Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bővebben is lehetne?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) ABE válasza Vakegérke (#1) üzenetére


ABE
őstag

Tipp: sislaci

(#3) művésznő4 válasza ABE (#2) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Már ő is kezdi ezt a "női bőrbe bújok, hogy ne ismerjenek rám a modik" dolgot?...:U :F

(#4) CséZé válasza Vakegérke (#1) üzenetére


CséZé
őstag

volt egy sislaciii nevű user, aki egyszer beszólt és azóta nem szeretem. újraregelt MiNiM néven és egy jó ideig tevékenykedett a fórumban, ott felhívtam a figyelmet a turpisságra, és ki is vágták, aztán megint újraregelt share néven, ami vagy 2 hónapig volt aktív neki.

művésznő: ki csinálta még azt?

[ Szerkesztve ]

(#5) művésznő4 válasza CséZé (#4) üzenetére


művésznő4
csendes tag

MiNiM is ő volt??? Azta! :Y Rá nem jöttem volna...:F share sem volt gyanús, pedig láttam, hogy elég aktív néhány topicban.

Nem egy példát tudnék mondani, de többek között az, "akit nevén nem nevezünk"...;)

[ Szerkesztve ]

(#6) Brown ügynök válasza művésznő4 (#5) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

Volldemort? :F

Upsz :D

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#7) Vakegérke válasza CséZé (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ismerős a név, és nem cseng túl szépen. Bár nem bántottam, mégis kaptam tőle keresetlen szavakat priviben egy topicja kapcsán.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

2x?
Amikor nonémeztem óránként megvolt ennyi.
Gyúrjál még. ;]

(#9) Thome válasza művésznő4 (#3) üzenetére


Thome
addikt

Nekem csak az avatarom volt az... :DDD

(#10) CséZé válasza D1Rect (#8) üzenetére


CséZé
őstag

várom a következő nick-jét, eddig csak ennyi volt neki tudomásom szerint. :))

(#11) Gergő_


Gergő_
őstag

a tágeszos gyerekrü' van szó? :D

(#12) D1Rect válasza CséZé (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyébként mi a konfliktus oka? :U

(#13) Viktor77 válasza CséZé (#10) üzenetére


Viktor77
titán

Több volt. Kettőt lebuktattam én (de lehet 3-at, már nem emlékszem). A többi Moderátorról nem nyilatkozom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) CséZé válasza Gergő_ (#11) üzenetére


CséZé
őstag

arrúl!

D1Rect: megbántott. :D

Viktor: én arról a kettőről tudtam, mivel azok voltak inkább aktívak.

(#15) Viktor77 válasza CséZé (#14) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) CséZé válasza Viktor77 (#15) üzenetére


CséZé
őstag

hát, még a G92 volt, ami aktívabb volt. egyébként a hirdetései miatt vissza fog még jönni, tuti.

(#17) Воланд


Воланд
titán

Ő egyébként mit csinált, hogy zéró toleranciás lett?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) proci985 válasza CséZé (#4) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

azt hiszem sislaci, vagy sislacii néven kezdett még.

más:
egyébként már volt egy permabanja előtte is, csak visszaengedték, ott lett sislaciii. aztán megint nem tudott viselkedni (Hogy is néznek ki gépeink / pc-style topik, nyár vége felé, sislaciii néven talán).

ami miatt újból kirakták (ahogy én láttam): offolt, személyeskedett, hangulatotszított, mindhármat durván és visszatérően (a topik használatát nagyon megnehezítette... volt, amikor a kialakult flame miatt zárni is kellett).

meg ő volt a blogbejegyzéstörlések egyik hőse. avagy van valami probléma, megfelelő topikot persze sose találta meg, amikor pedig többen eléggé hosszú és részletet megoldást adtak a problémára... akkor miután megoldotta a dolgot, nemes egyszerűséggel nyomott egy delt, hogy az információt véletlenül se használhassa más fel. igen, én is egyike voltam azoknak, aki segített rajta. egyszer.

visszatérve a bejegyzés címéhez: tempbanos, a fórum nem megfelelő használata miatt. nincs ebben semmi gonoszság.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19) moha21 válasza Воланд (#17) üzenetére


moha21
addikt

MEgmutatta a fültágítóját:>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#20) Viktor77 válasza CséZé (#16) üzenetére


Viktor77
titán

Vissza fog, nem kétséges. Anélkül, hogy konkrétumokat írnék, megírta nekem privátban, hogy addig fog próbálkozni, amíg lehet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21) Ice!? válasza moha21 (#19) üzenetére


