Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

Tetszett koszi!

Pont ebben az arkategoriaban keresek hazat.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#2) KillHates


KillHates
nagyúr

Igényes kuckó. Tetszik, hogy a ventik vezérlését PWM-el oldották meg. Így nem lesz lekokszolt poti, ha nagyobb teljesítményű ventilátor kerülne bele...
Köszi az alapos bemutatót (sokan példát vehetnének róla) pedig ez csak egy gépház. :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Köszi a cikket :R

(#4) userxy


userxy
őstag

Le a kalappal fasza cikk még jó, hogy élőbe is megcsodálhattam :D eme erőművet.

(#5) #98593280


#98593280
törölt tag

Üdv. Én kicsit összecsapottnak érzem a cikket. Túl hosszú a bevezető, ami engem nem igazán érdekel. Az 5eFt-os szállítási költség szintén nem egy pozitívum. Mi van pl. a ház hátuljával? Egy képet nem tettél fel róla. Mekkora ott a hely, hogyan néznek ki hátul a kábelek?

Szubjektív véleményem a házról: csúnya.

(#6) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Jó kis háznak tűnik.

Pár napja ismerősnek segítettem gép összerakásban. Ott egy Nexus Prominent 9 ház volt, korrekt volt az is és az sem túl drága.

(#7) Ruuwa válasza #98593280 (#5) üzenetére


Ruuwa
tag

Szinte bóknak veszem, hogy csak kicsit érzed összecsapottnak, piszok nehezen szedem össze, rendezem a gondolataimat. :)) Legközelebb igyekszem kicsit jobban "más szemmel nézni" a saját írásom. (Na meg igyekszem rájönni a beljebb kezdett bekezdések titkára.)

Vásárlás előtt én is civódtam kicsit a szállítási költségen, de arra jutottam magamban, hogy valószínűleg ennyi jönne rá akkor is, ha itthon akarnám megvenni kiskerből.

A hátuljáról alkalomadtán teszek fel még képet, illetve még egy pro/kontra felsorolást is a végéhez toldok, mert arról is jól megfeledkeztem. Egyébként nincs túl sok hely, 195mm széles a ház, és elvileg 160mm magas proci hűtő is belefér. Saccra 10mm hely van a tálca mögött. A dagi 24pines épp hogy behajlik és elfér.

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#8) F34R


F34R
nagyúr

ne mis rossz házikó :D kössz a cikket.

(#9) waverider


waverider
senior tag

köszi a cikket, tetszett a stílusod is! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#10) strike-force


strike-force
őstag

egy mondatot emelnék ki a cikkből, ami az élet sok területére igaz:

"...de nagy különbség van a befér és a be lehet tenni között."

Ezen azóta is röhögök. A cikk amúgy szerintem el lett találva! :R

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.