Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Ennyi? :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#2) huntermati


huntermati
tag

Csak? ;]

Amm szerintem az egyik "Dead Space" nél lemaradt a kettes :)

[ Szerkesztve ]

(#3) ArchElf válasza Turbolada II (#1) üzenetére


ArchElf
addikt

Nekem egy tizes listám van (legfeljebb huszas). Bár egy csomó játékot elkezdtem, de nem volt sok, amit befejeztem (vagy inkább be tudtam volna fejezni):
Nincs benne semmilyen sorrend, csak ahogy eszembe jutnak...
- Civilization (Civ 2,3,4 már nem volt meg végig), Alpha Centauri
- Transoprt / Railroad Tycoon (ha be lehetett egyáltalán fejezni - nem emlékszem már)
- UFO (UFO2 vége már nem volt meg)
- Day of the Tentacle
- Duke 3D
- Dune (kalandjáték-szerűség)
- Dune 2, Dune 2000, Red Alert, C&C
- Cyberia (valami 3rd Person nézetű kalandjáték)
- Albion
- Warcraft 2
- StarCraft
- HoMM 2 (vagy 3?)
- JK, JK2, Jedi Outcast, Jedi Academy, KOTOR
- Unreal, Unreal 2
- Final Fantasy 7
- Majesty
- Fallout 1, 2
- Another World, Flashback
- Wing Commander 4
- Half Life 1, 2 (meg az elsőhöz 1 - 2 kiegészítő)

Kb ennyi, több most nem jut az eszembe...

Amiket nem tudtam befejezni, de szerettem volna (nem ment, vagy valahol már a vége elött félreraktam, és valamiért nem vettem elő újra):
- IG 1,2
- Baldurs Gate (első rész)
- FF 8
- (valami 3cd-s scifi játék, hogy különböző testekbe kellett bújni, démonokkal küzdeni valami másik dimenzióban - nem akar a neve eszembe jutni, és a neten sem találtam meg)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#4) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Kis update!

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) baluka26


baluka26
veterán

FIFA 2010, hogy érted, hogy kivitted?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) Brutális eb válasza baluka26 (#5) üzenetére


Brutális eb
addikt

Jó oké játszottam vele vagy 100 órát. :))

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Update L-ig.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.