Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szaszati


Szaszati
tag

Nekem is volt egy ideig ilyen fodrászos-nyírásos-kopaszodós, de aztán rátöttem: fodrászhoz nem is kell menni, hadd nőjőn :D

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#2) tildy


tildy
nagyúr

Nincs senki olyan családban, ismerősi körben , akiben megbízol?

Mi is vettünk hajvágót, januárban, azóta már behozta az árát. Eddig még nem b.sztam el , pedig 3 forgó is van elöl.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) kételkedem


kételkedem
addikt

Csak a szolgáltatást végzőkkel nem beszélgetsz (lásd még: taxis), vagy másokkal sem? :D

------------

Akkor kell menni, mikor időpontot ad :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4) Jofi81


Jofi81
őstag

Mi az egyik barátommal vettünk közösen egy hajnyírót még évekkel ezelőtt. Így nem a saját hajam kell vágni, hanem egymásét. Azóta sokszorosan visszahozta már az árát.

(#5) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Én havonta megyek fodrászhoz, rosszabb esetben 2 havonta.
Nekem 2K-ért vágják, cserébe nagyon csinos hölgyikék sürögnek-forognak körülöttem :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

nekem a szomszédom a fodrászom:)
így elég gyakran járok...
van hogy csak mosatni,szárítattni,vasaltatni

(#7) Gergő_


Gergő_
őstag

épp tegnap toltam le egy elta noname hajvágóval(1500Ft)
Szerintem ennél jobbat érdemes venni, mert ezzel eltart 10 percig is míg az érzem hogy teljesen oké. Nem érdemes félni a hátsó résztől egy idő után rá lehet érezni. Én az egyik kezemmel letakarom a tarkóm(maszkolom :) ) aztán a nullással megnyirbálom.
Ha kell egy útlevél vagy valami, vagy épp olyan kedvem van akkor fodrászoz megyek, de most egy olyan évem van hogy saját magam vágom, recesszió vagy mi a szösz.

(#8) Kickass


Kickass
őstag

nálunk is van hajnyiró célszerszám, volt anno vagy kemény 3ezer forint, mondanom se kell h kb már 10-15x annyit visszahozott :D
engem általában a családbol nyir vki, bár lassan asszonyt is meg kellene tanitani, csak félek h a tanulópénz az pár nullás 'kiigazitás' lesz egyébként absztrakt formájú fejgolyóbisomon :D

haver például magának nyirja, de mondjuk a 3-4 millis hajon tul sok mindent nem lehet elbaszni, ha meg mégis őt a 0-ás se zavarja :D

(#9) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Én akkor megyek fodrászhoz, mikor már zavar, hogy nem látok ki elöl a hajamtól.:DDD

(#10) sgergi


sgergi
veterán

Bizony, jó móka egy ilyen hajvágó otthonra. Nekem 6mm-re van vágva a hajam, max. 10 perc alatt kész, és már rég visszahozta az árát, még úgy is, hogy a 2. darabot nyüstölöm.

(#11) Szőröstalpú


Szőröstalpú
tag

Ha az felmerült, hogy te levágod a hajad géppel, meg a csajok is kaphatók voltak fodrászkodásra, akkor kombináld a kettőt, és gépesítsd a nőket :D (nem is értem, miért álltak neki ollóval, azzal tényleg elég szopás lehet) Elrontani nagyon nem lehet.

(#12) nrgia


nrgia
őstag

Én is magamnak nyírom, tükrök segítségével hátúl is faszán megoldható, persze azért egy kis tapasztala tgyűjtés előtte nem árt :K ...pl szomszéd macska vagy a hörcsög :DDD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#14) dabadab


dabadab
titán

"ez a tuttti befektetés, emberek százezrei fektetik hajnyíróba a pénzüket"

:DD

DRM is theft

(#15) #24889344


#24889344
törölt tag

Nehezemre esik nekem is elmenni fodrászhoz, vagyis már csak nehezemre esett. Pár hónapja nyírom a hajam magam ollóval. Elég jó, még nem modta senki hogy nem fodrásznál voltam mikor lenyírom. Beleülök a kádba, lenyírom kb. két - két és fél centisre. Hátul kis segítséget kérek a páromtól igazgassa meg ami elmaradt esetleg. Mosakodás hajszárítás, irány a tükörhöz másik tükör a kézbe így hátul is látom. Ha kell még igazítok rajta és kész.

