Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Korcsii


Korcsii
őstag

A címben Budapest végéről hiányzik egy t, a kép alatt meg Baja kis betűvel van, de egyébként jó írás ;)

Baján lakok, egyből kiszúrta a szemem az írás :)

(#2) Tomate válasza Korcsii (#1) üzenetére


Tomate
veterán

Javítom és :R

(#3) Racecam válasza Tomate (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezen kívül, van már egy írásod a Logout címlapon, úgyhogy ezt előredátumoztam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4) Tomate válasza Racecam (#3) üzenetére


Tomate
veterán

Értem! :R

(#5) Wyll


Wyll
őstag

Én nem kötök bele :DDD , egyszerűen csak nagy respect neked!
És itt küldöm nagyrabecsülésem üzentét minden ilyen és ehhez hasonló (pl. Egy nap alatt a Balaton kürül!) kalandra éhes próbakereső harcosnak! :B :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6) Tomate válasza Wyll (#5) üzenetére


Tomate
veterán

Ez a Balaton körüli móka jó! :K Megvolt már! :R

(#7) wassermann


wassermann
addikt

Én minden tavasszal két nap alatt nyomom le körbe a Szentendrei-szigetet indiánkenuval. Hiányozna nekem is valami az életemből, ha nem tenném meg.

(#8) Tomate válasza wassermann (#7) üzenetére


Tomate
veterán

Jó lehet! :K Igazából az a durva ebben, hogy ez nem egy túra ez egy kőkemény verseny. Itt nincs kikötés /hacsak nem életbevágó/ nincsenek több órás uzsiszünetek. Elkezdjük nyomi és ahogy a csövön kifér minél gyorsabban irány Baja. Persze az elején még a 1,5óránként megállunk 10 perce majd tovább, de mikor már 20km-re vagy a céltól és úgy tűnik, hogy a Duna már visszafele folyik és vánszorognak a kilométerek, a segged már nem érzed és csukott szemmel nyomod már mert annyira fáj minden porcikád a 35fokban, olyankor sűrűn kell megállni. Főleg 4párban ahol 4embernek mások a határai, mindenki máshol adja be a kulcsot. (idén csak 3an fejeztük be mert az egyik srácot ki kellett tennünk újvárosnál mert nem bírta a gerince)

[ Szerkesztve ]

(#9) kenguru99 válasza Tomate (#8) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Klassz lehetett. Régen én is eveztem. Ha hiányzik egy ember a négypárból szólj!

(#10) Wyll válasza Tomate (#8) üzenetére


Wyll
őstag

Bár még soha nem eveztem, de tökéletesen átérzem, amit leírsz!
Én kosaraztam sokat, nálunk a nyári edzőtábort tudnám ehhez hasonlítani. A végén már hulla vagy, tényleg a seggeden veszed a levegőt, mindened fáj, de a vége előtt kell ugye a legjobban megnyomni. Persze az evezés biztosan méginkább csapatmunka, mint a kosár, még talán a levegőt is legjobb ha egyszerre veszitek, és nincs csere sem :)
Aki nem csinált még ilyet, nem tudhatja, mekkora hatalmas élmény és milyen hatékony közösség- és önkép-kovácsoló tevékenység az ilyesmi. Küzdeni egymással egymásért, önmagunk és az ellenfél ellen. És persze még az ellenfél is legjobb barát.
Nem nagyon lehet leírni, mindenkinek ki kéne próbálnia! :K
:R

Amúgy hány csónak szokott lenni, és ebből hányadikak szoktatok lenni?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#11) Killing


Killing
addikt

RESPECT én ezt nem bírnám!!!Elismerésem! :C :C

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#12) Tomate válasza Wyll (#10) üzenetére


Tomate
veterán

Itt találhattok képeket a versenyről, a verseny hivatalos honlapján!

Kb olyan 40 hajó indult, be van kategorizálva, egypárevezős, kétpár, négypér, túra / ezeken belül női, férfi, vegyes idén ha jól emlékszem talán 6ból lettünk 5.ek De a nagy részét 3-an nyomtuk.

(#13) wassermann


wassermann
addikt

Aki szereti az ilyen teljesítménytúrát, íme még egy: Szigetköz-Csallóköz Kenumaraton.
Évente rendezik, Dunakilitiből indul. A verseny érdekessége, hogy az Öreg-Duna két oldalán csodálatos kiságakban csalinkázva, néha Szlovákiában néha Magyarországon kell leevezni a maratoni távot. Alacsony vízállás esetén előfordul, hogy "rollerezni" is kell. Egyébként a néhány átemelés és néhány kisebb zúgó garantált. Képek itt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14) Tomate válasza wassermann (#13) üzenetére


Tomate
veterán

Jó lehet! Egyszer pár éve én is voltam egy kenutúrán Hévízen. Január volt. be is borultunk az első zúgónál :D A víz szerencsére meleg volt, a száradás utána már kevésbé :)

(#15) Majstor


Majstor
senior tag

Budapest-Baja :U
Hányszor, de hányszor mentem végig ezen az útvonalon, igaz nem evezősversenyzőként, hanem VolánBusz/MÁV-utasként. :DDD ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.