Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttt1


ttt1
őstag

Nem kötekedésből kérdezem, e egy Asus mempad 7 HD nem lett volja jobb?Abban talán 1280as kijelző van igaz "csak" 7 colos nem 7,9-es de talán kicsivel olcóbb is.Amennyiben persze kell a 8 col akkor nem szóltam :)

[ Szerkesztve ]

(#2) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ezek szerint nem nagyon léptél előre a wayteq-hez képest, bár ha már a wifi jobb, az is valami. 3 napon belül cseréltetted az edigital-nál?

(#3) MattM


MattM
tag

Jaj az az A31 proci... Csupa rossz emlékek :(

(#4) gghrtz


gghrtz
őstag

A cél itt a 7,9"-es kijelző volt, de feljebb már nem akartam menni árban. (pl. Beex Minibee 3G) A 7" kicsi lett volna, és úgy gondolom az arányok nem olyan kényelmesek, mint ezen.

Ja, már másnap visszavittem, és ezerszer jobb a wifije. Persze csak közepest írtam, de majdnem hozza az Asus T100-am szintjét, szóval olyan átlagos mobil eszköz wifije van. Nem mondanam en sem tul nagy elorelepesnek, de mivel arban kb ugyan ott van a 2 eszköz, így megérte. És még egyszer hangsúlyozom: Hiába jobb az RK3188 benchmarkokban, ezt gyorsabbnak éreztem. (programok megnyitása pl. jelentősen gyorsabb)

Igazából ebben A31s van, nem tudom milyen tabletet használtál, de úgy sejtem 2048x1536-os felbontásút. De állítólag azokra is adtak ki olyan ROM-ot, amivel már egész kellemes volt a történet.

Persze nem egy csúcs tablet, de ennyiért ezt kapod. Én magamnak biztos nem vennék ilyet, de szerintem még Androidos tabletet sem. (Nem véletlen az Asus T100)
Ha lesz is ez cserélve, akkor majd max akkor, ha már a kínaik olcsóba adják a 7,9-es 2048x1536-os újgenerációs (RK3288, Tegra K1(?), Allwinner A80, MT6592) tabjaikat. De eddig elégedett vele anyum.

[ Szerkesztve ]

(#5) tomee007007


tomee007007
őstag

Köszi a tesztet, korrekt kis készülék!
Volt már jó pár CC készülékem és mindegyikkel meg voltam elégedve, kiváló ár-érték arány, a Wayteq-et pedig agyonveri tartósságban...csak azt a fránya OTA frissítést oldanák már meg:D

(#6) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Hát nem éppen olcsó cucc. Amint látom, inged, gatyád ráment. ;)

Amúgy jó lett a leírás, köszönjük szépen! :R

(#7) azopi74


azopi74
addikt

"de talán ezt orvosolja majd egy szoftverfrissítés."

Hát, ettől nem kell tartani ebben a kategóriában...

(#8) d@vee


d@vee
őstag

Jujj az a proci :D Becsapós a hozzá nem értőknek :D Hiába a 4 mag ha alacsony fogyasztásúak. 2 A9-es mag ugyanezt a szintet hozza.

Ja

(#9) bteebi


bteebi
veterán

Lehet, hogy túl magasak az igényeim, de nem igazán tetszik ez a tablet. Szerintem nem is olyan olcsó, bár tény, hogy sokkal olcsóbban aligha lehet venni ténylegesen is használható tabot. Nem kizárt, hogy Magyarországon hivatalos garanciával ennyiért ez a legjobb vétel. De miért tettek rá két ilyen kamerát? Akkor már inkább egyet, vagy egyet se, és egy kicsit gyúrjanak még a hardverre, vagy esetleg az árra. A teszt egyébként jó lett :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) gghrtz válasza bteebi (#9) üzenetére


gghrtz
őstag

Köszi mindenkinek!

A kamera egy szar. Nem értem én sem minek erőltették. Én mindig is úgy voltam vele, hogy tabletre CSAK előlapi kamerát, de azt jót. (Asus T100-amon 1,3-es kamera van, de olyan mocskos szépet fotóz, hogy leesett az állam is kb) Nem olcsó, de ennél olcsóbban nem igen kapsz. (jó, van 35-ért, bár ez is van valahol annyiért.) Szerintem anyumnak bőven karaj. Nincsenek nagy igényei. Ő már az okádék 7"-es 800x480-as felbontású brutálszar TN panelesre is azt mondta, hogy oké. (Bár a vas nem volt katasztrófa alatta, egy DPS Dual 7 volt) Egyelőre itthon 7,9-est újan ilyet kapsz. Talán majd lesz jobb is még ez pár év múlva. :)

(#11) scream


scream
veterán

"... hosszabb használat fog sem gondot okozni."

