Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsigus


zsigus
őstag

A Kábelelrendezés az elsőosztályú benne sztem megirigyelhetné 1-2 gyártó, de az én vágyaim tárgya egy NZXT Hades ház igaz az nem egy kategória ezzel. Grat a teszthez, és a házhoz is!

A Konfigodat leírhatnád a tesztbe mert így a hőmérséklet adatok értémüket vesztik!

[ Szerkesztve ]

(#2) riolobo


riolobo
tag

Nagyon korrekt kis kuckónak tűnik és nem is néz ki rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#3) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

"Az oldallapon két 12-es ventilátor helyezhető el, de az oldallap vékonysága miatt nem biztos raknék oda."
he? Nézd át szerintem még egyszer, mert vannak még ilyenek benne :)

...csak én vagyok helikopter?

(#4) Gorneck válasza zsigus (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Leírtam... :B

Köszönöm. :R

Gorneck#1239

(#5) total90


total90
veterán

Ez jó ház, volt szerencsém alaposan körbenézni. Tényleg masszív és szerintem az oldallap annyira nem vészes 2 ventivel sem... a CM 690 II-től masszívabb :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) adalbert1


adalbert1
veterán

Már akartam kérdezni hogy rögzítetted a 3.5" driveokat, de inkább megnéztem a galériát. Ötletes... :))

Ha jól emlékszem volt régen Dragon tornyod is (vagy talán eggyel újabb, de szintén torony Chieftec házad), ahoz képest minőségben milyen a ház?

(#7) mmdms


mmdms
addikt

Az ára mindig is tetszett ennek a háznak, csak ne lenne az az általad leírt transformerses előlapja. Ilyen normális áru, és jó házat nehéz találni, nem értem miért nem célozzák meg a gyártók ezt az árszegmenst is minőségibb kuckókkal.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#8) Gorneck válasza adalbert1 (#6) üzenetére


Gorneck
titán

Újabb...[link]

Háááát az még 1mm-es lemezből volt...és ez oldallapok is combosabb anyagból voltak...de az alapból 17 kiló volt.

mmdms: Érdekes az előlap bizony...de annyira nem vészes szvsz. Boltos ismerősöm ha a vevő épp nem codegen házat kér, akkor ilyenbe szerelnek. Eddig nagyon elégedett vele mindenki.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#9) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Az első cikked megszületet :C :R
Pofás ház, nekem főleg a hdd befogató keret tetszik hogy el van forgatva... praktikus :)
ha télleg ilyen 10-12k-ért meglehet venni, akkor nagyon megéri :R

(#10) Gorneck válasza bacsis (#9) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig a vinyáknak nem épp ez a legjobb hűtési megoldás...

Gorneck#1239

(#11) Probber


Probber
őstag

Belső felépítése követi a mai trendeket/szokásokat, az eleje pedig valóban Transformers-es. :)
Ha jól látom az alaplaptálcán is van egy 8cm-es(?) ventinek hely.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon pöpec kis házikó ez, főleg ennyi pénzért!

(#13) veresp


veresp
tag

Ez most teljesen csavarmentesen szerelhető?
Mert nekem volt régen Chieftec házam és abba a HDD-ket is csavarmentesen lehetett beszerelni. Itt viszont a képek alapján a HDD-ket csavarozni kell.
Nekem kifejezetten tetszik,hogy a HDD-k el vannak forgatva.

A nagytorony Chieftec házamnak hajlamos volt berezonálni az oldal lemeze. :(

(#14) Gorneck válasza Probber (#11) üzenetére


Gorneck
titán

Annak nem néztem a méretét, de kb akkora lehet...de egy hagyományos 8as venti nem fér oda...sztem...a tálca és az oldallap között lehetne kicsit több hely.

veresp: Én amiatt csavaroztam csak, mert 2,5es cuccaim vannak. Jobb megoldást nem találtam oda. Szal mind az ODD és mind a HDD (belső keret nincs bent a házba) sínekkel csavarmentesen rögzíthető. Én a jobb szellőzés miatt kiszedtem a belső 3,5es HDD keretet...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#15) mmdms válasza Gorneck (#14) üzenetére


mmdms
addikt

Csinálnál egy olyan képet is, amin egybe az egész belső tér látszik már berendezkedve?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#16) iSonic


iSonic
addikt

Nagyon szép házacska ;)

(#17) #41133696


#41133696
törölt tag

A kábelmenedzsment tényleg első osztályú. Ebben az árkategóriában pedig igazi ajándék.

(#18) Gorneck válasza mmdms (#15) üzenetére


Gorneck
titán

Galériás képek nem jók? De csinálhatok...este felteszek...

Gorneck#1239

(#19) malwy


malwy
senior tag

Kár, hogy csak 20 centi szélességű a ház. Vagy beférnek Z600 és társai?

(#20) Gorneck válasza malwy (#19) üzenetére


Gorneck
titán

A Corator befért...
Height (with fan) 155 mm
Width (with fan) 140 mm
Depth (with fan) 121 mm

A Z600 0,5 centivel nagyobb/magasabb...sztem simán befér...

