Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Nálunk a koliszobámban van olyan kenyér (szeptemberi), ami ki sem látszik a zacskóból. Ez ahhoz képest semmi. Nem merjük kinyitni, és nem is nagyon szeretnénk, mert légmentesen izolálva jobb, mint bárhogy máshogy. A tulajdonosa nem szeretné elpusztítani, hiszen már tudományos kísérletként tekint rá.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#2) bob011 válasza VoidXs (#1) üzenetére


bob011
tag

Egy "zacskó" nem épp légmentes...

(#3) Hieronymus válasza bob011 (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ezért tud a penészgomba telep fejlődni. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Ilyenek nalam is szoktak lenni. Bar meg nem ettem bele egyikbe sem. :DDD

(#6) Ghoosty


Ghoosty
őstag

A helyes válasz a semmi baja nem lesz-től a belehal között bármi lehet.
Nagyban függ, hogy milyen penész az ami az ételen van és mennyire érzékeny rá az illető. Ha mikotoxint termelő gombáról van szó, akkor ilyen mennyiség simán lehet halálos. Ha viszont alapvetően "erős gyomrú" emberről beszélünk és pont nem mérgező penészgombáról, akkor semmi baja nem lesz. A legvalószínűbb egy erős gyomorrontás, de senkinek nem ajánlanám.

(#7) VoidXs válasza bob011 (#2) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Abban a zacskóban a levegő is elpusztult :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8) mrlt


mrlt
tag

Pillanatok alatt helyreállítaná a bélflóra egyensúlyát. :DDD

Go Pack Go!

(#9) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Én arra lennék kíváncsi, hogy milyen nevet adtál neki, mert ez már intelligens létforma! ;]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#10) Lauda válasza Geri Bátyó (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Komplett okoszisztema. ;]

(#11) Bird


Bird
addikt

Hasonlít az óriás tiramisura!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12) VoidXs válasza Bird (#11) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Egyébként tényleg, ha a zöldséget és a havat nem nézzük.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#13) VoidXs válasza VoidXs (#1) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Tessék, az enyém jobb. Csak erős idegzetűeknek. Tényleg.

Ui.: szobatársam üzeni, hogy majdnem 1 kiló volt.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#14) föccer válasza VoidXs (#13) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem veritek meg? Azért ekkora igénytelenséggel is ritkán találkozik az ember. :( És az odáig rendben van, hogy a szobatársatok igénytelen, de legalább bennetek szorulhatott volna egy kevés belőle és kitakaríthatnátok magatok alatt.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Attól függ, hogy milyen penészgomba is van a kenyéren. Maga a gomba nem okoz gondot, a spórája meg az esetlegesen termelt mikotoxinja (aflatoxin, ochratoxin - ezekról szerintem mindenki hallott már) annál nagyobbat. De tényleg fajfüggő, pl az Aspergillus niger, ami főleg a falakon szokott tenyészni, kimondottan veszélyes. A sajton lévő meg totál nem. :) Mindenesetre egyik sem gusztusos meg jó ízű, az tuti. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) VoidXs válasza föccer (#14) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Minden más patyolattiszta, ellenőrzések is vannak. Csak a kenyér relikvia. És tökéletesen le van zárva. Az el van olyankor rejtve.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#17) Bird válasza VoidXs (#13) üzenetére


Bird
addikt

Mit szólna ehhez Mulder és Sculy?

Apropó van olyan, hogy retro kenyér?

;]
:DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18) Csapoati válasza VoidXs (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért ez nem semmi. :D Én még áltálános iskolás koromban hagytam egy körtét a táskám első zsebében. 1-2 hónapig fel sem tűnt, aztán láttam, hogy ahonnan felemelem a tatyót, foltot hagy. Na a körte az átment likvidbe elég durván. :D Másik alkalommal ugyanebben a zsebben egy krumplis pogácsát hagytam. Abból olyan zöld valami lett, hogy simán elment volna spenótosnak is...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.