[ Szerkesztve ]

(#12) Jannn válasza gghrtz (#10) üzenetére


Jannn
senior tag

Azért egy pólót igazán felvehettél volna, korán reggel a cikket olvasva rögtön elment az étvágyam... :((( :((( :O :O

[ Szerkesztve ]

(#13) gghrtz válasza Jannn (#12) üzenetére


gghrtz
őstag

Nyár van. De egyébként ha neked elmegy az étvágyad egy kilátszó válltól, és egy 10cm-re kilátszó mellkastól, akkor pszichológust ajánlanék, mert ez valószínűleg súlyos gymofóbia lehet, ha már ettől kiakadt nálad valami. (Strandra semmiképp ne menj!!! ;] )

@Köszi, javítva.

[ Szerkesztve ]

(#14) Jannn válasza gghrtz (#13) üzenetére


Jannn
senior tag

Én téged viszont logopédushoz küldenélek, csúnya betegség a diszlexia is (gymNofóbia) :DDD

Azon kívül lehet, hogy téged férfi létedre izgatnak a meztelen férfi vállak, de engem ez se reggeli közben, sem amúgy nem érdekel. Ha strandról szólt volna a cikk, azzal nincs semmi baj, egy tablet tesztjében semmi szükség egy falusi fiúcskának mutogatnia magát.

[ Szerkesztve ]

(#15) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez nagyon harmatos :/

Legalábbis a hardver szempontjából..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) gghrtz válasza Graphics (#15) üzenetére


gghrtz
őstag

Az, de mint írtam is, teljesen korrekt a sebessége. :R

(#17) Graphics válasza gghrtz (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem a furcsa, ez a 1-2 másodperces éledés :D

WayteQ melyik volt?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) gghrtz válasza Graphics (#17) üzenetére


gghrtz
őstag

xtab 79qci. Ja egy kicsit lassan ébred. :D

(#19) bajaki


bajaki
őstag

Hát elég vegyesek az érzéseim a bemutató elolvasása után. Összességében nem rossz, de kicsit sokallom érte a 37k-t.

Az, hogy a hátlapi kamera ennyire mos azon nem lepődtem meg, de azért egy ilyen szintű gépbe tényleg rakhatnának egy normális előlapi kamerát.

Egyébként jól sikerült az írás, elég részletesen bemutattad a gépet!

(#20) gghrtz válasza bajaki (#19) üzenetére


gghrtz
őstag

Nem olcsó, bár már 35-ért is hozzá lehet jutni. Én elégedett vagyok az árral, igazából garival, ÁFA-val, artijusttal, haszonnal, egyéb költségekkel ennél olcsóbban nehezen tudnák adni. Persze rendelhettem volna Kínából is, de nem tudnám annyival olcsóbban megvenni, amennyi pluszt ad a garancia. Nekem egy dolog nem tetszik igazán, az a fránya 40nm.... :(((

Köszi! Remélem még fogok tudni írni pár tesztet. Egyet biztosan fogok a közeli jövőben.

(#21) dezs520 válasza Jannn (#14) üzenetére


dezs520
senior tag

" a meztelen férfi vállak, de engem ez se reggeli közben, sem amúgy nem érdekel" ...most akkor minek is írtál? :F

(#22) Kékes525


Kékes525
félisten

Szerintem az árához képest nem rossz. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#23) Garada válasza Kékes525 (#22) üzenetére


Garada
őstag

Szerintem is elviselhető.

(#24) BaluArc


BaluArc
csendes tag

Valaki tud a ConCorde tab AMAZON ra jó romokat,
illetve mi a kínai megfelelője az Amazonnak? (biztos van külföldi fóruma)

ConCorde Forum-on jártam, de ott sajnos megállt az idő, sehol senki! :F

Csak nekem van ilyen gépem?......
Kis segítséget kérnék a Rom témába! Köszönöm! .......

Samsung Galaxy S4 GT-I9515, Evolve Infinity TwinCorder HD, TP-LINK TL-WR842ND v2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.