Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Szép kinézet, szép ár !

nothing is true everything is permitted..

(#2) Füleske


Füleske
addikt

Ennek aztán sok értelme van.

(#3) rudi válasza Füleske (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Alapvetően teljesen mindegy, hogy szerinted vagy szerintem mennyi értelme van ennek a dolognak. A lényeg, hogy csináltak egy csomó grafikát, meg szemmel láthatóan egy előzetes, műanyag modellt és a közösségi támogatással erre megfogtak eddig tizenegy megrendelőt, akik közül feltehetőleg mindegyiken keresnek majd valamennyi pénzt. Pont.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Szép, nekem kellene! Ötletes is.

(#5) devil-k


devil-k
nagyúr

Úgy néz ki, mint egy jobbféle porszívó. :DDD

- mozi bolondéria -

(#6) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szép darab, de azt az árat fizesse meg érte akinek "meg is éri" és van rá ennyi "zsebpénz" :))

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#7) haxiboy


haxiboy
veterán

Jól néz ki de olyan drága senki nem veszi meg szerintem :( vagy csak nagyon fanatikus.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#8) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Konkrétan borzasztó ronda. Ingyen sem.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) scream válasza Jim Tonic (#8) üzenetére


scream
veterán

Meg mér ekkora? :F

Vagy gondolták, ha már ronda, legalább legyen nagy.

(#10) Szalontahó


Szalontahó
tag

Ez nem is a klasszikus Harley. :(

(#11) D1Rect


D1Rect
félisten

Fantasztikus, hogy mennyi munkát és energiát képesek beletenni valamibe, ami ennyire csúnya.

(#12) #72042496


#72042496
törölt tag

Nekem a minimál megjelenés tetszik, inkább nem írom le hogy szerintem ez mennyire ízléstelen.

(#13) Televan74


Televan74
nagyúr

Nagy,ronda és még drága is. :N

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) Archer


Archer
őstag

Szerintem baromi ronda és nem tudom elképzelni, hogy ez milyen környezetben tudna jól mutatni.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#15) Espla


Espla
aktív tag

Jetpack feelingje van. :)

(#16) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Borzalmas a négyzeten(ronda*drága)

Farhát eladó.

(#17) Duree


Duree
veterán

Ingyen se kellene.

duree54

(#18) tailor74


tailor74
őstag

Ötletes, elismerem, de hogy ronda nagyon az is tuti...

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#19) salala


salala
tag

Lehet most megköveztek,de nekem a Ghost változat kifejezetten tetszik.

A gép építés alatt...

(#20) mefistofeles

Nyilván szebb egy kockaház.....
Szerintem (és fogadom minden harley fanatikus szerint) gyönyörű!
Az igaz, hogy nem egy classic harley de ha valaki nem látná a hasonlóságot akkor Ez egy 2015-ös Harley modell, Ez pedig a fenti ház
Persze egy igen szűk célközönségnek készült, az übergazdag, PC őrült, Harley fanatikusok táborát érintheti meg.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#21) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Érdekességnek jó, cikkbe megnézni jó, de tényleg randa gépháznak. :)
Jobb szeretem ha látom a beltartalmat is egy ház esetén.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#22) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Elvis porszívója. Még szerencse hogy nem szegény kínai takarítónő felejtette ott, mert akkor nagyon bloody lenne a vége. Bár így is elég életveszélyes ahogy odatették a csincsungok az pozdorjaasztal sarkára ezt a behemótot.

(#23) macman507


macman507
aktív tag

Ez nem nagy, ez bazi nagy! Először nézve nem is láttam, hogy mekkora egy böhöm cucc ez, franc se fogja leporolni a sok kis részt. :D

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#24) KAMELOT


KAMELOT
titán

Hülyeség lett. Ki fog már ekkora dobozt venni főleg, hogy túl is van árazva!?

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#25) MPowerPH


MPowerPH
félisten

"az ára pedig nagyjából két és fél millió forint, amivel a legdrágább asztali PC, amiről eddig hallottunk."

