Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

"visszajött a szar és baromi gyorsan kéne segítség" :DDD

Az a lényeg, hogy sikerült megoldani, bár ez tényleg nagyon idegesítő...

(#2) Lenry


Lenry
félisten

néhány hónapja nagyon rápörögtél a blogolásra, aztán nagy szünet volt, de jkó most megint olvasni. jó a stílusod :)

(#1) szombatitomi hidd el, sokkal szarabb, amikor először vagy az új barátnődnél, és nála dugul el, alattad.
azt persze azóta sem közölték, hogy az a WC ilyenre nem alkalmas, de a 3 év alatt feltűnt, hogy komolyabb műveletekre senki sem használja.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Móci


Móci
addikt

Csőgörény... na, ha az kellene, akkor lenne csak igazi móka!
Legalább olcsón, könnyen megoldódott a probléma. Szerencsére.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

a vödör víz zúdítását is érdemes kipróbálni!
végső eset előtt sósav 2-3 percig, ízlés szerint! de felelősséget a wc-csésze szilikát rétegéért felelősséget nem vállalok.

(#5) máyköl


máyköl
veterán

Ez jó volt... :DDD

(#6) szombatitomi válasza Lenry (#2) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Hát, az tényleg sokkal szarabb. Szó szerint.

(#7) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) Thunderzolee

"..kettőt pumpáltam vele, majd bennmaradt a feje. "

Na igen,ezeknek a szép designos WC-pumpáknak ez a hátrányuk. Könnyen elválik a nyél a harangtól. Ezért jó az a régi, fa nyelű, fekete pumpa.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) talmida


talmida
Közösségépítő

Azt kell, hogy mondjam, hogy szerencsés ember vagy. :K

Pár napja, mi hasonló tortúrán estünk át, kicsit komplikáltabb módon.

Az úgy történt, --hogy az elejénél kezdjem,-- hogy az egyik lakónk (házkiadással foglalkozunk) fölhívott a fönt említett probléma miatt.

Fiam kimegy, konstatálja a helyzetet, pumpa, görény bevetve, de nuku eredmény. Arra gondoltunk először, hogy a pöcegödör megtelt. (Csatorna csak a másik utcában) Pöcegödör kiürítése után same thing. :O Talán a WC és a pöcegödör közötti cső tömődött el? :F Cső kicserélése négyszer vastagabbra!!! Eredmény zéró. WCkagyló teljes leszerelése, udvarra kihelyezése, görény újboli alkalmazása közvetkeztében a következő tárgyak varázsolódtak ki belőle: 1 db (kb 12 cm-es !!) WC lehúzó-kar, 1 db rongy, 1 db tampon. A lakó hüledezett és esküdözött, hogy ő nem is használ ilyent, és megmondja a barátnőjének, hogy.., meg az 5 gyerekének... stb. Jelentem, WC most (átmenetileg, meghatározhatatlan ideig) ismét jó. :C Szép az élet. :DDD

Azt nem említettem, hogy mikor a pöcegödör teteje le lett emelve, csodálatos színkavalkád és tárgy-börzé tárult elénk. Mindenféle játék, lufi, pelus stb volt a felszínen. Hihetetlen, hogy jutott oda?? :Y Olyan volt, mintha egy egész kukát odaöntöttek volna.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#10) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Rámnyitottak h mit kurjongatok! :D

(#11) Thunderzolee válasza Kolondrum (#10) üzenetére

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) rudi


rudi
nagyúr

Ilyen fotóm nekem is van még az egyetemi évekből egy OBI látogatásról :D

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) Thunderzolee válasza rudi (#12) üzenetére

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) vans?


vans?
őstag

omg :C

hábm bábm

(#15) puttputt


puttputt
őstag

Tessék inkább ezt kipróbálni:

[link]

;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16) mephi666 válasza rudi (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

wááá... teletubby ;] ez kész... (ismerősömék fősulis évek alatt teszkóban csináltak olyan fotósorozatot, hogy mindenki sírt rajta, amikor megmutattam... a hasonló ökörködés úgy néz ki, mindenhol divat volt)

dugulás szerencsére nálunk nem nagyon volt... a kád akart eldugulni még korábban, de kis pumpálás elég volt neki... (budiba meg nem dobálunk bele semmit, ami miatt probléma lehetne, mint talmidáéknál)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Inarus


Inarus
addikt

Bog, te nagyon beteg vagy...
Mondjuk velem még csak olyan esett meg, hogy 12 lakás végtermékét kellett lapátolni kedves csoporttársnőmék padlózatáról. Az félúton az első és a második közt eltömődött az elvezető a vízkődaraboktól. Természetesen mindez hétvégén, amikor jórészt mindenki otthon volt a háztömbben... :U

(#18) lorenzen válasza Gergő_ (#4) üzenetére


lorenzen
aktív tag

"a vödör víz zúdítását is érdemes kipróbálni!"