(#16) tildy válasza Kalandor (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

no ez igaz. Vettünk anno eltát, hasonlóan olcsón mitnitt valaki, volt párom erősszálú haját nem vitte, hanem tépte. A philipsekkel eddig nem volt gond, kettőt próbáltam eddig.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) Jofi81 válasza tildy (#16) üzenetére


Jofi81
őstag

Én is Philips párti vagyok, már többet is használtam, szerintem azért a 6000 körüli összegért korrekt.

A lakótársam vett egyszer 990-ért egy "hajnyírót", hogy vágjam le a haját. Na az a masina a haja felénél megadta magát, mehetett ki a tecsoba venni egy normális gépet félig levágott hajjal... :DDD Kicsit furán néztek rá, a biztonsági őr meg is kérdezte, hogy ez most komoly?

(#18) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"fodrászhoz pedig akkor kell menni: hogy végre a témáról is beszéljek, amikor reggel már elfekszed a hajad."

Fodrászhoz pedig akkor nem kell már menni többet, amikor már nem fekszed el reggelre a hajad. ;] Azért fésülködni én is szoktam, de azon kívül, hogy az egész család igénytelen trógernak hív, nem gáz. Kényelmes és takarékos, hogy se hajat nyírni, se borotválkozni nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#19) mephi666


mephi666
nagyúr

"fodrászhoz pedig akkor kell menni: hogy végre a témáról is beszéljek, amikor reggel már elfekszed a hajad."

akkor nekem már ideje... annál nyúzottabb fejjel ébredek, minél jobbat alszok :DD asszony is cseszeget már nagyon... mondtam: "majd augusztusban..." össze kell szedni hozzá a lelki erőt... nem szeretek fodrászhoz járni... főleg, ha órákat kell várnom és ott kell szerencsétlenkednem... (valahogy nem szeretem számomra értelmetlen dolgokkal eltölteni az időt... vagy több óra várakozással... fogorvost is emiatt utálom legjobban... meg nőkkel vásárolni még a nagy kín... általában végiggondolom, mire van szükség és célirányosan 10perc alatt bejárok még egy nagyobb hipermarketet is és minden megvan, ami kell...)
fodrászra visszatérve, akkor megyek el, ha már nem viselem el, hogy a kisebb szél is a szemembe fújja és alig látok ki belőle...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Wolverine válasza Szaszati (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Pontosan - a kellő hossznál elfeküdni sem lehet :DDD (annyi gondot persze kell rá fordítani, hogy a törött végeket időnként le kell vágni, de ez viszonylag egyszerű feladat)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#21) Crystalheart válasza Wolverine (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én sokat nem érnék vele, de a végére sem érnék soha, mert hosszában mindenhol törik. :D Erre csak a hajerősítő tabletta a megoldás. De akkor meg borotválkoznom kellene, úgyhogy inkább azt sem.

