Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sinesol


Sinesol
veterán

Köszönöm a munkádat :R

Érdekes olvasmány volt, sok hasznos információval, hogy mire érdemes spórolni felső kategóriában.
Én még az elején vagyok ennek az egésznek, de legalább ki tudok tűzni valamiféle célt.
Egyébként az E10 az a Fiio volt, amit elég negatív hangvétellel emlegettél? Csak mert ajánlották nekem, de ha ennyire rossz, akkor inkább mégsem venném meg.
Esetleg tudsz valami hasonló árban lévő jobb cuccot egy kezdőnek?

[ Szerkesztve ]

(#2) schawo


schawo
titán

Ezt mindet egyhuzamban nyomtad le? Vagy több napig voltál?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3) fericske válasza Sinesol (#1) üzenetére


fericske
addikt

Szia!

A Soundmagic E10 fülhallgatóra gondoltam.
A FIIO E10-nek a hangját én szeretem, nekem is az van, még az első generációs, Wolfson DAC-os.
Az E10K-t nem hallottam, ő az utódja, jókat írnak róla.
Szerintem árában egy jó kezdet, bár itt nem szokták ajánlani az idevágó topikban (fejhallgató erősítő és dac).
Bodz ajánlásában sincs benne.
Én nem beszéllek le az E10 Olympus-ról vagy E10K-ról. :)

(#4) fericske válasza schawo (#2) üzenetére


fericske
addikt

Egy nap alatt, valamivel több mint nettó 9 óra leforgása alatt. Több napot sajnos nem tudtam bevállalni - egyébként 2 napos volt, és az volt a hosszabb nap amikor ott voltam.

(#5) Sinesol válasza fericske (#4) üzenetére


Sinesol
veterán

Értem, szóval akkor csak a hasonló elnevezés miatt értettem félre és nincs gond az emlitett Fiio-val.
Egyébként épp az egyik illetékes topikban tanácsolták, csak most kicsit megriadtam amikor azt hittem arról beszélsz és gondoltam rákérdezek, abból baj nem lehet. :)
Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#6) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Nagyszerű írás, grat hozzá! :R
Ezzel az 1770 Pro-val most megmozgattad a fantáziámat.. El kellene adni a K702-t..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.