Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Kib*szott mázlista!!!! :Y :R

Rip and tear

(#2) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Próbálok következtetés(eke)t levonni a sztoridból, de nem merek. :DDD ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) puttputt


puttputt
őstag

"tény viszont, hogy a lányba olyan szintű magabiztosság költözött, amit csak az tud átérezni, akinek nem kell melltartót hordani a feszességhez. én speciel ilyen vagyok."

Ez a kedvenc részem! :K :DDD Ebbe több mindent is bele lehet "magyarázni", bőven kibontható a téma... :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) twollah


twollah
nagyúr

Nekem inkabb a termeszetes mellek jonnek be.

(#5) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Édesanyám most 40, mi öten vagyunk tesók, úgyhogy szegénynek gyakorlatilag elfogyasztottuk a melleit. Szóval igencsak beterveztük a műtétet, már csak pénz kell hozzá. :P

(#6) Gergő_ válasza Crystalheart (#5) üzenetére


Gergő_
őstag

A fordított sorrend viszont szvsz nem jó poén pont ezért. Egy nő ne akarna teljes értékű anya lenni a műtét miatt? Én úgy tudom ezzel elvágja magát a szoptatástól

(#7) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

+1 szavazat a természetre.

Bár lehet régimódi vagyok, de én gyógyszert se szedek... nemszeretek semmit ami nem természetes és az "emberbe megy".

Smoke & Torque

(#8) Crystalheart válasza Gergő_ (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én egyszeráűen az olyan korai műtéttel sem értek egyet, az igen szélsőséges eseteket leszámítva. (Például amikor egy nőnek elfelejt melle nőni, láttam már ilyet. Az önbecsülését kb. annyira nyomja le, mint egy férfinak a bébipénisz, azzal a különbséggel, hogy előbbi látszik is, ellenben könnyebben orvosolható.)

(#9) Gergő_ válasza Crystalheart (#8) üzenetére


Gergő_
őstag

Természetesen én is ugyanígy gondolom ahogy leírtad.

(#10) Crystalheart válasza Szplöttyy (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az alma sem természetes már rég. :D

(#11) Szplöttyy válasza Crystalheart (#10) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Ami itt nő a kertbe az igazi.... Az íze... össze se hasonlítható a bolti szutyokkal... Hamár gyümölcs.... alma vagy dinnye? :DDD

Smoke & Torque

(#12) Crystalheart válasza Szplöttyy (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Kertész is vagyok ;)) Kérlek, az igazi alma kicsi, savanyú, ehetetlenül kemény és mindenféle betegségre fogékony. Azaz a vadalma. :) Az ehető alma már csak mesterséges képződmény, mesterségesebb, mint az íróasztalod. :D De ezt csak offba, mert nagyon off.

(#13) Sipi16


Sipi16
senior tag

Érdekes a téma. Az egyik ismerősömet már a "nagyokkal" ismertem meg. Vagyis neki már van egy kisfia. És mint utólag megtudtam a szoptatás után nem maradtak valami mutatósak ezért feküdt kés alá. Amivel nincs is gondom, de szép nagyon lettek. Amik szerintem kicsit eltúlzottak már. Nem ellenzem a dolgot, de maradjunk a földön azért.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#14) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

hát én is gondolkodom rajta,mert nagyon lapos vagyok,de nagyon félek tőle

(#15) Csemike válasza Borify Péter (#14) üzenetére


Csemike
csendes tag

Hát... nagyon gondold meg, hogy tényleg szükséged van-e rá. :( Mert a végeredmény igen kétséges. Vannak nők, akiknek nagyon szépen sikerül, senki meg nem mondja, hogy ki van tömve, viszont olyan is van (és ők vannak többen), akiknek ugyan nagyobb lesz a mellük, de esztétikailag hagy némi kívánnivlót maga után... Gondolok itt a hónaljba, ill. a szív vonala fölé került asszimetrikus mellbimbókra, a mellkasból kiálló gömbökre (mintha odaragasztottak volna két kislabdát).
Másrészt lehet, hogy akinek ennyire nehéz elfogadnia a saját testét, és csak a hibákat látja meg magában, annak lehet, hogy nem plasztikai sebészre van szüksége, hanem egy pszichológusra (vagy egy olyan párra, akinek úgy tökéletes, ahogy van).
Nekem sem tökéletes a testem (hajjaj...), de egész jól megvagyunk. :DDD

(#16) Borify Péter válasza Csemike (#15) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

egyenlőre nem vagyok megzakkanva a plasztikázásért
de volt idő,hogy nagyon akartam,(most inkább a hajszínem köt le)

de nem zárom ki,hogy egyszer megcsináltatom...

nem azért,hogy valakinek tetszek,hanem,hogy saját magamnak
bár belegondolva minél tovább húzom,annál inkább megszokom ezt az állapotot:D

