Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

E-bay, dealextreme, egyéb kínai webshopok. Van ilyen kütyüs topik csak nem találom.

(#2) bullseye válasza D1Rect (#1) üzenetére


bullseye
addikt

Thanx, néztem itt is hirdetéseket, meg a nagyvilágban is (csak onnan lassú a dolog...). De nézek topikot is akkor.

Sajnos csak 2006-osat találtam, és már halottak a linkjei

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3) D1Rect válasza bullseye (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

(#4) bullseye


bullseye
addikt

Sajnos a szög nem volt az igazi...

Már csak közzé kell tenni itt-ott, hátha valaki felismeri

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5) Def26 válasza bullseye (#4) üzenetére


Def26
félisten

Hajnali 3:52? :D Mennyi pénzt szokott elvinni, 5-6k -t?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) bullseye válasza Def26 (#5) üzenetére


bullseye
addikt

kb. a duplája. Kemény meló kövérnek lenni, rengeteg áldozattal jár! :)

Ja amúgy közben úgy tűnik valaki átvert kisorsolt játékkal is (még "nyomozati szakaszban")... Le kéne vennem a "balek vagyok" pólómat, pedig szeretem, mert vagy 50000-be került :DDD

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7) Def26 válasza bullseye (#6) üzenetére


Def26
félisten

Rendelj norbi update -et. Én két hetente variálok, 2 hét update, 2 hét laci bácsi konyhája. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) bullseye válasza Def26 (#7) üzenetére


bullseye
addikt

Én szénhidrátszegényezek éppen Gastroyalnál, de nagyon elegem van a főtt és pürésített zöldségekből. Nekem rizs meg krumpli kellene. Meg pizza, hamburger és somlói... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#9) Dany007 válasza bullseye (#6) üzenetére


Dany007
veterán

És akkor most mit fogsz csinálni? Megkeresed a fószert? Azt írtad kis ház, kevés lakó. Akkor esetleg még ismerheted is.
Bár szvsz valami csalit kitehettél volna igazi pénz helyett, vagy valami szivatást. :)

(#10) finest válasza bullseye (#4) üzenetére


finest
őstag

Egész jó kép, mivel vetted fel végül?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#11) bullseye válasza Dany007 (#9) üzenetére


bullseye
addikt

Hát, itt bérlakások is vannak, meg jöhetett kívülről is, szóval ez még nem lefutott, de jó kezdet. Megkeresem, megbeszélem vele hogyan akar törleszteni, ilyesmi... A szívatás majd azután jön, amikor nemet mond.
Amúgy egy üres borítékot raktam ki, hogy ha elmozdítja lássam, és elkezdjem átnézni a videókat. Mondjuk érdekes, hogy nem zavarta, mert ezen a héten is visszajött. Ez volt a szerencsém, mert elcsípte a mozgásérzékelő, és a kép alapján hamar meglett az időpont, viszont ott a felvétel rossz lett. Feltűnt neki valami, vagy csak eltévesztette az emeletet, és visszafelé kiszúrta a kamerát, így el is fordult - a felmenésből meg csak a lábát vettem (szép Nike cipője van). De ez alapján könnyebb volt megtalálni a múlt heti anyagban!

@finest
Egy Dlink DCS-942L volt a segítségemre, amit kiültettem a folyosói ablakba. Táp kellett neki, de szerencsére azt meg tudtam oldani, az adat meg WLAN-on jött-ment. Sajnos a mozgásérzékelést nem sikerült beállítanom, hogy csak komolyabb mozgásra küldjön képet (lehet az én hibám is...), ezért is kellett vagy egy hét, mire meglett az a két perc, ami kellett (lásd fent).

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12) Dany007 válasza bullseye (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Mozgásérzékelésre esetleg ezt a programok kipróbálhatnád. Én ezt használom. Eléggé finomra lehet állítani az érzékenységet, threshold stb... képet is rögzít.

(#13) bullseye


bullseye
addikt

Egy kép valóban többet ér ezer szónál. Egy nap alatt kiderült az illető neve és telefonszáma. Sikerült is telefonon beszélnem vele, természetesen semmit nem vitt el tőlem, sem akkor (amikor tényleg nem, hiszen az üres borítékot visszatette), sem korábban. Mivel az egész nem bizonyítható, így törvényesen max. ennyit tehettem.

De legalább kiderült ki, és hogyan: Egy másik cégnél ételfutár, néha keresztezhették egymást az enyémmel, vagy csak látta a kaját amit nekem tett ki, és gondolom mások is olyan trükkös módszerrel fizetnek, mint én, így bepróbálkozott.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.