Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfnet


wolfnet
tag

sztem a CM 335nél picivel jobb, és azt se mondanám kakknak. nem a legjobb de 8 ér zsír!

Privátban érdeklődj! :)

(#2) total90


total90
veterán

Az árához képest szerintem igen korrekt ház. Kösz a bemutatót :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) sp@rtan válasza wolfnet (#1) üzenetére


sp@rtan
senior tag

A 335 az ATX, ez m-ATX... :U

(#4) Yoshida


Yoshida
aktív tag

A felső keretben a winyót nem hűti semmi. Nem melegszik így nagyon? (tudom gyártó függő is, de az én samsung 5400-asaim is jobban szeretik a légmozgást)

(#5) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

8000Ft-ért nem rossz ház ez szerintem! :)

PS4

(#6) mrbig25 válasza Yoshida (#4) üzenetére


mrbig25
őstag

A felső keretben tartom a hdd-met [Samsung F3 - HD502HJ] hűtés nélkül és max. 28-29°C-os. Legalábbis ennyit írnak rá a diagnosztikai programok és kézzel se érezni nagyon melegnek. De, mint Te is említetted ez leginkább gyártófüggő, hogy melyik háttértár mennyire melegszik.

...

(#7) kpal


kpal
veterán

Szép ház jó ár de picit kicsi.

(#8) alcsa


alcsa
senior tag

Nekem tetszik a ház, egyedüli amit kifogásolok az a krómozott ki/be kapcsoló és újraindító gombpáros, de attól függetlenül szerintem megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

(#9) Lars


Lars
őstag

Tavaly amikor februárban gépet cseréltem, én is gondolkodtam az mATX-en, viszont nem találtam akkor megfelelő házat. Ha akkor megtalálom ezt a házat, akkor simán megveszem.
Ennyi pénzért szerintem tökéletes választás. Használd megelégedéssel :)

(#10) adorjant


adorjant
senior tag

Alapos írás,legalább képben lehetünk erről a hazánkban nem régóta jelen levő típusról :R

(#11) #13260800


#13260800
törölt tag

nekem 341 -es van, gyakorlatilag mondhatni kis különbségekkel ugyanez a ház. Sajnos elég gagyi minőség, 1 év után szépen elvetemedett mindkét oldallapja, a teteje meg rögtön elformálódik ha kicsit nagyobb súly nehezedik rá. Belűről sem egy csúcs minőség. Elég szomorú, hogy nem nagyon kapni mATX -es toronyházat normális minőségben megfizethető áron.

Én is 8000 -be vettem. Nem érte meg.

[ Szerkesztve ]

(#12) nyunyu válasza mrbig25 (#6) üzenetére


nyunyu
félisten

A felső keretben tartom a hdd-met [Samsung F3 - HD502HJ] hűtés nélkül és max. 28-29°C-os.

Adj hozza +7-8C-t, annyit hazudnak a Samsungok.

Nalam most ennyit mutat az Everest:

Samsung F1 valahogy nem akarja figyelembe venni, azt a tenyt, hogy ugyanaz a 2 felkilos, CPU-rol jovo vizzel futott reztomb van az oldalara csavarozva, mint a Hitachira.

Hitachi helyett vett Samsung F3-at meg nem epitettem be a gepbe, igy nem tudom, hogy az mennyit hazudik.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) Boxi88


Boxi88
őstag

A cikk nagyon tetszik, az ára nagyon jó! De a kinézetével nem sikerült megbarátkozni. :N

(#14) --HARDCORE-- válasza wolfnet (#1) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

335 még mindig 1000% szebben néz ki... szerintem

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#15) alamuszi


alamuszi
senior tag

Sajnos a Cooler Master is elkezdett K*rv**ni, régen nagy név most pedig a olcsó termékeit a CaseTek OEM-től veszi. Akkor lesz majd a vég, ha JNC-től fogja venni. Na mindegy nekem megvan az Aopen H600A házam ami jó, 6 éves és még nincs baj vele, nem vetemedett meg semelyik része, Igaz az picit többe került, de táp nélkül csak 3 - 4 ezerrel, mint ez. De az árához képest jó házikó,

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#16) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Jó a cikk A házikó sem rossz de az ára jóvá teszi :C

(#17) Kassadin


Kassadin
addikt

Egyáltalán nem rossz ház ennyi pénzért, sőt teljesen megéri megvásárolni, és köszi a bemutatót! :)

(#18) #41133696


#41133696
törölt tag

Klassz cikk , de a HW konfigurációt leírhattad volna :D

Engem azért is érdekel ,mert az izmosabbik gépem , mATX-es lappal van ellátva :)

(#19) #41133696 válasza #41133696 (#18) üzenetére


#41133696
törölt tag

Milyen Processzorhűtőd van ?:) Azt látom, hogy CoolerMaster , de a típusa is érdekelne :R

(#20) Destructo


Destructo
aktív tag

Hát 7 ezer forintért elég jó ház.A felső Winchesterre tényleg nem nagyon áll rá a ventillártor,de még ez elfogadható.Kár hogy a táp felül kapott helyet,de jó az is.Egy fekete festék 600Ft belülről kifújhatod,maxx egy plexi oldalra,és ugyan csak jó kis házikó,és hűtés szempontjából is megfelelő!