Gorneck#1239

(#21) bartucc


bartucc
addikt

Korrekt minőség a mai mezőnyben, de igazából nekem egy dragon minőségű, alsó tápos ház kellene most, másra nem igen adok ki pénzt. :N Fekete belsőnek meg semmi értelme, ha nem látod :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#22) Gorneck válasza bartucc (#21) üzenetére


Gorneck
titán

Arra szvsz várhatsz... :( Az áráról meg jobb nme is beszélni... :D

Gorneck#1239

(#23) z00li


z00li
senior tag

Jó kis ház, klassz bemutató cikk. :K
Lehetne több ilyen, szerintem sokan örülnének az ilyen jellegű írásoknak (én biztos :D).

(#24) #13260800


#13260800
törölt tag

Ennyi pénzért ez nagyon jó! Az előlapja lehet kicsit Palikosan szólva "látványtalanabb" :D Ezt leszámítva teljesen rendben van.

(#25) Gorneck válasza mmdms (#15) üzenetére


Gorneck
titán

Ez jó lesz? A Cpu kábel még nem végleges állapotába csak lusta voltam felrakni még a tartókat hozzá...

Gorneck#1239

(#26) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hali!
Jó ház, jó bemutató.
Egy kérdésem lenne, hogy az alapból elforgatott 3.5-ös keretet lehetséges beszerelni normális helyzetben is? Akkor a ventik tudnák hűteni rendesen amit kell. :)

Amúgy nincs külön VGA-d?

(#27) mmdms válasza Gorneck (#25) üzenetére


mmdms
addikt

Jó lesz köszi szépen! Sajnos nekem ehhez rövidek a kábelek, tápot meg ezért nem fogok venni, marad a gagyi házam..

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#28) Kolondrum


Kolondrum
félisten

És a VGA? Mi szolgál benne? :U Neked is lemarad az adatlapról tán szégyen az xxx xxxx ?

(#29) Gorneck válasza FoxiestFox (#26) üzenetére


Gorneck
titán

Nem lehet sajna...olyan a kiképzés a tartó résznek, hogy 1 féleképp lehet beszereleni...ezen a képen látni is.

SymbianOS: Nem vagyok az a szégyenlős típus...mivel mostanság nem játszom így ment a GB lapom és VGAm a levesbe...helyette jött ez a lap és lassan egy 1035T (de lehet jegelődik a dolog nyár végéig). A lapon meg van VGA ami jelen helyzetben bőven sok is (nincs játék amivel lehetne egy jót játszani).

Gorneck#1239

(#30) Kolondrum válasza Gorneck (#29) üzenetére


Kolondrum
félisten

Értem, így más. :R

(#31) Gorneck válasza Kolondrum (#30) üzenetére


Gorneck
titán

Ha lenne, akkor egy 5770 ref hűtős dübörögne benne...hőtermelés nem sok és 1920ba nekem elég...de most már megvárom az új szériát...meg pár értelmes játékot is... :)

Gorneck#1239

(#32) Kolondrum válasza Gorneck (#31) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én maradok a G80-nál, nem játszok sokat.

(#33) Baga1983


Baga1983
senior tag

Hali! Ebbe a házba beférne egy 5850 nagyságú kari?

(#34) Gorneck válasza Baga1983 (#33) üzenetére


Gorneck
titán

Ha jól mértem 26,5 centi a kártya? Mert sztem neccesen...valszeg már az odd helyre belógna 1-2 centivel a tápcsati miatt...de otthon megnézem....

Gorneck#1239

(#35) Baga1983 válasza Gorneck (#34) üzenetére


Baga1983
senior tag

Thank you! :R

(#36) Gude


Gude
senior tag

Nagyon pofás házat adott ki a chieftec.Gratula neki! :C

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#37) adalbert1 válasza Gorneck (#8) üzenetére


adalbert1
veterán

Ismerős, nekem is ha jól emlékszem 16 kiló a Dragonom... Jelenleg anyám gépe lakik benne, de párszor már gondoltam rá hogy vissza kellene cserélnem a dolgokat... Habár a Dragonnak meg a belső elrendezése mai szemmel eléggé nulla, de az olcsó CM házak meg nekem nem igazán jöttek be (Elite 331, 590). AZ 590-ben nagyon tetszik az 5.25" helyre szerelhető HDD keret, de amúgy semmi extra.
Szóval oda akarok kilyukadni, hogy jó lenne valami halk nem torony ház, ami válalható anyagból van, normálisan össze is van rakva, és nem 35k környékén van. :)

(#38) Sonky válasza Gorneck (#34) üzenetére


Sonky
aktív tag

Hát akkor ezt rosszul csinálták meg sajna :O
De ha ATX-es lapod van akkor befér ha nincs bent a vinyó tartó nem?

Egy legenda vagyok.

(#39) Gorneck válasza Baga1983 (#35) üzenetére


Gorneck
titán

Nos...28 centi. Elvileg befér....de ha ezen múlik, akkor bele tudok próbálni egy 5850et.

adalbert1: Sztem nem járnál vele rosszul. :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#40) .LnB válasza zsigus (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem Hades van, és ha adhatok egy tanácsot ne minden áron ilyen házat vegyél. Külsőre marha szép, és rettentő jól hűt, de az anyaghasználat nem a leg minőségibb. Nem bántam meg ugyan, hogy megvettem de most azt gondolom lehettem volna körültekintőbb is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41) Gude


Gude
senior tag

Szerintem mindent el tüdnék paokolni benne :K

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#42) lipi67


lipi67
veterán

Krva jó a kábelezésed, majd ha megunod, jöhet postán az is. :)) A nagy házikó ?

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#43) Gorneck válasza lipi67 (#42) üzenetére


Gorneck
titán

:D

Pihen a garázsba... :)

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.