Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Penyus


Penyus
senior tag

Nezd at a cikket egy kicsit, mert televan elutessel es helyesirasi hibaval!
Amugy meg a kutyu jo ilyen nyuzos cuccnak. Egyebkent nem ertem mi gondod volt az SE-vel hogy fogytak a fulesek. En 4 eve hasznalom a w800i fuleset az ujabb SE telefonjaimhoz. Es eleg sokat.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Aksi mit bír pontosan, ha hallgatod folyamatosan?

Véleményem szubjektív...

(#3) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Én karácsonyra kaptam egy kijelző nélküli MP3 lejátszót. Szerintem az jobb is ennél. Szépen szól a gyári fülese, nincs hallható alapzaj halk zene mellett, EQ és lejátszási sorrend gombbal rendelkezik és ott folytatja a zenét, ahol abbahagytam és már újév óta nem merült le, igaz nem is használtam sokat.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#4) Csaber válasza hackeeeee (#2) üzenetére


Csaber
senior tag

~3 órát bír ki (használtam eddig vagy 5-ször maximum)

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Sportolas kozben zenet hallgatni pont jo.

"There is nothing permanent except change"

(#6) hackeeeee válasza Csaber (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Köszi.

Véleményem szubjektív...

(#7) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Én itt a PH cseréltem egy IDE-SATA átalakítót egy Technika 2GB-os MP3 lejátszóra. Tény hogy ha csönd van a zenében van egy háttérzajd de szerintem elég jól szól és egy AAA 890mA-es aksival lehet hallgatni olyan 4-5 órát is Lényeg a lényeg, hogy az ilyen márkákra pénzt adni nem szabad max olyan dolgot amire neked már nincs szükséged :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hát....value lejátszó. célnak megfelel :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) hackeeeee válasza Dr. Romano (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben engem csak az zavar, hogy nem tudsz aksit cserélni benne, szal ami benne van az van, aztán kész.. Max talán ha ilyen gomb akkumulátort tud szerezni valahonnan az ember, de ugye ezek nem túl erősek...

Véleményem szubjektív...

(#10) Feruendios válasza hackeeeee (#9) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Nekem 4,5 órát bírt ki a szűztöltéssel.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#11) Feruendios válasza Penyus (#1) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Átnéztem a cikket, találtam benne egy két hibát kösz pedig átolvastam.

Én már 3db HPM-70-est végeztem ki és még 2db olyan egyszerűt amit alapból adnak a nem Walkman-hez. Az alsó része még csak 1db ment tönkre, de a felső részének a Jack részénél vagy pedig mikor ketté osztja ott szoktak meghalni.

[ Szerkesztve ]

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#12) Probber


Probber
őstag

Én még anno 2007 karácsonyán terveztem el, hogy anyumnak veszek egy mp3 lejátszót úgy, hogy az beleférjen a 10-15e-es keretbe.
Elmentem a Bö.-i Auchanba körbenézni.
A műszakis résznél megpillantottam egy 1gb-os LG, kis kijelzős fekete lejátszót.
5e jó magyar forint! Mondom ezt nem hiszem el! 2007et írtunk!
Gyors átverekedtem magam a tömegen. A standnál szóltam az eladónak, hogy jöjjön mert bizony én a vitrinből ezt kérem! Odajött és mutattam neki mi is kell.
Az eladó sem hitte el, hogy 5e, de ott állt a kis táblán, hogy bizony annyi!
Erre azt mondja, jó hát ha ez áll a táblán akkor ez ennyi!
Meg is vettem és tudtam, hogy ott valami hiba volt a gépezetben, mert az a tábla biztos, hogy vagy rosszul volt felcímkézve, vagy egy másik terméké volt.
De a lényeg a lényeg, hogy 5e magyar forintért tudtam venni egy nagyon frankó kis LG lejátszót ami mint a mai napi tökéletesen üzemel!
Na az ilyet kell kifogni! :)

Amire használod arra tökéletes szerintem.
Igaz nekem már volt sok üzleti beszállító által promóban kapott mp3 lejátszó, de azok 1-2 hét alatt tönkre mentek egytől-egyig. Próbálgasd, ha túlél egy-két hetet akkor talán hosszú életű lesz nálad is! :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#13) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Borzalmas. :DDD

(#14) eldiablo


eldiablo
addikt

Én az ED-nál vettem egy Samsung E1080-as telefont és egy Samsung S2-es MP3 lejátszót 4990-ft-ért. Meg van egy jó ideje, de még nem kellett töltenem... :DD Ennél a Concorde csodánál csak jobb lehet. :U