Üdv mindenkinek!

(#21) mrbig25 válasza #41133696 (#18) üzenetére


mrbig25
őstag

Adatlap :D , de röviden leírom:
MSI 785GM-E65 - Phenom II X4 B55 - 4Gb ddr3 - ATi 5770

A procihűtő pedig CoolerMaster Hyper N520.

...

(#22) peeti03 válasza #41133696 (#19) üzenetére


peeti03
csendes tag

Ahogy nézem az egy CM N520. Jó kis hűtő. Az íráshoz is grat, szerintem nincs baj a házzal (mondjuk az az oldalsó 8 centis hely inkább ne lenne, csúfít és semmit nem ér). Én mint moddingos jellem megvágnám az alját, hogy pont a videokártyára fújjon alulról egy 12es venti és tökéletes a hűtés. :R

(Megelőztek :B )

[ Szerkesztve ]

Adott esetben őőő nyílván...

(#23) #41133696 válasza mrbig25 (#21) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igaz, köszi :DDD

(#24) #41133696 válasza peeti03 (#22) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ezt a hűtőt már nem lehet kapni ? Nekem tetszik, de sem az árgépen sem máshol nem találtam :S

(#25) mrbig25 válasza #41133696 (#24) üzenetére


mrbig25
őstag

Ha Isten is úgy akarja, akkor keddtől tőlem is megveheted... :)

...

(#26) Pepe78


Pepe78
senior tag

Köszönöm a jó kis cikket!
Ezeken a képeken igazán látszik, hogy jó ez a ház ezért az árért!
Köcce még 1x!

:R :R :R

(#27) Taranti


Taranti
senior tag

Tényleg érdekes proci hűtő, és látom unlockolt B55-öd van, (gondolom Phenom II X2 555 BE-ből...) írhatnál egy cikket erről a párosról...

Szerk: Jaj, bocs az offért. Amúgy jó és korrekt cikk. Ennyi pénzért pedig ennyi jár, haver vett noname mATX házat 5k-ért, kb ugyanezt "tudja", csak elöl nincs szellőzőrács (az előlap alján van egy kis kivágás, elvileg ott szívja be a levegőt).

[ Szerkesztve ]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#28) Akybron


Akybron
aktív tag

Két HDD esetére egy gondolat:
Valószínűleg ebben a házban is keltenek majd rezonanciát.
Nekem az ATX-es CM Elite335 van, sajnos a két HDD közösen kelt egy hullámzó hangot.
Ha lesz egy kis időm, belebarkácsolom a szilikongumi alapú saját készítésű HDD rögzítőmet.
A lényege 4 db függőlegesen lógo szilikongumi csík lyukakkal, amit az előző házamban (noname P3 korabeli ház) az alsó HDD tartó kiszedése után (CM335-ben sajna szegecselt, fel kell majd fúrni) a felső részhez rögzítettem egy alulemez segítségével. A HDD-k a szilikongumi csíkokra vannak rögzítve a lyukakon keresztül. Így gyakorlatilag 0 a rezgésátadás.

73&DX HA5OJN

(#29) Srodney


Srodney
senior tag

a vga-d silent pipe 2-es???...nekem volt ilxen és aggasztóan forró volt extra hűtéseket tettem rá de így is elfőtt...sajnos...

a cikked jó,szép bemutatóra sikeredett...

(#30) peeti03 válasza #41133696 (#24) üzenetére


peeti03
csendes tag

Lehet még kapni itt-ott újonnan (pl: [link] ), de mostani árán nem egy jó vétel. (pl. tx3 vagy 212 is jobb árban van)

Adott esetben őőő nyílván...

(#31) lorenzen


lorenzen
aktív tag

A felső tápos házaknak, egy hátránya van.
A táp csak meleg levegővel tudja magát hűteni, ezért hangosabb az alsó táposnál.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#32) alcsa válasza --HARDCORE-- (#14) üzenetére


alcsa
senior tag

+1

(#33) Gude


Gude
senior tag

Elfogadható ár érte a 8k ;)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#34) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Jó kis háznak tűnik, de legalább igazíthatták volna a saját maguk által gyártott tápokhoz és tették volna alulra a helyét. Sajnos én egy Real Power 520-assal szo....k, mert leszívja a procihűtőről a meleg levegőt majd pikk-pakk túlmelegszik és olyan hangja lesz mint a hajszárítónak. A haveromnak ugyan ez a táp alsós házban tök jól szuperál.