(#22) NoLF válasza Kalandor (#13) üzenetére


NoLF
addikt

faterom fodrász, életemben nem vágta még más a hajam, egészen a legutóbbi alkalomig, amikor is faterom által levedlett mosert, amit már hosszú évek óta szakállnyíróként használok, belenyomtam a bnőm kezére 3 mm-re állítva, egy laza "told le mindenütt" mondat kíséretében.

utána hazamentem, kár volt. apum lila fejjel 1 órán át ordított, és fejvesztve rohangált a házban, majdnem szívrohamot kapott. de persze csak azért, mert nem volt jó "szakmailag" a végeredmény.

kicsit nő, aztán majd javít rajta. szerintem, meg sok ismerősöm szerint is, nem lett gáz.

innentől kezdve nyáron csak ilyen hajam lesz. legjobb, mert nem kell rá semmi, se sampon, se hajszesz, se zselé, nem tudod elfeküdni, és instant szárad.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#23) attisx


attisx
addikt

Már vagy négy éve én is magam vágom a hajam (nyolc éve egyáltalán nem láttam fodrász szalont belülről). Félóra alatt olyan felnyírt-hátrafésült frizurát varázsolok a fejemre, hogy csak na. :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#24) P00By


P00By
nagyúr

Én hajvágóval igen egyszerűen megoldom magamnak. Pikk-pakk készen vagyok a 6 milis csodával :D

(#25) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Durva hogy pesten mennyivel drágábbak a szolgáltatások árai, mint itt vidéken, pedig itt szoboszlón azért vannak árak, 170 körül van már egyetlen gömb fagyi stb. De még így is sokallom mikor végig olllóval! (jobban szeretem mint a gépet), egész rövidre vágatom a hajam, és már az is egy ezres! nem hogy géppel 1500ért :Y

[ Szerkesztve ]

http://instagram.com/_doublez_

(#26) Gebriel válasza Z-o-t-y (#25) üzenetére


Gebriel
veterán

"itt szoboszlón azért vannak árak, 170 körül van már egyetlen gömb fagyi stb"

Az igen. :Y
Itt Veresegyházán 120ft egy gombóc a Varga pékség mellett.
De az a gombóc akkora, hogy elzsibbad a nyelvem mire körbe nyalom :D
Aki erre jár ne hagyja ki. :N

(#27) Olcsi


Olcsi
senior tag

Én havonta 1x szoktam elmenni, de a harmadik héten már a "jesszusom", ill. a "de sűrű lett a hajad" kategóriát súrolja a dolog. Utóbbi egyébként igaz, meglehetősen sűrű hajkoronával rendelkezem, ami rövid állapotában is iszonyú soknak tűnik.
A fodrászhoz járással nekem csak egy bajom van: sajnálom rá az időt. Persze nem mintha annyira elfoglalt, és fontos ember lennék, meg különben is tudom, hogy 15 perc az egész, de akkor is, nekem olyan körülményes az egész. Nem különösebben szeretem, az utána való önbizalommal teli érzést viszont annál inkább... :)

Bog: mostanában egyre többet írsz személyes bejegyzéseket... (vagy csak én olvasok sűrűbben logout-ot? :F ) Mindenesetre jó olvasni őket!

[ Szerkesztve ]

(#28) Trub


Trub
tag

Ugyan má :DDD Én egy évben 3 alkalommal szoktam elmenni fodrászhoz. Akkor amikor már nemtudok semmit sem kezdeni vele.
Első hónapban zselézem, majd elég jó szimplán fésülve, majd a végén nekiesem hajvasalóval :) , és ez ismétlődik.

[ Szerkesztve ]

(#29) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Sose voltam még fodrásznál, azt se tudom eszik-e vagy isszák:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30) Csemike


Csemike
csendes tag

Huhh, hát én december óta nem voltam fodrásznál. Most a kánikulában elég rossz, hogy mindig össze kell gumizni a hajamat, mert melegít, mint a rosseb, de vezetésnél így is a szemembe csapkodnak az elszabaduló tincsek, ahogy letekert ablakkal megyek az autópályán. Borzasztó ez a hajmizéria...
Amúgy ember haját is én toltam le nyár elején a géppel, kb, 5 mm-re. Egyszer kísérleteztem, és a tarkójánál fokozatosra akartam nyírni, de nemigazán jött össze. Becsületére legyen mondva, hogy szó nélkül tűrte. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) joey04


joey04
titán

én 12 milisre tolatom le szintén 1500. társalogni szintén nem szoktam

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Vandit. válasza P00By (#24) üzenetére


Vandit.
addikt

Szintén :K csak én 0-ásra nyírom. ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#33) Xantomas válasza Gebriel (#26) üzenetére


Xantomas
őstag

A Kosztolányi D. téren (Pesten) 95 Ft, csak kevés íz van, de azok helyben készülnek, és finomak. Pest sem drága, csak szemfülesnek kell lenni.
Őrbottyánban, a dombon, Váchartyán felé, meg a'sszem 140 volt, de ott is hatalmas gombócot adnak.