(#15) Penyus


Penyus
senior tag

A cikk meg mindig televan helyesirasi hibakkal... :(

Nekem ami a walkmanhoz volt fules az elnyuhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#16) Feruendios válasza Penyus (#15) üzenetére


Feruendios
aktív tag

Akkor majd Nóra néni kijavítja.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#17) katona.t válasza Feruendios (#16) üzenetére


katona.t
tag

Nekem is volt már több low-end mp3/mp4 lejátszóm. A gagyi kijelzőnélküliekbe szerintem tök ugyanaz az elektronika mindben. Igazán szerintem az az idegesítő, hogy ha pl. 4 giga tele van zenével és mindig az elsőtől kezdi a lejátszást. Nekem eddig egyik ilyen gagyi mp3-on sem volt "shuffle" gomb sem.
Akksi miatt szerintem nem kell aggódni, a cucc hamarabb feladja...

(#18) vwpolopg


vwpolopg
őstag

A concorde dolgainál nagyobb büntetés nemsok van a világon:D Amit eladtunk belőlük, 95%-ban mindet visszahozták. Sorjás, rossz minőségű, gagyi überkínai vacakok. Max az ellenségemnek vennék ilyet, hadd szenvedjen.

(#19) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Sok a helyesírási és fogalmazási hiba.

(#20) Vakegérke válasza Feruendios (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már csak az a kérdés, hogy ki az a Nóra néni, és ráér-e foglalkozni az írásod reparálásával. Nagy szükség lenne rá.
Nem szólaltam volna meg, de beszólásod kissé provokatív.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Prof01


Prof01
veterán

Elég bóvli minőségűnek tűnik. Kihagyom. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#22) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát én nem tartom túl életképesnek az mp3lejátszó piacot, mióta normálisabb telefonokon van jack. Én pl egy nokia 3110c-vel hallgatok zenét, nincs sok panasz a hangra, főleg nem egy jobb fülhallgatóval. S a telefon kb egy 10-esbe kerül, vagy még annyi se, ráadásul nem egy plusz cucc.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23) frescho válasza Vakegérke (#20) üzenetére


frescho
addikt

Az én írásaim is hemzsegnek a hibáktól, ezért nem szokásom nyelvészkedni. most viszont kész: négyszer ekkora terjedelemben sem tudok ennyi hibát összehozni. Csak néhány apróság:

"CD olvasó fej olvassa a Memória kártyát" :F Most CD vagy memória kártya?
4-5órá
SonyEriccson
BigMek
"CD olvasó fej hang" :W Az erősítő részbe beszűrődő zavarra gondolsz?
félteném a kérdést Szegény kérdés. Kitől, mitől félted?

Érdemes lenne a vesszővel is megismerkedni, mert felsorolásoknál, összetett mondatoknál illene használni. Példák:

semmi extra basszus, semmi magas kiemelés
Ha az ár/érték arányát kéne meghatározni, akkor félteném a kérdést mit kapunk 3000ft-ért?

Amúgy a cikk nem lenne rossz.

https://frescho.hu

(#24) Vakegérke válasza frescho (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy őszinte legyek fogalmam sincs, hogy megszólaltam-e topicjaidban. Hogy még őszintébb legyek bizonyára átfutottam írásaid, legalábbis pár futamnyit elolvastam belőlük. Nekem túl szakmaiak.
Nagyon gyorsan, beszéd gyorsasággal tudok olvasni. Még annál is gyorsabban, és képes vagyok feldolgozni a hordozott információt, mondanivalót.

Kattanás, megállj, figyelj csak...
Megorrolt a srác, kiakadt, mert kritizálták. Humorosra veszi a figurát, és ez bizonyos értelemben jó. Nóra néni majd javít.
Istók uccse tetszik a reakció. Azonban kár, hogy a szerző Nóra nénire van utalva helyesírás ügyileg.
No persze, néni. Élemedett nő, aki még képes volt arra, hogy megtanuljon helyesen írni. Talán takarít valahol, hogy megélhetését biztosítsa, és alkalmanként ajándékot vegyen unokáinak. Egyetlen vagyona, kincse szép magyar nyelvünk, és napi munkája után még a slendrián írás(oka)t is javítgatnia kell...

Nem emlékszem olyanra, hogy rád szóltam volna nyelvünk avatatlan használatáért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) frescho válasza Vakegérke (#24) üzenetére


frescho
addikt

Felreertes lesz, amit irtam a szerzohoz szolt. A hozzaszolasodhoz ugy kapcsolodik, hogy par konkret dologgal probaltam kiegesziteni azt.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#26) Vakegérke válasza frescho (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélem nem bántottalak egy szóval sem...

