Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) caizzz


caizzz
aktív tag

az adidasos fekete srác nem egyszerűen tolja az ipart..

marakujás kőbányai

(#2) localhost válasza caizzz (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tánc? Hány percnél? Hol? Én végignéztem a videót, de nem találtam meg benne! Segíts!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) caizzz válasza localhost (#2) üzenetére


caizzz
aktív tag

sajnálatomat fejezem ki a nevükben is, hogy nem csárdást jártak darutollas kalapban..

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#4) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A francba, nincs balettcipőm..
:D

Közöm nincs ehhez a zenéhez, de valóban jól tolják.. Meg így videón jól néz ki, de egy magyarországi szórakozóhelyen szerintem mulatságos lenne inkább..

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) caizzz válasza Apollyon (#4) üzenetére


caizzz
aktív tag

persze, hogy az lenne. :) de ha ilyet kivág valaki egy klubban, tuti ingyen iszik aznap este. vagy másik eset, hogy kidobják, mint macskát szarni. :D

marakujás kőbányai

(#6) N€T0X|N válasza caizzz (#3) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Táncot azt én se látok egy dekát se. Valami ugrabugra az van ott. Persze erőltetve táncnak is lehet hívni...

Sent from my keyBoard

(#7) S*Tom* válasza caizzz (#1) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Komoly nagyon, de ha utánozni próbálnám csak egy mozdulatig 190cm/11xkg-al, súlyos anyag károk keletkeznének mindenben, vagy a mentő vinne el. :)

(#8) myteve


myteve
csendes tag

Fú, ez az Adidasos srác nagyon béna, többször is elesett, és piszkos lett a ruhája! :(

(#9) caizzz válasza N€T0X|N (#6) üzenetére


caizzz
aktív tag

ne kezdjük el feszegetni, mi a tánc, mert begurulok.. ez már megint ugyanaz a téma, mint hogy az elektronikus zene nem zene, meg a kutya nem emlős.

a bab meg hús.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#10) Apollyon válasza N€T0X|N (#6) üzenetére


Apollyon
Korrektor

DNB-re ez a tánc. Metálban pogó van, meg headbang. Diszkóban meg tingli-tangli, rizi-rázi meg tinci-tánci.

Evva, ilyenek a (szub)kultúrák ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) caizzz válasza Apollyon (#10) üzenetére


caizzz
aktív tag

ez annyira dnb, mint a komár laci :)

marakujás kőbányai

(#12) N€T0X|N válasza Apollyon (#10) üzenetére


N€T0X|N
őstag

A dnb-re tényleg nem így táncolnak. Mondjuk azt is csak jóindulattal lehet táncnak nevezni, de még mindig inkább az, mint ami ebben a videóban van. Azt meg leszarom, ha valakinek nem tetszik a véleményem.

Sent from my keyBoard

(#13) dízelracer


dízelracer
senior tag

Megnéztem. Nem fikázom le de nem az én világom. :N

(#14) caizzz válasza N€T0X|N (#12) üzenetére


caizzz
aktív tag

Dance is an art form that generally refers to movement of the body, usually rhythmic and to music, used as a form of expression, social interaction or presented in a spiritual or performance setting.

na csókolom. tessék menni bécsi keringőzni.

marakujás kőbányai

(#15) Apollyon válasza caizzz (#11) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor nem tom ez mi, sorry :) Aszittem ez is vmi ága.. Mint pl ez(én úgy tudom) dnb az atmospheric vonalból: [link]
Ez az egy ága bejön.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16) albert8


albert8
addikt

A feka csávó nagyon jó tolja
nézzétek meg a step up 3 -at az is nagyon jó kis film ott van elég tánc :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#17) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nem rossz! :) A zene: Nekem elmegy kategória, kicsit furi, de biztos sokan szeretik mert ma éjjel Otherside-on majdnem összedőlt a STUDIO annyian voltak.. :)

(#18) <NewL>


<NewL>
addikt

nemtudom, hogy csinálja a negró de megtaníthatná nekem, hogy ne koszoljam el a fehér cuccaimat. ez bazmeg fetreng a vizes betonyon és senem vizes senem koszos a fehér cókmókja
:D

a zene az hallgathatatlan amánbiztos

There's an app for that

(#19) caizzz válasza gamek!ller (#17) üzenetére


caizzz
aktív tag

el kell mennem most fel even belul valahol borgore-ra, mert tegnap kihagytam en marha. :(((

marakujás kőbányai

(#20) gamek!ller válasza caizzz (#19) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Tuti ütős buli volt, mert amikor 4:40kor mentem a STUDIO előtt, 2 biztonsági őr hozott ki egy taj részeg srácot aki üvöltötte h "MEKKORA PARTY BAZDMEEEEEG".. Tőle hallottam h jó volt.. :D

(#21) caizzz válasza gamek!ller (#20) üzenetére


caizzz
aktív tag

hat kb ennyi :U

de azert chrispy is tud ha akar :D

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#22) proci985 válasza gamek!ller (#20) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hát, igaza lehetett, ugyanakkor viszont valószínűleg készen is volt:DDD

táncra visszatérve: a leány része szerintem már elkategorizálható modren balettnek (pár mozdulat elég egyértelmű). az tánc? szerintem ja:)

zenéért meg thy.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#23) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nálam ez az etalon :K Moby - Bodyrock[link]

PSN ID:BiZzare_0

(#24) EczkE


EczkE
addikt

Nem is volt rossz. Voltak jó részek benne. Zenében és táncban is. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#25) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Húúú, ez aztán nem semmi! :Y A néger pacák nem kicsit jó! :Y
A balerinák előtt meg mindig is megemeltem a kalapomat. :K Hihetetlen ügyesek! *.*

(#24) EczkE Egyetértek.:K És mondom ezt úgy, hogy se zenéből, se táncból nem kifejezetten kedvelem az ehhez hasonló stílusokat... Ettől függetlenül elismerem a tehetségüket.

[ Szerkesztve ]

(#26) samfishR válasza caizzz (#14) üzenetére


samfishR
senior tag

nincs forrás linkelve, plusz a zinternet nem tekinthető hiteles forrásnak!!!!!444!

(#27) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Aztakutymindenit :DDD Kiváló zene, kiváló klip :)

(#28) sviba válasza localhost (#2) üzenetére


sviba
tag

tanits minket mester

halalkomolyan

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#29) AssAssynn válasza localhost (#2) üzenetére


AssAssynn
őstag

+1

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#30) Z86 válasza Apollyon (#4) üzenetére


Z86
őstag

Egyik ismerősöm szokott nyomatni olyat, mint amit a néger fazon és Ő volt a sztár. A nép megy körbeállta és ujjongott. Igaz nem falun történ, hanem Győrben ahol van műértő közönség :)

Amúgy nekem tetszik a video :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.