Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tgabi333


tgabi333
tag

Sok sikert!

(#2) pityeszka


pityeszka
őstag

Jól van csak így tovább. :K
Még a futás is nagyon jó dolog szerintem.Felszínre hozza a sok tú*hát. :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#3) cyanide válasza pityeszka (#2) üzenetére

Csípős halászlé is felszínre hozza a dolgokat.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#4) cilo9


cilo9
aktív tag

Köszönöm a biztatást, már csak rajtam múlik! :)

Üdv, Cilo

(#5) Pörp válasza cilo9 (#4) üzenetére


Pörp
senior tag

Én ma járok az első hetemnél. Napi 6-10 szál kék multi után. :) Eddig én is bírom úgy-ahogy. Melóban hiányzik nagyon, pl most is. Sokszor beférkőzik a gondolatomba, hogy csak egy slukk, csak egy szál, de NEM! Nem lehet, kitartok, bár már én is 2hétnél járnék... Kipróbálom a cola-t, és egyéb cselekvéseket ha jönnek a csúnya gondolatok. :) :R

(#6) cilo9 válasza Pörp (#5) üzenetére


cilo9
aktív tag

Akkor kb annyit cigiztél mint, én. Tegnap volt 1 hónapja, hogy nem gyújtottam rá.
A 3. és a 4. hét már egyáltalán nem volt vészes. Persze eszembe jut, de nem kívánom a rágyújtást. Tarts ki, a 3. hétnél már úgy kell vissza gondolni, hogy eszembe jutott egyáltalán a cigi.
Nem tudom olvastad-e, de van bejegyzés az első hetemről is, hátha segít.

Üdv, Cilo

(#7) Pörp válasza cilo9 (#6) üzenetére


Pörp
senior tag

Olvastam, de még majd elolvasom újra. A hétvége valahogy könnyen ment most, költöztettük barátnőm öccsét, nem volt időm. Ma reggel bejöttem az irodába dolgozni, és igen rámtört, de nem hagyom magam. :) Egyébként így egy hét után sokkal felszabadultabbnak érzem a tüdőmet, nem szívja ki az energiámat a cigi! Kapok levegőt rendesen. Kevésbé vagyok fáradékony, jobban fel bírok kelni reggelene, és nem érzem magamat úgy mint akit agyonvertek... Úgy tűnik rám elég sok negatív hatással volt a cigi. Tudom, hogy most egy slukktól is kellemesen (sajnos) beszédülnék, vonzz az az állapot megmondom őszintén, de ilyenkor arra gondolok, hogy a közérzetem, tüdőm mennyivel rosszabb volt, amikor cigiztem, meg megnézek a neten egy-két rákos tüdőt, engem az is észhez tud téríteni. Kitartok, aztán remélem, hogy ha lassan is, de majd csökken a kívánás.

(#8) cilo9 válasza Pörp (#7) üzenetére


cilo9
aktív tag

Én is tapasztalom ezeket a pozitív, úgymond minőségbeli hatásokat (fáradékonyság, közérzet, frissesség, stb.). Nekem már élvezet a nemdohányzás, nem pedig - annyira - megpróbáltatás. Persze akadnak nehéz pillanatok, de most már sokkal könnyebb ellenállni. Pár hét után Neked is múlni fog a kattogás. Sportolj valamit közben, ha nem tennéd.

Üdv, Cilo

(#9) Vakegérke válasza Pörp (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nagyon rád tör a vágy, egy extra erős negró jót fog tenni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.