Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Kultúrált véleményeket szívesen olvasok!

(#2) AllTheBest válasza f(x)=exp(x) (#1) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ilyen kultúrált címre nem lehet kultúrált véleményt adni...

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) f(x)=exp(x) válasza AllTheBest (#2) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A címet leszámítva elég kultúráltan fejeztem ki magam... :U
De cím megváltoztatva! :)
Mostmár elmondod a véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#4) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ez valamilyen szinten nem meglepő, hiszen nem tartanak fent (nem is lenne miből) minden városban különböző szurkolói boltot, valamint nem is lenne kifizetődő sem.
Szerintem 2 lehetőséged van:
- Alkalmai belépő
- Vagy veszel sopronban egy helyi szurkolói kártyát, utána azzal is be tudsz menni bárhova.

- illetve nem tudom mennyire megoldható itt a meghatalmazással való kiváltás.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#5) f(x)=exp(x) válasza szabonagyur (#4) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Alkalmi belépő nincs, a Soproni szorkolói kártyával (ha lenne NB1-es csapata) nem lehet bemenni (kiemelkedő figyelem lesz a meccsen), a meghatalmazás kizárva, nem lehet, kérdeztem...

(#7) f(x)=exp(x) válasza 8th (#6) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én úgy tudom, hogy végül mindenkit beengedtek.

(#8) 8th válasza f(x)=exp(x) (#7) üzenetére


8th
addikt

Végül be igen, csak akkor már az első félidő fele lement.

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#9) Hunujv


Hunujv
tag

Nevetséges ez az egész kártya-rendszer. Az egész felépítése és annak kommunikációja nem normális, nincs benne egy valós dolog sem. Semmilyen előnye nincs ebben a formában csak hátránya. Bár tudom, hogy egy asztal mögött ülő nagyon okos, futball szerető, de csak tv-ben néző ember, nagyon jól kitalálta ezt, csak az a baj, hogy ez csak ott az asztalnál (gondolatban) volt parádés ötlet.

Jah, és ez nem az MLSZ hibája, hanem a DVSC vezetéséé.

Ehhez csak annyit, hogy itt inkább kubatov ereje látszik. Inkább ne legyen hangulat, ne legyen néző, de a Fradisták be ne tudjanak menni, úgy mint a Vidi ellen. DVSC vezetése, és az egész magyar futball vezetés és közösség sajnos csak asszisztál ehhez az egészhez.

(#10) f(x)=exp(x) válasza Hunujv (#9) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Igen, inkább Kubatov ereje látszik. A DVSC tábor is bojkottálta már a meccset, mert ez még viccne is rossz. A Videoton ellen is jó hangulat volt, semmi rendbontás.
És akkor ez a rendszer a családoka hivatott védeni, miközben az Ő dolgukat nehezíti meg a legjobban... :U

(#11) nemlehet


nemlehet
őstag

Engem az egész foci dolog hidegen hagy és amúgy a magyar szurkolói "kultúráról" is megvan a véleményem, de alapvetően ez az egész kártyarendszer olyan magyarosan túlszabályozott, asztal mögül kitalált, aztán komcsi módon erőből átrugdosott dolog lett.
Miért nem lehet online kiváltani aztán első alkalommal beaktiválja az ember? Miért nem egy egységes kártya van amit bárhol ki lehet aktiválni? A bevezetést követően miért nincs extra nyitvatartási idő a pénztárakban? (a magyar foci úgy sem a profitról szól, annak az 1 szegény pénztárosnak a bére igazán belefér pár hónapig).

Sajnálom azokat, akik emiatt szívnak pedig csak élőben szeretnének meccset nézni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#12) f(x)=exp(x) válasza nemlehet (#11) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Pontosan, emiatt a kártyarendszer miatt vannak annyian a stadionokba amennyien, és csak szigorítják folyamatosan.

(#13) nemlehet válasza f(x)=exp(x) (#12) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem akarok vitába bonyolódni, meg megsérteni bárkit is, de azért ez nem így van. A játék alacsony szinvonala, az infrastruktúra minősíthetetlen állapota, az egyes ultra klubbok viselkedése, a managemant és a politika összefonódása mind mind közrejátszik ebben. A szurkolói kártya csak a cseresznye a foshalom tetején...

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#14) Eastman


Eastman
őstag

"Jah, és ez nem az MLSZ hibája."

http://logout.hu/bejegyzes/attilasd/buzi_mlsz_buzi_mlsz.html

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) f(x)=exp(x) válasza nemlehet (#13) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hát azért azt Te is beláthatod, hogy klubkártya nélkül a fordulók nézőszáma jóval magasabb lenne, nem 1 olyan ismerősöm van, aki emiatt nem megy ki meccsekre, persze igazad van, nem lenne teltház az biztos.

Az ultra klubhoz részhez meg annyit, hogy a stadionok fullra be vannak kamerázva, tehát 1-2 után úgy meg kellene büntetni ezeket, hogy utána ne csinálják.

(#16) f(x)=exp(x) válasza Eastman (#14) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Lemaradt a 'csak', köszi, javítom.

(#17) Eastman válasza f(x)=exp(x) (#16) üzenetére


Eastman
őstag

:D :D :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) f(x)=exp(x) válasza Eastman (#17) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:D :))

[ Szerkesztve ]

(#19) nemlehet válasza f(x)=exp(x) (#15) üzenetére


nemlehet
őstag

Jó hát nyílván sokban hozzájárul a kártya a rekordalacsony nézőszámhoz, ezt nem tagadom.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#20) dekan0v


dekan0v
tag

Azért vannak erősen a kártya mellett szóló érvek. Pl. azt mondod, hogy vannak kamerák. Igenám, de a vezetés nem fog megkockáztatni rendbontást az egyre növekvő nemzetközi fegyelmezéssel szemben, aki meg balhézni akar az nem fogja a sarkokban a kamerát számolgatni. Pénzbírság plusz zártházas meccsek plusz esetleges klubeltíltás nemzetközi porondról. Ez a folyamat olyan mint a lassú víz partot mos effekt. Előbb utóbb az ultrák is "átalakulnak". Állítom 10-15év múlva ez lesz szinte mindenhol a gyakorlat és nem ezen fogunk rágódni.

Szvsz.: ez egy lassú átalakulás a klubéletben (kezdte ugye a Fradi), ami hosszútávon pozitív hatású lesz.

(#21) f(x)=exp(x) válasza dekan0v (#20) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hopp, ezt egy kicsit később vettem észre.
Nem tudom, hogy olvasod-e még ezt de azért válaszolok.
Az ultrák (SZSZJN) hajlandóak tárgyalni és kompromisszumokat kötni, csak ez nem nagyon elég a vezetőségnek (lehet a fanatizmust akarják teljesen kiölni). Fent vannak a pontok, amiket összegyüjtöttek, de Kubatov és csapata teljesen tárgyalásképtelen.
Erről csak ennyit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.