Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonlight115


moonlight115
tag

A rock örök és elpusztíthatatlan! [link]

:C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#2) xlife11


xlife11
senior tag

Én például Carnifex vagy Texay in July miatt mentem volna, de két zenekarért sokalltam ennyi pénzt kiadni, mindenesetre sajnálatos hogy ez volt az utolsó.

(#3) CPT.Pirk válasza moonlight115 (#1) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hű ez tetszik!

xlife11: ezért vettem heti jegyet, idén olcsóbb volt, mint korábban.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4) moonlight115


moonlight115
tag

És ez se rossz.....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#5) GabN73


GabN73
addikt

Hehe...
Nekem már pulya koromban elkezdődött. A kocsiban csak rock kazetta volt. (Köszi Fater!)
P.Mobil, Black Sabbath, AC/DC, KISS, Pink Floyd, Deep Purple. Még mindig megvannak valahol.
Mit mondjak? Nem csak rockot hallgatok, nem istenítem, de szeretem.

Más stílust fikázni pedig felesleges. Nekik az jön be, neked ez. Ennyi.

(#6) wetomi


wetomi
aktív tag

Apám régi bakelitjei révén hamar megfertőződtem. Kisgyerekként Beatles-től a Hard day's night-ot simára koptattam, de Omega és LGT is volt.
Az igazi lökést áltsuli vége felé az énekórából átalakított művészet órán kaptam meg, amikor megnéztük a Pink Floydtól a The wall-t és belenéztünk a berlini fal koncertbe és a werkfilmjébe is. Sokat nem értettünk még akkor belőle, de engem elindított egy nagyon jó úton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.