(#17) Csemike válasza Borify Péter (#16) üzenetére


Csemike
csendes tag

Nekem is voltak/lesznek ilyen korszakaim. :) A hajammal is... Befestettem, melíroztattam, beszíneztem, de sajnos szebb nem lettem tőle. :D Használtam hajvédő krémeket, spray-ket, de ugyanolyan gyenge, vékonyszálú és töredezős maradt. Úgyhogy hagyom a francba az egészet, kétnaponta megmosom és ennyi... Bár mostanában E-vitamint szedek és mintha kicsit jobb lenne az állapota.
A mellműtétnél meg tényleg vigyázz, leinformálható orvost válassz, aki szép didkókat tud csinálni. :K

(#18) lorcsi


lorcsi
veterán

egyszer kipróbálnám milyen az olyan :)
bár félnék hogy kiszakad :(

(#19) RexpecT


RexpecT
addikt

+1 szavazat a természetesre

[ Szerkesztve ]

(#20) tildy


tildy
nagyúr

plusz egy szavazat a kisebbre:U Viccet félrteéve a természetesség híve vagyok.
Tényleg , lehet kéne topikot csinálnom neki, hogy kisebbítessem-e a sajátom :DDD

Azokat megértem, akiknek tök lapos a mellkasa. Azokat is , akiknek túl nagy a mellük, és kisebbet akarnak. Azt nem fogom viszont sosem megérteni, akinek bár van melle, normális szép, nem nagy de nem is elöl deszka, az miért csináltat magának műmellet.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) csapos2 válasza tildy (#20) üzenetére


csapos2
addikt

"Tényleg , lehet kéne topikot csinálnom neki, hogy kisebbítessem-e a sajátom"

Benéznek majd páran. :-)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#22) puttputt válasza csapos2 (#21) üzenetére


puttputt
őstag

"Ott is" lehet "fotostoppal" ötletelni majd? :F :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#23) Loretto


Loretto
veterán

Május elején nekem is sikerült kézbe kapnom egy "ilyent". A lány nagyon csinos volt, nagyon laposan, és csak mosolyogtam mikor megérintettem, szerencsére nem lett ultrabrutál nagy, teljesen vállalható.
Ami durva, korábbi barátnőm - moddell, szépségkirálynő etc... - neki volt valami a mellében, így lett egy műtét. Minden rendben lett később,a beavatkozás ellenére is gyönyörű és feszes mellei voltak, de mégis meg akarja csináltatni, szóval vannak még fehér foltok a témában.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#24) NoLF


NoLF
addikt

volt bnőm húga olyan korlátolt volt a lapossága miatt, hogy szinte alig mert utcára menni.
hitelt vett fel, hogy olyan legyen, amilyen akar. olyan lett. nem tudom kommentálni igazán...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#25) dabadab válasza tildy (#20) üzenetére


dabadab
titán

A mellkisebbites Isten es a termeszet rendje ellen valo vetek.

;)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#26) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hajrá természetes mellek. Bár egyes esetekben nem tartom elítélendő dolognak.

(#27) Lenry


Lenry
félisten

+1 a természetesnek

már csak azért is mert Páromnak így is nagyobb, mint az utcán szembejövő nők nagy százalékának
bár Ő ennek nem örül annyira, mint én :)
meg néha én se, amikor már az 50-edik boltot járjuk végig kényelmes és értelmesen kinéző melltartó után
(élettapasztalat: minden kényelmes és értelmesen kinéző melltartó max 80B-s, de inkább kisebb...)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) tildy válasza dabadab (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

A nagy mell meg növeli a hátfájás kockázatát :U Plusz görbe hátat is okozhat.
Istenben meg nem hiszek ;)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) dabadab válasza tildy (#28) üzenetére


dabadab
titán

Persze, persze, tisztaban vagyok a valosaggal is, ismerek is egy lanyt, aki tenyleg kisebbre szabatta a melleit, mert tul nagyok voltak.

DRM is theft

(#30) P00By válasza Borify Péter (#14) üzenetére


P00By
nagyúr

Péter drága( :P ), a hajfestős dolog után gondoltuk, h a mell dolog nem smafu számodra :D

ON: Én is inkább a természetes mellé( :P ) teszem le a voksomat. Én nem szeretem a nagy melleket(tudom nem vok férfi... :( :D ).
Ugyan akkor nem ítélem el aki csináltat magának. Csak ezek az óriási ízék meg ezek a "golyó" mellek nem nagyon... :Y
Láttam már jól sikerült munkát ami nem lett nagy és szép is volt :)

(#31) venember83 válasza lorcsi (#18) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne tedd, szarul állna neked. :DDD

(#32) Depression


Depression
veterán

Nem volt 'szerencsém' hozzájuk, de már nem is lesz. Volt kicsi is, és nagy is, mindnek megvolt a maga varázsa, de műmellet még nem láttam(éreztem).

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.