Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) buherton


buherton
őstag

Valakinek nagyon böki a szemét a Uber, mert ez nem ennek a hibája, hanem egyszerűen ilyen emberek vannak. Ezek az állatok, akkor is ilyet csinálnának, ha nem lenne Uber, csak most ugye a Uber-re fogják, hogy jól lehúzzák.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#2) dabadab


dabadab
titán

Teljesen egyértelmű.

Csak egy gyors guglizás kidob pár esetet, ahol igazi taxisok erőszakoltak meg utasokat, Indiában meg nem olyan régen volt nagy botrány abból, amikor egy nőt egy buszvezető meg az utasok erőszakoltak meg és vertek halálra. Nem látom azt, hogy bármi különbséget hozna az ügyben az, hogy Uberről vagy más személyszállító vállalkozásról van szó.

DRM is theft

(#3) -szp-


-szp-
aktív tag

Abszolút igazad van. De nem véletlen az sem, hogy a másik oldalon tömik bele a pénzt. Személyszállítási reformot hozott a nettaxi, ezzel kapcsolatban ma még egy hazai vonatkozású, anti-uber dologról is tervezek írni.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#4) xmaas


xmaas
őstag

Ez tobb mint valoszinu hogy valami lejarato kampany , azt nekem ne mondja senki hogy sima taxis nemtud megeroszakolni valakit ugyan ugy illetve nem is tortent meg ,ahogy uberes csinalta mar egybol kitiltas meg boszorkanyuldozes van az egekig

(#5) saelin


saelin
veterán

De az ilyen, hogy történhet meg? Elvileg osztályozzák a sofőröket. Ki a fene ülne be egy olyan mögé/mellé, akiről értékelés sincsen vagy csak 3 embert szállított?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ne mondják már, hogy USA-ban ahol a taxisok 90%-a bevándorló (netán illegális), és a nyelvet is alig beszéli a taxitársaságok szűrik a sofőröket.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) |DavidWoody|


|DavidWoody|
tag

-Te Jozsi , allj be legyszi az Uberhez , megeroszakolsz egy not , ulsz erte 3 evet de adunk a csaladnak 200k dollart- mondta az allami taxitarsasag.
-Oke.- mondta a Jozsi.

Ennyit errol.

[ Szerkesztve ]

-woody-

(#8) adrian360 válasza |DavidWoody| (#7) üzenetére


adrian360
őstag

én úgy hallottam csak 150k-t fizetnek
:U

(#9) dabadab válasza saelin (#5) üzenetére


dabadab
titán

"Ki a fene ülne be egy olyan mögé/mellé, akiről értékelés sincsen vagy csak 3 embert szállított?"

Felvetodik, hogy akkor az elso ertekelesnek hogy kellene megszuletnie?

DRM is theft

(#10) adrian360 válasza dabadab (#9) üzenetére


adrian360
őstag

szól három havernak és máris van egy pár 5* értékelése, nagy kreativitás nem kell ehhez

(#11) #92253184


#92253184
törölt tag

Ez nem fordult még elő, olyan kanapé bérléses dolognál?
Nem mintha be akarnám feketitetni, csak azon gondolkodom, hogy ez bárhol előfordulhat.
Miért pont itt hír? Miért pont itt tiltanak ki céget?

(#12) konzultáció


konzultáció
tag

Nagyon fura ez a nagy ellenállás. A taxizás ilyen nagy biznisz lenne, hogy olyan erős lobbit tud kifejteni a világ minden táján, hogy betiltsák ezt sikeres szolgáltatást?

(#13) nemlehet válasza konzultáció (#12) üzenetére


nemlehet
őstag

Az bizony, hatalmas biznisz. Én ismerek pár régi motoros taxist akik régen hülyére keresték magukat a dologgal, teljesen törvényesen, átverés nélkül. Jelenleg túlszabályozott a piac és annyira nem éri meg, de ez bármikor változhat.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#14) konzultáció válasza nemlehet (#13) üzenetére


konzultáció
tag

Valószínű, hogy csak úgy élnék túl az Ubert ha betiltlják... Specializálódni kellene, pl. az üzletemberek továbbra is használnák inkább a taxikat, erre kéne ráhajtani.

(#15) konzultáció válasza |DavidWoody| (#7) üzenetére


konzultáció
tag

Vagy felbérelnek egy nőt, hogy állítsa azt, hogy megerőszakolták... Feministák nyomozást nem várják meg, azonnal melléállnak a teljes propaganda gépezettel.

(#16) mepet válasza buherton (#1) üzenetére


mepet
addikt

Vagy épp nagyon nem.

A negatív reklám is jó reklám. Sőt.

Én pl. akkor hallottam először az Uber-ről, amikor az első erőszak történt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.