Azon esetben, ha ragaszkodunk a probléma mélyítéséhez.
A WC csészét úgy tervezik, hogy 1 lehúzásnyi öblítővíz beleférjen, és ne keletkezzen túlfolyás duguláskor.
A vödör víz már garantáltan egyenletes, barnás - zavaros folyadékréteget képezve a padlón. A sokszorosára növekedett felület miatt a szag is elviselhetetlen mértékűre fokozódik.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#19) #25954560


#25954560
törölt tag

remek bejegyzes :)

~ az elet.

Gretsy utan szabadon:
mit ~ozol azzal a ~ral? ~d le. ha el~od, ugysem er ~t sem.

(#20) Zolás


Zolás
addikt

Remélem használat előtt tetted a fejedre a harangot. ;] Ha utána akkor user error :))

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21) pető bá'


pető bá'
őstag

tegnap felmentem a vicclapra, dehát az, ehhez képest szart sem ér :DD :DDD legutóbb "Sóderklubbon" röhögtem ilyen jót! :C

"... and I hope you have a great day!"

(#22) domi007


domi007
őstag

A konverzésön a duguláselhárítóval nagyot olt XD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#23) Seaby


Seaby
csendes tag

Ez sokkal jobb volt, mint a Showder Klub. Grat! :D

Személyes átvétel Budapesten (IX., XIV., XV. kerület előnyben – minden más megbeszélés kérdése), posta a vevő terhére.

(#24) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

szar ügy :DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) #19617792 válasza Mr.Csizmás (#24) üzenetére


#19617792
törölt tag

Áhh, emlékszem gólyatáborba menetkor nem volt nálam wc pumpa, kezembe nyomtak kettőt, hogy lóbálva őket masírozzam körbe a keleti pu-t. :DDD Az volt még szar ügy. :DDD

(#26) Samus


Samus
addikt

Ez mekkora. Köszönöm, felvidítottál egy kicsit.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#27) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Feküdtem rajta. A valóságban biztosan nem volt ilyen vicces szituáció. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#28) nem_tom


nem_tom
őstag

Megszakadtam, jó volt! :DDD

"- Kérem vázolja a problémát.
- Az történt, hogy rendeletétszerű használatot követően a végtermék nem távozott a fajanszból az előre kijelölt úton, hanem kisvártatva visszatért, s ezzel sajátos vegyületet hozott létre a tartályból érkező tiszta vízzel, amely vegyület most a csészében cirkulál.
- ???
- Visszajött a szar!
- Ja, értem.
"

Főleg ezen. :C

(#29) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Egy igazi NAGY wc pumpa a legkmakacsabb csizmaszártól is meg tud szabadítani.

Velem ez akkor fordult elő amikor felújítottuk friss lakásunkat és persze hogy a toilet-be öntöztük a megmaradt festéket.Lakásavató bulin dugult el,hát kaja az nem sok fogyott a szag miatt :D

(#30) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Így próbáltátok már? 2.30-tól :))

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#31) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Hatalmas írás, szakadtam a nevetéstől, eddig ez a a legviccesebb cikked!

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#32) Thome


Thome
addikt

Hát ez kegyetlen, nagyon humoros az egész írás, pedig el tudom képzelni, hogy közel sem volt ennyire vicces akkor. :R

Még ilyen stílusú írást kérek, sokat!

(#33) RootRulez


RootRulez
félisten

Tetszett az írás, ennyi pozitívuma van az esetnek... :))

═════════════════════════════════════════

(#34) EmberXY


EmberXY
addikt

Szerintem nem megfelelő a WC csésze kialakítása, nem elég vastag a "végtermék elvezetésére szolgáló" cső... :D :D

Én egyébként nem értem, hogy miként dugulhat el, én 110 kilós vagyok, és nagyon szeretek enni, így nem kispályás dolgok születnek a WC-n sem, de még soha nem tapasztaltam volna, hogy ragaszkodó típussal lenne dolgom... :DDD

Egyébként még annyit hozzáfűznék, hogy egy WC-ben alap kellék a WC kefe és a pumpa...

Up the Irons!

(#35) csabi94


csabi94
őstag

nagyon nagy :DDD :DDD

(#36) banhammer


banhammer
veterán

Egyszer félreültem a WC-n, mindjárt felment bennem a pumpa.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#37) banhammer válasza rudi (#12) üzenetére


banhammer
veterán

Ugyan ilyen pumpa van nekünk, de nem sikerült a fejemre cuppantani.
Seggi érő homlokkal gondolom nem nehéz ezt összehozni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#38) prolad


prolad
őstag

Na én hülye ezt tanulás közben olvastam ,röhögésre berontott anyám én meg csak annyit tudtam mondani hogy szar az élet. :DDD

(#39) EczkE válasza prolad (#38) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#40) gzbotii válasza EczkE (#39) üzenetére


gzbotii
veterán

Gondolom amikor reggel felkelsz, ez neked valahova be van tarazva, ctr+c neki aztan johet a forumozas :DDD (nem b..gatasbol mondom, de toled mindig megkapom, ha egy regi forumba irok)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#41) EczkE válasza gzbotii (#40) üzenetére


EczkE
addikt

Ezt mindenki megkapja aki régészkedik. :DDD ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#45) DugulasBp


DugulasBp
friss újonc

Ha valakit érdekel dugulás budapest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.