Ice!?
őstag

ennyi.^^

(#22) ABE válasza Viktor77 (#20) üzenetére


ABE
őstag

Szokásos takony viselkedés. :(

(#23) CséZé válasza proci985 (#18) üzenetére


CséZé
őstag

nincs ebben semmi gonoszság.

nem is olyan régen még a share nickjéhez odaírtam, hogy sislaciii aztán valaki jelentette a modkerben, akkor az ottani moderátor nem látott egyezést, aztán nyitott egy személyes bejegyzést pár nap múlva és oda is írtam, hogy meg vagyok róla győződve, hogy ő az.
lezso6 végül látott egyezést és kirakták.

(#24) Воланд válasza proci985 (#18) üzenetére


Воланд
titán

Így már világos, köszi.

(#19) moha21: :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) Ice!? válasza CséZé (#23) üzenetére


Ice!?
őstag

amúgy grat. nem is tudtam, hogy a sasoknak ilyen jó szemük van.:D

viszont nem vágom h ha senkinek nem ártott a mostani regjével, 'csak' újraregelt, akkor miért kellett kirakni? (tudom, erre a válasz az lesz, hogy "mert banolva lett"..)
félreértés ne legyen, nem védeni akarom, csak érdekes, hogy noname meg visszajöhetett, holott ő egyértelműen rombolta a fórumot.

(#26) D1Rect válasza proci985 (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

A "hogyisnéznek ki topikban" nem ő volt.

Tuti, mert utána megfenyegetett e-mailben.(hogy ki volt, már nem emlékszem)

(#27) Воланд válasza Ice!? (#25) üzenetére


Воланд
titán

Szerintem az a baj, hogy zéró toleranciás lett a folytonos újraregelésével és nem érdekelte, hogy állandóan kiteszik, azaz pofátlan lett.

Teszem azt fél évvel az első banja után visszajön és normálisan fórumozik, akkor lehet, hogy nem rakják ki.

Szerk.: Mondom ezt úgy, hogy csak annyit tudok az említett személy tevékenységéről, ami ebben a topikban szerepel. Lehet, hogy voltak súlyosabb ügyei is.

(#28) Ice!?: :Y Azt a mocskos. És tuti, hogy ő ugyan az a személy? Modkerben jelezve lett már?

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) Ice!? válasza Воланд (#27) üzenetére


Ice!?
őstag

(#29) #97544192


#97544192
törölt tag

ti amúgy hogy nem unjátok ennek a sok újraregelős retardált hamis felhasználójának a hypeolását? én is szoktam unatkozni, de valahogy nem hatnak meg ezek az emberek. szeretem a logout-ot, szeretem a prohardver-t, de unalmas folyton ezekről a legendás emberekről olvasni. ahogy nézegetek, nem több egy fültágítós tengerpartnál, gondolom nektek sem több a szemetekbe - akkor mégis miért olyan izgalmas a téma?

D1Rect: a hogy is néznek ki a gépeink? / pc-style.hu kedvelős topikokban valóban nem ő volt, ott sonky (az ő nevét valahogy nincs kedvem nagy betűvel kezdeni) indította meg hódító útját és próbálta meg folytatni jópárszor... sikertelenül :)

[ Szerkesztve ]

(#30) Ice!? válasza Воланд (#27) üzenetére


Ice!?
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#31) proci985 válasza D1Rect (#26) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hm, nem tudom miért kapcsoltam össze a kettőt.

bocsánat a téves infoért, a topikban nem ő flamelt, az egy másik tag volt.

BR4D: pontosan, bár ott már az új néven futott.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32) Воланд válasza Ice!? (#30) üzenetére


Воланд
titán

Ez szerintem teljesen korrekt (mind Racecam, mind pedig noname részéről). Ha ezt meglépte volna régebben sislaciii (egy hasonló jelzést a moderátorok felé, hogy szeretne normálisan fórumozni), szerintem ő sem lett volna kitéve. De az, hogy bujkál (az előéletét tekintve) nem korrrekt.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) D1Rect válasza #97544192 (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Mivan vége a ValóVilágnak? ;] :DDD

A sonyks kiegészítést köszi. Ő volt. :R

[ Szerkesztve ]

(#34) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én még királyabb vagyok, nagy részben én felelek sonky, sislaci, és a klónjának, g92 bannolásáért ;] .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.