(#35) mrbig25 válasza Srodney (#29) üzenetére


mrbig25
őstag

A vga-m nem SilentPipe2-es, csupán levettem a burkolatot a Rev3-as Sapphire 5770-ről.

#27 - Taranti
A cikk megírásának ötlete már megfogalmazódott :) Ha időm engedi, akkor meg is lesz írva a közeljövőben.

#31 - lorenzen
"A táp csak meleg levegővel tudja magát hűteni, ezért hangosabb az alsó táposnál."
Ez szerintem inkább a rosszul megvalósított ház-szellőzésnek tudható be, mint magának a felsőtápos elrendezésnek [bár tény és való, hogy valamivel melegebb levegő jut a táphoz, mint alsótápos elrendezés esetén].
Volt már alsó,-és felsőtápos házam is ugyanazzal a tápegységgel és normális ház-szellőzés esetén egyik esetben sem volt hangosabb a táp, mint máskor. Bár ez nagyrészt tápegység-függő is.

:R

[ Szerkesztve ]

...

(#36) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Nekem CM 341 volt.Az egy kicsivel jobban tetszik mint az utódja.Ott elől -hátul 12 cm-es venti van, valamint oldalra is lehet 12cm-est feldobni.A kettőből lehetne egy igazán jót gyúrni.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#37) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

jó bemutató, ennyiért jó vétel. A vinyóknak szerintem tökmindegy a hőfok, eddig egyik se volt allergiás rá nálam. Egy Maxtor volt a csúcstartó, az 45 fok felett volt mindig. 4-5 évet kibír (meg többet is), utána meg úgy is annyira elavul, hogy veszek másikat.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#38) mrbig25 válasza Ace Ventura (#36) üzenetére


mrbig25
őstag

Jelenleg én is olyanra pályázok, de már nem igazán lehet találni.
Igazából az a sajnálatos, hogy ennyire szegényes a középkategóriás mATX házak kínálata, miközben ATX-es házakból Dunát lehetne rekeszteni [értem, hogy az az elterjedtebb, de úgy veszem észre, hogy manapság egyre többen építenek mATX-es gépet...].
Pedig de jó lenne egy CM HAF, CM 692, Lancool K58 -szerű mATX-es ház max. 12-16k között :U

...

(#39) albert8


albert8
addikt

Ennyiért ajándék és nem is rossz :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#40) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

8K-ért elég jó vétel ez a házikó! Be is kerül a jegyzetfüzetembe, ha valakinek olcsó házat kell ajánlanom :)

(#41) hhx


hhx
tag

Ennyi pénzért best buy ez a minőségi ház. :K

(#42) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Használd egészséggel! :R

(#43) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó cikk, köszi a bemutatót.
Ezekkel a termékekkel az baj, hogy nem a CM gyártja őket, hanem kínai bérgyártó munkája.Csak az előlap és a logo más. És a felszereltségben lehet minimális eltérés.
Lakásomban is van hasonló ház a Gigabyte olcsó házai közül.Nagyon jó kis házak ezek, megérik az árukat.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#44) powerp4


powerp4
aktív tag

Jó kis ház, főleg 8000-ért! :C
11 ezer körül, ha nagy vga kártyád van ilyet vegyél: [link]

powerp4 --- Mobilon (2O~824~2I~3O) 12-22 óra között vagyok elérhető!! --- Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/2m3bmhwc --- Új szabályok a HardverApró-n (érdemes elolvasni!): https://tinyurl.com/yckdt3k3 --- Jelöld be magad a PH! térképen: https://terkeph.hangya.net

(#45) Probber


Probber
őstag

Szép kis ház, tetszik.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#46) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Lehet hogy benevezek egy ilyen házra A mostanit már unom

(#47) horush


horush
addikt

Jó kis leírás, és a ház sem tűnik rossznak. Nekem egyedül a csavarmentes PCI-PCIe bővítőkártya rögzítés hiányzik még. Bár lehet, hogy csak én kényelmesedtem már el túlságosan :D, de amióta ilyen házam van, nem hiszem, hogy vennék csavarosat.

(ilyenre gondolok)

(#48) mrbig25 válasza horush (#47) üzenetére


mrbig25
őstag

Volt már sok házam, sokféle csavarmentes megoldással, de szerintem mindnél többet ér egy félperces csavarozás :DDD
Bár mondjuk a Lian-Li / Lancool házak megoldása egész korrekt és jól használható.

...

(#49) horush válasza mrbig25 (#48) üzenetére


horush
addikt

Nekem egész jól megfogja. :) A csavarozással meg mindig az volt a bajom, hogy sosincs csavarom :D A múltkor is kb. feleannyi csavarból kellett egy gépet összerakni.. nem is volt túl stabil..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.