Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Egy pár Youtube linket elviselne a link (igen, lusta vagyok keresni, előre is köszi). Azt hittem először hülyeségnek indul ez a CD-k boncasztalon, de mivel szeretem a Sum 41-et, a legutóbbi Offspring albumot pedig nagyon megkedveltem (főleg az első számot), így rájöttem, nem hülyeség. Gratulálok. Őket ugyan nem ismerem, de Jimmy Eat World elég jó, főleg Pain című számuk.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) HavocS


HavocS
senior tag

Ha már csajpunk: In This Moment

(#3) plus44 válasza Samus (#1) üzenetére


plus44
veterán

Jogos, már gondolkodtam az első résznél is hogy rakjak-e de akkor ezeket pótolom itt is ott is. A Half-Triusm szám pedig nekem is az első kedvencem, egészen addig míg végig nem hallgattam az abbumot mert akkor hirtelen 10 kedvencem is lett:D A linkek meg mennek:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) plus44 válasza HavocS (#2) üzenetére


plus44
veterán

nem is rossz ez a szám bár mikor 1x megláttam nem a punk jutott eszembe:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Próbálnék youtubes linkeket berakni de annyi ratyi van köztük hogy a kedvencem nem tudo mberakni...

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#6) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Paramore - Decode
Paramore - Misery business

Számomra ez a két számuk volt nyerő, a többi nagyon unalmas, egyhangú. a 5.-6. számnál meguntam őket. Majd azé mégeccer végighallgatom őket, hátha. Vannak olyan albumok, amiket többször kell meghallgatni :)
Persze ez csak az én véleményem :)

Ui: Tévedtem. Több számuk is jó. Nemtudom mié ennél a kettőnél ragadtam csak le :DDD

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#7) plus44 válasza Inv1sus (#5) üzenetére


plus44
veterán

felesleges már megvan válogathattok kedvetekre:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) HavocS válasza plus44 (#4) üzenetére


HavocS
senior tag

hát nem punk, hanem punc.. majdnem :DDD

(#9) Inv1sus válasza plus44 (#7) üzenetére


Inv1sus
addikt

De a Decode nincs a linkek közt!!! Ez bűn :(

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#10) plus44 válasza Inv1sus (#9) üzenetére


plus44
veterán

:D mert nem tetszik, de ez nem indok most sarokba állok, de előtte javítom, köszönöm!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) plus44


plus44
veterán

Na javítottam a linkes hibákat mind3 publikációmban, akinek van kedve ajánlom (főleg a sum 41 utolsó linkjét:D)

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) menpee


menpee
aktív tag

Ez nagyon ütős! A csajnak nem gyenge a hangja. A Crushcrushcrush felénél már kerestem a lemezeiket torrenten :U
Köszi, hogy csinálod ezt az albumismertetőt, már megérte :)

Csajos bandából hasonló: http://www.youtube.com/watch?v=pZo4bOZf3B4
The Agonist. Metalcore, de a lányka nem tehetségtelen.
Nameg a Flyleaf...http://www.youtube.com/watch?v=DhHtQJQ9pRc

szerk.: kicsit sok csaj szó szerepelt a hsz-ben :)

[ Szerkesztve ]

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#13) plus44 válasza menpee (#12) üzenetére


plus44
veterán

Köszi, jó ha ilyen visszajezéseket kapok mert akkor tudom hogy nem feleslegesen csinálom:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) total90


total90
veterán

nem is rossz a nőce :DD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) bublee


bublee
csendes tag

Jó ez a sorozat!(bár más stílusokban is elviselném szerintem sokan másokkal :D )

Ez egy Paramore cover de nekem az egyik kedvencem:[katt]

''Utáltam mindig az iskolát,el*****a az ember kiskorát!''