1,5 hónapja voltam fodrásznál, azóta 5 centit nőtt a hajam, de a fejem tetején ugyanúgy kopaszodok.
Anyám fodrásza 500 ft-ért vágja a hajam, baráti alapon, csak olyan sokan vannak nála, hogy 1 héttel előre be kell jelentkezni.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#34) Csabee. válasza Xantomas (#33) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kosztolányin ha leszálsz a 19/49-es villamosról rögtön ott a fagyizó, ott 2gombóc helyett most 3at kapsz.. az árra nem emlékszem, talán 120/gömb! de ha arbbé mész a buszmegálóba ott 95ft a gombóc :) és tényleg finom

Üdv: Csabee.

(#35) kbencee


kbencee
aktív tag

Én is géppel nyírom, és eddig nem volt gond. Remingtonom van, tökéletesen működik már közel 5 éve.
Azt cáfolnám, hogy akkor kell fodrászhoz menni, amikor már elfekszed, mert én kivétel nélkül mindig elfekszem a pár mm-es hajam :DDD Nálam akkor most mi a helyzet? Tarkopasz legyek, vagy költözzek be a szomszéd fodrászhoz? :DDD

ui: fodrászokat én is utálom, elég veszélyes állatfajta. el sem hiszem, hogy ennyit tudnak pofázni. Az egy dolog, hogy egy valag pénzt lehúznak rólad, de ez nem elég, még bájolognod is kell a tramplival

(#36) DarkByte


DarkByte
addikt

Nekem is neki kellene már fogni kicsit hajnyíró jogosítványt letenni. Max. ha elcseszem elmegyek a fodrászhoz és beigazítja :D Egyébként nekem is van egy noname hajvágóm (Precise Select vagy mi a rák :D). Hajat vágni nem szeretek vele mert húzza a hajszálakat. Ellenben szakáll és bajusz méretre vágásához tökéletes, vicces de tesóm Braun Cruzer3 -jával vagy 4x annyi ideig tart ugyanezt megcsinálni. Egyszerűen semmit nem visz le, pedig már a létező összes módon kipróbáltam, még kézikönyvét is átnéztem. Ezzel viszont 2 perc és frankón méretre van vágva az egész, még borotvával kicsit eligazítom a széleit és tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

(#37) aphra2


aphra2
aktív tag

Nálunk 2000 huf a fodrász, (mosás kötelező) jattal együtt 2200, 3 havonta szoktam menni.
Várni nem szoktam, telefonálok és időt kérek, mennék sürübben is, de igazándiból sajnálom azt a pénz 15 percért,... (bárcsak én kereshetnék negyedóránként 2000-ret)

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#38) Gergello válasza aphra2 (#37) üzenetére


Gergello
addikt

Nálunk 1k-1,5k körül van a férfi + jattoljon a görcs. Utolsó pár hajvágáshoz találomra választottam fodrászt, a "mikor van a legkorábbi időpont?"/"most mehet?" -re kapott válasz alapján.

(#39) Atis707


Atis707
tag

Én ma voltam 3 éve elöszőr fodrásznál, szerencsére egyik ismerősünk, de ígyis sikerült ledöbbenteni (hosszú hajam volt) az egyszerű; rövidre c. mondattal :DDD 2000 local kreditet kértek, sztem annyi hajért amennyit otthagytam, nem rossz ;] :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.