Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Metalfan


Metalfan
senior tag

Gratula, sok kitartást a későbbiekben is ;)

(#2) cilo9 válasza Metalfan (#1) üzenetére


cilo9
aktív tag

Köszönöm! :) Dolgozom az ügyön!

Üdv, Cilo

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Tudnál írni bővebben arról, hogy milyen káros hatásait tapasztaltad a dohányzásnak? Itt főleg EÜ dolgokra gondolok.

(#4) cilo9 válasza DeFranco (#3) üzenetére


cilo9
aktív tag

Szia!

Nálam elsősorban, ami már kú.vára zavart, az a fogaimra gyakorolt hatása. Hetente kellett ilyen zománcerősítő cuccokat használnom (Pl. Elmex), mert annyira érzékenyek voltak a fogaim. Az egyik hátsó rágó fogammal például már nem bírtam keményebb dolgokat harapni, mert piszkosul fájt ilyenkor. Ez szerencsére elmúlt, mióta nem bagózok.
Ezen túl természetesen a tüdőmön éreztem, néha szúrás, gyakrabban szorult be a levegő. Gyomromat időnként nagyon kitudta készíteni. Nem igazán hasfájás volt ilyenkor, hanem olyasmi, mint mikor nagyon éhes vagy. Kis csomónak éreztem az egészet.

És összeségében le volt durranva a szervezetem, az állóképességem nulla volt. Ez részben köszönhető annak is, hogy abba hagytam a teniszezést, de dohányzás mellett sportolni az igazi szervezet büntető dolog szerintem.

Üdv, Cilo

(#5) DeFranco válasza cilo9 (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem is hasonló dolgok jöttek elő az utóbbi időben, már féltem a tüdőrák. Hogy ezzel nem vagyok egyedül, az jó jel, mert akkor legalább nem parázok annyira, és nem "vonzom be'" a bajt.

Azzal, hogy leírod a leszokásod tapasztalatait, nekem is nagy lökést adtál, pont ugyan abban a helyzetben vagyok, mint Te. Így azt mondhatom, tényleg őszintén szorítok (már csak a magam érdekében is).

(#6) cilo9 válasza DeFranco (#5) üzenetére


cilo9
aktív tag

Köszönöm a szorítást! Remélem az írások hatására belendülsz Te is.
Amúgy most tavasszal tervezem a tüdőszűrést, mert valamiért mostanában nem hívnak. Remélem még rendben a tüdőm úgy, ahogy.

Üdv, Cilo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.