Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

És ez így működik?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) CPT.Pirk válasza Blindmouse (#1) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen. Többnyire plug and play. Mire gondolsz?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3) Blindmouse válasza CPT.Pirk (#2) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nézegettem régebben ezeket a Cmedia USB I2S átalakítókat. Most kb ez az egyetlen lehetőség annak aki kis darabszámban szeretne DAC-ot gyártani, és 192 ksps kell. Az a bajom (ezzel is) hogy a kínaiaknak semmi technológiai érzékük nincs a dologhoz, mármint hogy hogyan kellene egy ilyen ICt vagy nyákot gyártani. Ennek például az a baja, hogy nem igazán sikerült eldönteniük, hogy most optikai kimenetet csináljanak belőle, vagy I2S-t. Mert ha egy DAc-ba akarom beépíteni, akkor sehogy sem jó, hogy kimenetek vannak a hátoldalon bemenetek helyett, és az USB pedig rajta van a nyákon. (De ahogy látom közben felkerültek olyan modulok amiken ez már jobban át van gondolva.) Az ICt magában meg nem lehet sehol kapni.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#4) CPT.Pirk válasza Blindmouse (#3) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mi az optikai részével nem foglalkoztunk, beraktuk egy szép nagy dobozba hátul, oda meg saját dac és csöves erősítő került, egy 4-5 kiló biztos megvan a cucc. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.