Pedig nem kellene messze menni, hogy akar a duplajat is elkoltsd ugyan ilyen spec 'asztali' pc-re. Lasd pl. Swordfish. Mondjuk azert joval komolyabb is....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26) Szalontahó válasza mefistofeles (#20) üzenetére


Szalontahó
tag

Szerintem, pont, hogy egy Harley fannak nem fog tetszeni, mert ez a ház egy Harley V-Rod-ot vesz alapul. A motor blokk pl. német tervezés, pontosabban Porsche. Az egész V-Rod mindenben más, mint egy tipikus Harley-Davidson. Pl. itt az "üzemenyag tank" a légszűrő ház és még sorolhatnám. Amúgy érdekességnek jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Jim Tonic válasza mefistofeles (#20) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ha Te Harley örült vagy, akkor ezt különösen ízléstelennek és rondának kellene tartanod. ;)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#28) Neovenator


Neovenator
senior tag

Azt nem értem, hogy amennyiben mindenből a telibevert maximumot akarják berakni egy gépbe, minek állnak meg 3TB-os vinyónál, ha mellette ott van 32GB DDR4 RAM meg majd' egy terabájt SSD...

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#29) #79335424 válasza mefistofeles (#20) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahogy előttem is írták, HD szempontból ez egy borzalom. A HD gyárt ilyet is de teljesen más a vásárlóközönsége. Ha vki el akarná cserélni a Dyna Sportomra, akkor csúnyán kiröhögném az illetőt. Egy rocker motorosnak eszébe nem jutna, hogy V-Rodot vegyen.

(#30) tomic


tomic
addikt

Iszonyat béna! :O

(#31) shteer


shteer
titán

húúúúdeböszmenagy

..szerintem jónak tűnik

(#32) korion


korion
senior tag

ehhez adta a nevét a Harley?

lecenzúrázom magam :K

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#33) #79335424 válasza korion (#32) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gondolhatod, hogy mennyire érdekli őket a HD engedélye.

(#34) korion válasza #79335424 (#33) üzenetére


korion
senior tag

már jelentem is ;] :N

zavar a címben a brutális! az baj?

porzsákos legalább? ;] akarom mondani porszűrös

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#35) #79335424 válasza korion (#34) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jelentsd csak! Dobai biztos örülni fog neked és azonnal megindítja egy kínai bíróságon a pert. Sanszos, hogy még a jogi rész előtt, egy nyelvi problémán el fog akadni az ügy. Nem biztos, hogy sikerül megfogalmazni a benyujtandó keresetet, ha a kínai nyelvben ismeretlen pl. a "licenc", vagy a "védett szabadalom" kifejezés. :D

(#36) XuChi


XuChi
addikt

Most nem azért, de olyan hogy Maximus vii force alaplap nincs :) A maximus V extreem meg nem ddr4 :)

(#37) XuChi válasza XuChi (#36) üzenetére


XuChi
addikt

Hopp. Tévedtem. :D DDR4 :)

[ Szerkesztve ]

(#38) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Akinek tetszik vegye meg. Később jó lesz papír nehezéknek. :D

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#39) flashpointer


flashpointer
őstag

(#40) kovgab


kovgab
aktív tag

ezmiez :)))
a következő egy Rába Steiger 1:1 legyen :C

Ká Úr

(#41) Balu972


Balu972
aktív tag

Nagyon durva, elsőosztályú munka! (nekem nagy lenne).

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#42) Agregator


Agregator
csendes tag

Szép... alig fér el az asztalon, akár egy kisebb termetű ember is beleférne. :D

(#43) #79335424 válasza Agregator (#42) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem nagy kunszt elhelyezni. Többször is volt már HD blokk az asztalomon. Igaz, hogy azokban nem alaplap, hanem főtengely volt. :)

(#44) caprine


caprine
aktív tag

Nagyon jó lenne belülről is látni, mi hogy fér el benne.

A formára az a véleményem mint a multkori kigyófejesről, szép, frappáns, pláne, hogy még meg is vehető, de nem praktikus. Az árát tekintve, meg szerintem még az amcsiknak is drága, harlys az árazása.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#45) norbert1998


norbert1998
veterán

Legyártom a 3D-s nyomtatómmal ;] Csak kéne venni egyet :DD
Bakker, ez nagyon decens! :Y

(#46) #79335424 válasza norbert1998 (#45) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szám nélkül, kibelezve, nem nagy pénz egy klasszikus HD blokk (mármint ennek az árához képest). Csak a balos fedél (kuplung) alá bepakolok egy komplett számítógépet és akkor még nem nyúltam a váltó és a forgattyús házhoz. Biztos nem vacakolnék ilyen utánzatokkal, ha egy eredeti Panhead, Shovelhead, Evo, vagy TwinCam blokkból is megcsinálhatom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.