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) Grougon válasza Vakegérke (#26) üzenetére


Grougon
tag

Engedjétek meg hogy a cikkből vett idézettel minősítsem ezt a próbálkozást:

"borzalmas annyira igénytelen, hogy az már fáj"

Főoldalra kirakni ezt merész :Y

(#28) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Rövid, lényegre törő. Örülök, hogy olvastam mert én is néztem már ezt, de helyette Ipod shuffle lett.

(#29) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Tanulságos írás. Általában a legolcsóbb olyan is. Lehet velem van a baj, de én eltudtam olvasni.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#30) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Hát ennyiért nem is kell többet várni. Arra jó, hogy ha valami miatt tönrkemenne, akkor nem dobtál ki pénzt érte.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#31) gtasystem


gtasystem
őstag

a HPM-70-est hamisítják, de olyan szinten hogy még a MediaMarkt-ban is a kamut kapod..
sőt szerintem eredetit csak a drágább SE telók mellé tesznek gyárilag is..a többi kapja a kínai gagyit ami tönkremegy pár hónap alatt..

hsz11-re..

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#32) hardverarc


hardverarc
csendes tag

én valamivel jobb shuffle utánzattal rendelkezem,az beépített 1gb-os és nincs ráfirkálva semmi sem.
eBay-en vettem kb olyan 4k körül,olyan 4-5-6 óráig bírja nálam egy húzásra.már a 2ikat nyúzom(összesen 2éve,napi rendszerességgel),de tökéletesen megfelel,pici,könnyű,nem mozog,olcsó.Sportoláshoz tökéletes!

pspfilez.extra.hu minden amit psp-ps3-stbről tudni érdemes :D

(#33) tibz03 válasza Vakegérke (#26) üzenetére


tibz03
őstag

Remélem, nem bántottalak egy szóval sem... - kihagytál egy vesszőt. ;)

Nekem tetszett az írás, szerintem humorosak a megfogalmazások. :)

(#34) Vakegérke válasza tibz03 (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha jól tudom, vessző akkor kell, ha a "hogy" szócska követi, tehát:
Remélem, hogy nem bántottalak egy szóval sem...

Észrevételed köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Csepy válasza Vakegérke (#34) üzenetére


Csepy
senior tag

Illetve akkor is, ha követné, de azt elhagyták.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#36) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Ne legyen már pozitívum a basszus hiánya! Milyen zenét hallgatsz te? Én mondjuk az iPodom gyári fülessel használom, elég jó az is, de a fejhallgatóm néha rohadtjó dübörgő basszusaokat csinál.

Xperia mini pro 4.0.4

(#37) SkullGuy válasza Feruendios (#10) üzenetére


SkullGuy
csendes tag

Nekem 4 hónap után fogta magát az akksi és úgy gondolta, hogy nekem elég 20 perc - 1 óra zenehallgatás :((( .. akárhogyan töltöttem [gép>>usb, 220V-s usb átalakító segítségével, vagy akár Motorola telefon töltőjével] nem sikerült többet kicsikarnom bebőle. Garancia papír első pontja szerint: Az akkumulátorokra és elemekre a garancia nem vonatkozik :Y . így sokat nem tudtam tenni vele. :W De azért megpróbáltam ED szervizébe elvinni be is adtam. 3 hétre rá jött az sms hogy megjött.. bementem kaptam egy papírt amire csak annyit írtak hogy TESZT OK.. hazafele 20 perc sem telt el és megint ott vagyo ahonnan indultam..

(#38) SkullGuy válasza SkullGuy (#37) üzenetére


SkullGuy
csendes tag

Viszont kártyaolvasónak tökéletes :D

(#39) BassHead válasza SkullGuy (#37) üzenetére


BassHead
tag

Nekem igaz egy D330-am van (úgy kaptam, nem én vettem magamnak. Szerencsémre.), de nálam is szintén ez a helyzet. Több órás töltés után is, van hogy már 3-4 szám után lemerül a cucc. Én már annak örülök, ha 1 órát bírja.....
Nevetséges lejátszó. Soha többet.

[ Szerkesztve ]

"Apám mindig bent állt a pályán, a hajtűkanyaroknál. Azt figyelte, hogy hol fékeznek a legjobb pilóták... Itt kell fékezned, legalább egy méterrel odébb, mint ahogy a többi versenyző."

(#40) zeusz55


zeusz55
senior tag

jó leirás tetszett :D CD olvasó fej :D a SALos autórádióm csinál ilyet Csak Mp3 memóriáról... érdekes lehet valami átalakitott teknika :DD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.