(#16) plus44 válasza bublee (#15) üzenetére


plus44
veterán

Tudom de ha olvastad az első cikket láthattad, hogy leírtam, várom a következő tesztelési alanyt. Megírhatjátok ide vagy PM-be és ha más nem írt vagy hasonlók akkor arról írok cikket. Ennek hiányában azonban a személyes kedvenceimet és stílusomnak megfelelő zenéket kell vizsgálnom, de a lehetőség adott éljetek vele bátran!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) k_laci


k_laci
tag

szeva ! grat a cikkeidhez, most olvastam végig mind a 3at :R

A Death Magnetic-et mikor elemzed ? :)

mert nekem az a mostani csúcs, igaz én ezeknél keményebbeket hallgatok, és nem is vagyok nagy punkrajongó ..
( Sum41 - pár számot hallgatok néha ,
Offspring : you're gonna go far kid.. a többit nem ismerem, de van pár számuk, és nemigazán tetszik :D )

Ez a paramore album meg felejtős.. túl 'LIGHT' :) a Misery Business és a Cruscrushcrush az jó , a többi...:\

Children Of Bodom, Finntroll, Lordi cikkek nem lesznek ? :DD

összegezve, csak így tovább ! :C

[ Szerkesztve ]

(#18) harylmu válasza k_laci (#17) üzenetére


harylmu
őstag

Amíg tűkön ülsz plus44 elemzését várva, itt egy másik logoutos szösszenet:
LINK, DM-fan tollából. :)

[ Szerkesztve ]

(#19) plus44 válasza k_laci (#17) üzenetére


plus44
veterán

Szia!!

Dead Magnetic a héten bármikor megjelenthet:D Bodom tervben ennyit ígérhetek így elsőre de várom az ötleteket addig is ott egy link a dead magneticről. Az enyém nem ilyen hosszú és mindenre kiterjedő de azért majd próbálkozom.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) k_laci válasza plus44 (#19) üzenetére


k_laci
tag

várom türelmesen.. én ráérek :D

harylmu : mintha valahol már olvastam volna ezt.. lehet hogy logouton, de lehet hogy máshol :)

amúgy nem értem miért kell fikázni a metallicát azért mert ez az album kicsit másabb mint eddig ( a régieket nem nagyon hallgatom ) , vagy azt fikázzák hogy nagyon hasonlít ehhez mag ahhoz, másolás az egész.. :D de a legjobb az amikor a DM-fan írásban ottvan, hogy az ' xy-számban 4,06-tól a gitár az ugyanaz, mint az YX alumon a ZX szám.. ' .. Egyesek mennyire ráérnek ;] :D

(#21) plus44 válasza k_laci (#20) üzenetére


plus44
veterán

itt nem lesz ilyen:D itt tiszta metallcia fanok lesznek vagy megyek és bannolom őket személyesen (csak vicc!!:D). Am. kicsit félek is hogy milyen lesz a vízhangja az írásomnak. Itt valószínű többfajta vélemény lesz de nem baj azért van demokrácia:D Majd meglátjuk/meglátjátok.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) copass


copass
veterán

én a kill'em all óta szeretem a metallica-t voltam vagy 9éves, végül is ezen nőttem fel (másolt kazi bakelitről polimerre,vókmen :) ), nem tudtam a szöveget, azt se tudtam hogy kik ők, csak hallgattam mert tetszett.kész. és ez a lényeg a többi meg kibicelés.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#23) prodav


prodav
csendes tag

Jóféle zenebona :)
Punk sztem semmiféleképp nem. Punkrock, vagy inkább popos rock :)

A Rabbit Junkról, The Mad Capsule Marketről meg hasonló zenekarokról is írhatna vki ;)

(#24) Khan13


Khan13
senior tag

Hatalmas köszönet a cikk írójának! Ez egy remek banda! Remélem nem vesznek majd el hirtelen... Jó zene, és a csaj hangja remek, mi kéne még? :D Mégegyszer kössz!

(#25) plus44 válasza Khan13 (#24) üzenetére


plus44
veterán

:DDD na vannak még Paramore fanok látom!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.