Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Jó cikk lett. Köszi! :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Loresz


Loresz
tag

A cikk is király meg a játék is!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#3) beteg


beteg
őstag

A multi részével kapcsolatban mi pontosan, ami most kiderült, hogy a pc-sek a konzolosokal vannak össze engedve, akik viszont tudják használni a célzásrásegítést?

Csak futni kell!

(#4) oriic válasza beteg (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erről hol hallottál?

Live-Die-Respawn

(#5) beteg válasza oriic (#4) üzenetére


beteg
őstag

Olvastam valahol valami hőbörgést, aminek ez volt az értelme, de nem értettem pontosan. Ezért kérdezem, hogy mit tudtok erről?

Csak futni kell!

(#6) oriic válasza beteg (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs ilyen, PC-s játékosok nem tudnak konzolosok ellen játszani.

Live-Die-Respawn

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Csak a multi miatt, elgondolkoztam a vételen.

kengyel

(#8) stickles


stickles
tag

A "Single" az szőrnyű ... Zombi nem rossz , de a Multi az pazar
Rég kötött le ennyire egy cod multi

BF4-be is toltam 300 órát , de most ez a tuti ( PS4)

(#9) Kampó


Kampó
senior tag

a zombis rész nagyon jónak tűnik.. kár hogy nem egy külön game-t adtak ki... marha jó lett volna..

AMD volt AMD van AMD lesz

(#10) pilu85 válasza Kampó (#9) üzenetére


pilu85
őstag

Ugye a multiba nem mindig az ellenfél elé spawnol be minket mint a hányadék ghostba? Annál rosszabb multival még nemigen találkoztam.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#11) andro93 válasza stickles (#8) üzenetére


andro93
aktív tag

A single rész tényleg egy rakás kaka lett, nem mintha számítana, de a Treyarchtól azért elvárt volna az ember egy épkézláb egyjátékos részt is. Ha eddig képesek voltak megcsinálni, nem értem most miért nem.

(#12) Xaels válasza beteg (#5) üzenetére


Xaels
félisten

A hőbörgés lényege az volt, hogy PC-n is rá lehet dobni a "konzolos szintű" célzásrásegítést némi trükközéssel. Voltak róla videók is YT-on, de el lettek távolítva. Valamint erősen érződik a portolás az irányításban, egérgyorsítással szenvednek sokan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) beteg válasza Xaels (#12) üzenetére


beteg
őstag

:R

Csak futni kell!

(#14) tDr1v3r válasza andro93 (#11) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem nem lett olyan rossz a single... kooperatív mód mellett nem olyan könnyű tényleg feszes és jó történetet összehozni, ezért nem is lett olyan. Tényleg gyengébb a vártnál, a BO2 és a Ghosts (nyilván utóbbi mint mélypont) közt van, de szerintem egész jó lett ez a white forestes vonal. Csak a kivitelezést sínylette meg a kooperatív móka miatt...

A multi marha jó, nagyon jól szórakozok vele. Elég tiszta a gunplay, PC-n xkmoddal fasza lesz ha kijön a modkit. De nyilván az meg már a kutyát nem fogja érdekelni...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#15) Xaels válasza tDr1v3r (#14) üzenetére


Xaels
félisten

kooperatív mód mellett nem olyan könnyű tényleg feszes és jó történetet összehozni, ezért nem is lett olyan. - Borderlands, Gears Of War, Seroius Sam ;] Semmi pluszt nem kell csináljanak a COOP-hoz, csak az NPC-k számát kell arányosan növelni, hogy mindenkinek legyen dolga. De vannak olyanok is amik komolyabbra vették mint az Army Of Two vagy a Splinter Cell. Ha foglalkoznak vele szerintem sokkal jobb élményt ki lehet hozni egy COOP módból mint az alapból. A Treyarch-nak volt elvileg erre 3éve, na ez nem látszik a sztorimódon. A Zombi az más tészta, a Noir-os hangulat jól átjön.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) falijja


falijja
őstag

Csak a treyarch, a többi kula..!

(#17) ribizly válasza falijja (#16) üzenetére


ribizly
veterán

Jó a többi is, de megvannak a stílusjegyek. Nekem pl. a leginkább a Ghosts jött be (ha kikapcsolta az ember a Tesselation-t, ami valami Terrain distortion-nak volt írva, akkor mindjárt jól futott), de azt annyira elásták, hogy nincs kivel nyomni. De amúgy számomra is a legélvezetesebb részeket a Treyarch szállította.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) AS


AS
félisten

Nekem meg Sigle jött be nagyon. Imádom az ilyen storikat. És nagyon jó volt látvány világ amikor nem a valóságban voltunk .... Játékmenet itt már nem Codos volt inkább Wolf-ra hajazott .

:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Borzoló


Borzoló
senior tag

Thx a cikket!

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#20) ribizly válasza AS (#18) üzenetére


ribizly
veterán

Én meg éppen csak elkezdtem a Single-t, de eddig nagyon tetszik. Engem speciel nem zavar, ha hasonlít stílusában, esetleg játékmenetében más játékokra. Sőt még a linearitás is rendben van, mert van amikor arra van szükség... ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) falijja


falijja
őstag

Ezt nem nagyon karom elhinni, hogy még csak olyanok írtak be, akiknek tetszik...ez valós.. :F :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.