, akkor nem kell minden részre izgő-mozgó beszélő járókelőket, meg mindenféle figyelemfelkeltő pályaelemet tenni (boltok meg ilyenek) rakniuk, így sokkal több "helykitöltő mellékes kontentet" sem kell feltétlen gyártaniuk.

A másik pedig, hogy bár nem saját kútfőből írják teljesen a világot, a játékosok 99,99%-a nem játszott azzal az asztali játékkal, amiből táplálkozik majd a gém. Ergo tehát nulláról kell bemutatniauk mindent. Witcher 3 azért előtt már ott volt a Wicther 1-2. Szóval összességében ha végiggondolom, akkor valamilyen szinten szükségszeűren nagyobb játékot kell csinálniuk, mint a Witcher 3, ha tartani akarják annka "wow" színvonalát.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Na már megint végignézettétek velem ezt a tök jó hangulatos trailert!

A megjelenésre még mindig éveket kell várni. Akkor talán 2077-be ki is adják! Kicsit unalmas ez a várakozás.
Tegnap még nem tudtunk semmit az új Far Cry-ról, ma meg már tudjuk,hogy fél éven belül megjelenik.

Live poor, die ritch.

(#15) [Prolixus] válasza gyáliSanyi (#14) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ez a trailer bevallottan részben fejlesztőket toborzó, részben igényfelmérő előzetes volt. Azért általában nem fáradnak CGI előzetesek legyártásával a fejlesztés olyan korai pontján, mint a Cybperunk 2077 esetén, ha kb. borítékolható, hogy piacképes amin dolgoznak.

Szóval ez most egy speciális eset, ha nem kapott volna elég érdeklődést, vagy ilyesmi, lehet el is vetették volna az ötletet.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#16) sptkyle válasza gyáliSanyi (#14) üzenetére


sptkyle
senior tag

"A megjelenésre még mindig éveket kell várni."
Inkább, mint a mostanában egyre divatosabb "Adjuk ki amilyen hamar csak lehetséges, mert ez a felhasználói nyomás."
A Cyberpunk világban rengeteg potenciál van (szvsz), és ahhoz hogy a kis apróságokkal adják az atmoszférát, idő kell. Bár láttunk már példát arra, hogy "sok várakozás után kb semmi" (Duke Nukem: Forever pl.) részemről szívesen várok, ha jól sül el. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#17) Rodi 4.80 válasza joysefke (#12) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Csak "sic"! :) (sicut) :R

(#18) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Aztán nehogy nyihogjon a szájberló a 20 centis szintkülönbségnél, mint a W3-ban :DDD

Jó jó, hogy nagy nyitott világ, de lehetne végre normálisan irányítható a főhős, a tereptárgyak akkorák legyenek amekkorának látszanak és a kameraállás is legyen olyan, amiből látható a játék. Ja, és legyen belső nézet is, ha már openworld-özünk :D

(#19) ígyvanferi válasza gyáliSanyi (#14) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, imádom ezt a teasert. Időről-időre (ha épp eszembe jut vagy valami aprócska hír lát napvilágot évente egyszer) megnézem. Tökéletesen összhangot alkot a zenével.

(#20) Šolaire


Šolaire
veterán

Most játszom a Witcher 3-at fantasztikus lett,szeretettel várom a CD Projektes srácok nagyon tudnak valamit😊

“Praise The Sun” \[T]/

(#21) Thodeus válasza ldave (#3) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Itt szerintem nem a terület nagyságára kell gondolni hanem, hogy grandiózusabb/fejlettebb/nagyszabásúbb játékról lesz szó.

(#22) hugo chávez válasza Rodi 4.80 (#18) üzenetére


hugo chávez
aktív tag

"Ja, és legyen belső nézet is, ha már openworld-özünk :D "

Úgyúgy. :K Mert ha tps lesz, akkor vérző szívvel ugyan, de ez is kimarad nálam. :(

"sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

(#23) Peterson_ válasza joysefke (#12) üzenetére


Peterson_
addikt

Üres, tartalom nélküli világ.
Lásd Pl Batman Arkham Origins, aminél többszöröse lett a map mérete a Cityhez képest, de a főszál teljesítése után gyakorlatilag zéróra redukálódott a játékélmény.
Tök üres város, néhány bajbajutott hajlékony, meg baltaarcú bűnözők, vagy baltaarcú rendőrök.
Civilek sehol, random eventből meg kétféle.
Az új részben sem nagyon változott, ahogy láttam.
Az ilyen és ehhez hasonló kihagyott ziccerektől ráz ki a hideg.:N

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#24) exec79


exec79
tag

CD project jelenleg a múlt bioware-je. Amit csinál garantált minőségi. Csak remélem nem követi a bioware-t a sorsában.

(#25) Rexdemon válasza exec79 (#24) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Ha nem csapnak le rá a rEAperek akkor elvileg nem lehet baj ;)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#26) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

De jó videjó :C
Nagyon várom és remélem minél hamarabb elkészül. :K

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#27) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Én még nem várom, túlságosan messze a megjelenés. :( Ráadásul nyugodtan bele lehet kalkulálni majd + 6-12 hónap csúszást... Talán kövi E3-on lesz gameplay.

Szerk.: Arról nem is beszélve, mire megjelenik lehet szebb lesz maga a játék mint ezen a teaseren. :D (persze ha nem butítják le :P )

[ Szerkesztve ]

(#28) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

El vagyunk azért látva RPG-vel rendesen manapság. Dragon Age: Inquisition, Witcher 3, jön a Fallout 4 is...ez még akkor is bőven több mint elegendő, ha jövőre egyáltalán nem is jelenik meg open world RPG...a világ összes ideje kevés ezekhez a játékokhoz...

(#29) Viper26 válasza Fitzgerald (#28) üzenetére


Viper26
nagyúr

Így van. :)

Pixel 7 | FR955

(#30) Vesa válasza Fitzgerald (#28) üzenetére


Vesa
veterán

Ez igaz, de ezek nagyrésze azonos alapokon nyugszik..
A Cybernek azért örülök, mert végre nem a kardozós, varázslós, ostoba vallásos világgal fárasztanak...Lassan 2020-at írunk, a mai társadalmak jelentős része technokrata világban él, mégis szinte alig van olyan jellegű RPG, melyben a technológiáé a főszerep. A Fallout széria üdítő kivétel...bár az is más világ. Ha meglátok még egy lovagot a lován, daliásan ügetve, amint éppen "varázsgömböket" szór szét az ellenre, valószínűleg t*kön szúrom magam...

A tudomány a valóság költészete!

(#31) [Prolixus] válasza Vesa (#30) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"A Cybernek azért örülök, mert végre nem a kardozós, varázslós, ostoba vallásos világgal fárasztanak..."

Én sem vagyok egy nagy fantasy rajongó (finoman szólva), de itt ez a mondat sokak szemét szúrná, méghozzá jogosan. Teljesen lekicsinylően beszélsz egy műfajról (?), holott nyilvánvalóan nem az határozza meg a minőségét valaminek, hogy sci-fi, vagy fantasy. Minden műfajban lehet jót és rosszat is alkotni.

Egyébként nyilván egyetértek, nekem is a könyökömön jönnek ki a fantasy játékok. De azért adjuk meg a kellő tiszteletet a műfajnak, semmivel nem kevesebb mint egy sci-fi, attól még, hogy mi nem szeretjük. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.