Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

érdekes. kár h kép nincs :C

when the sun shines, we'll shine together

(#2) anulu


anulu
félisten

owned! tetszik az iras, a stilus is, barmennyire is van par nem teljesen monitor kompatibilis szohasznalat benne :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

jaja... képet megnéztem volna én is :)

akkor nem hiába van az az elszólás, amiben azt ecsetelik, hogy: "milyen faszányos dolog maláj k*rvák csupasz seggéről leszippantani a kokaint" ;] ;] mert itt a többes szám is megvan rendesen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) localhost válasza mephi666 (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hopp... nektek nincs kép??? Én látom! Én látom magamelőtt! Csukott szemmel is látom! :C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) anulu válasza localhost (#4) üzenetére


anulu
félisten

nekem van, a fejemben, de az 18+ es megtartom magamnak :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Nem írom le, hogy mit gondolok rólad.

...csak annyit, hogy házigazdaként szégyelheted magad. Ha meg nem szégyelled, az sem baj. Azt írsz személyesbe amit akarsz. A Mobilarena, Logout, PH! arca vagy.
Kitoltad a határokat. ...azért kíváncsi vagyok, hogy ezekután a Modik, hogyan szankcionálnak. Nem téged, neeem. Téged miért? ...te vicces vagy. Ez a "stand up", igaz? Házi sztend áp. Örülök.

Viszlát, merre jársz? :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) Bog válasza Eastman (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

átírtam a címet, ez minden. nyugodtan leírhatod, hogy mit gondolsz. ha szerinted a fórumon nem életképes, akkor megteheted privátban. az ember azért blogol, mert írási kényszere van és örömmel megosztja a nagyvilággal az élményeit. amiket természetesen lehet kommentálni. az elmúlt egy hétben kicsit többet írtam személyeset, mint eddig. és örültem a visszajelzéseknek. akkor is, ha azok nem feltétlenül pozitívak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

printscreent mikor kapunk? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) ádyz válasza Bog (#7) üzenetére


ádyz
addikt

"kakild" le, írj bátran. :K

(#10) Eastman válasza Bog (#7) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor dupla az örömöd.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

Szerintem az ilyen intenzív érzelmeket nem könnyű sőt valósággal lehetetlen visszaadni egy kis csúnyább beszéd(írás) nélkül.

így lehet visszaadni a pillanat hevét mely valszeg igen intenzív volt.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.