Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Nálunk hasonló esetből kéztörés lett :P
Jól indult a reggelem, kösz arnoooooold :D

(#2) JoeYi


JoeYi
őstag

a főiskola 90%-a is egy nagy fejen átfordulás :)

(#3) Csemike


Csemike
csendes tag

Én kerek perec megmondtam a tanárnak, hogy nem vagyok hajlandó ilyeneket csinálni, nyugodtan írja be az egyest. Aztán, mivel tettem egy kísérletet (nekifutottam a dobbantónak), megadta a kettest.

(#4) aphra2 válasza Csemike (#3) üzenetére


aphra2
aktív tag

Ezt nevezhetjük áthidaló megoldásnak :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#5) Vikt0r válasza gabor85 (#1) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Nálunk meg a tanárnak tört el a keze ahogy próbálta elkapni osztálytársamat amikor esett.

(#6) Gergő_


Gergő_
őstag

Mennyi hasonló történetet hallottam...
De azok általában kulcscsonttöréssel végződtek ;]

(#7) DJGABI


DJGABI
addikt

Arnoldkám még elég jól járt. Nálunk volt ugyan ez oldalra fordított szekrénnyel, mögötte jó magas leérkező szőnyeg. Hát nem sikerült a kettő közé érkezni? De. :DDD
Ó, azok a szép gimnáziumi évek.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

én a 177centimmel az egyik legjobb magasugró voltam az osztályban... addig, amíg egyszer rá nem estem gerinccel a rúdra... onnantól kezdve megfontoltabb lettem :DD
apropó tesióra... dicsekednem kell: fősulin 1-2évig ki volt rakva a nevem valami dísztáblára, hogy az évfolyamból a legtöbb fekvőtámaszt csináltam... elég jó kondiban voltam akkor és valami iszonyat jó nő volt a tesitanárunk... 18-19voltam, a csaj meg kb 25-26... leült velem szemben a padra a kis rövidnadrágjában, hogy ő számolja nekem és ez elég motivációt adott, hogy az alapteljesítményem sokszorosát beleadjam... :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Taknyoshal válasza mephi666 (#8) üzenetére


Taknyoshal
tag

Így könnyű :P
Köszönöm a biztatást a gimnáziumi éveimre... :C

(#10) Teszla_


Teszla_
senior tag

Én szekrényugrásnál csak azt nem csináltam sosem, amikor a két kéz között kell a lábat "áttenni". Nem tudom jobban fogalmazni, de remélem érthető.
A másik, amit soha nem csináltam meg, az a gyűrű volt :D Inkább kértem egy egyest, oszt csókolom. Inkább nem égettem magam. Főleg, amikor két osztály is volt a tornateremben...

(#11) Trub válasza Teszla_ (#10) üzenetére


Trub
tag

Uhh... Arra én is nagyon emlékszek. Én, és egy másik gyerek futot neki csak, mert inkább a tanár leállította, mert látta ez nem fog menni :D Haver nem tudta haszálni egy hétig a kezét, én nekem meg deréktól lefelé mindenem sajgott az eset után :)

[ Szerkesztve ]

(#12) plus44 válasza Trub (#11) üzenetére


plus44
veterán

Nekünk többször vetett bukfencet a gyomrunk, mint a testünk. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) Thunderzolee

Fuh, de utáltam a tornaórákat.. Nekem is sok ilyen izomagy tanár jutott. :((

Középiskolában aztán valahogy eljutottam arra a szintre, h megegyeztem a tanárral, h év első felében nem öltözök át, cserébe egyes lesz a félévi osztályzatom; második félévben pedig átöltözök, és kettes leszek év végén. Későbbi évfolyamokban ez annyival módosult, h ha a tornaórák az utolsó órák voltak aznap, akkor nem mentem be az órá(k)ra.
Cserébe a tanár úr gyermekei kiemelt vendégek voltak azokban a szórakozóhelyekben, ahol "érdekeltségeim" voltak. :DDD

Nálunk volt olyan leányzó, aki magasugrás közben eltörte a kezét.
Amúgy is egy vékony, nyafogós csaj volt, úgyhogy mikor leérkezve elkezdett kiabálni, h eltört a keze, csak legyintettünk; de aztán próbált felállni, illetve felemelte a karját, és csukló előtt lehajlott a keze. Mindkét csontja eltört (orsó + sing).
Nem semmi látvánmy volt.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) P00By


P00By
nagyúr

Eskü fogalmam sincsen miről van szó! :D
Mi mindig fociztunk :D

(#15) Thunderzolee válasza P00By (#14) üzenetére

Jó Neked. :)

Bár én a focit is utálom.. na jó, finomabban fogalmazok: nem szeretem.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) P00By válasza Thunderzolee (#15) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem írtam, h szeretem. Mert nem is! :D
Hülyülni jó volt :)

(#17) concret_hp


concret_hp
addikt

dobbantós fejen átfordulás az wtf?

dobbantó + szekrény és át kell ugrani felette nem? fejjel felfelé. nem :F

(középsuliba többnyire foci volt tesin :D vagy kosár vagy kondi :D)

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#18) plus44 válasza concret_hp (#17) üzenetére


plus44
veterán

Ejj, fene a jó tesi tanárotokat. :D

NA akkor: Dobbantó, utánna egy 3-4 emeletes szekrény hosszában, majd nekifutsz, dobbantassz, és a szekrény tetején a kipárnázott részen végiggurulsz. Olyan, mint a földön a előre bukfenc, csak itt egy kicsivel kisebb helyen és vagy 1 méter magasságban csinálod. Rizikó faktor igen magas. Nállunk is van egy 115 kilós fiú, ő egyszer próbálta mefcsinálni, de már a dobbantó beszakadt alatta, aztán elvitte a 4 emeletes szekrényt, a szőnyeggel együtt. Gyereknek kutya baja sem lett, ellenben, rendelhetett a suli, egy komplett talajtorna szettet. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) concret_hp válasza plus44 (#18) üzenetére


concret_hp
addikt

lehet öreg vagyok de ez sztem balesetveszélyes :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#20) Bog válasza plus44 (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem-nem, a fejen átfordulás az az, hogy keresztben van a szekrény, dobbantasz, gyakorlatilag fejenállsz a szekrényen, abból a pózból elvileg elrugaszkodsz, és a másik oldalon jó esetben talpra érkezel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#21) P00By válasza Bog (#20) üzenetére


P00By
nagyúr

:Y Kemény. Így utólag megszerettem a volt tesitanáromat :D

(#22) Frost Ashes válasza Bog (#20) üzenetére


Frost Ashes
csendes tag

Hogy ilyen balesetveszélyes genyóságokat minek erőltettek? :F

(#24) DarkByte


DarkByte
addikt

Én és a tesiórák, két távoli fogalom. Még ált.suliban tökre rendes volt a tesi tanár mindenkivel, de aztán középsuliban kikaptunk egy hóhért. A kondi órákkal még nem is lett volna gond, azt leszámítva hogy iszonyat kifárasztott mindenkit (bár én ilyenkor tapasztaltam meg elsőnek hogy milyen is amikor az ember tesióráról második emeltre felszaladva elájul a töri órára várás közben :D) Viszont ez a sok idióta teremgyakorlat kikészített. Semmi nem ment, és pont azért nem is erőltettem mert nyilvánvaló hogy ilyenkor mindenki a másikon röhög, én akkor pedig még eléggé kerültem az ilyen szitukat, nem volt meg a kellő le**arom faktorom hozzá. Elég sokszor volt hogy azt mondtam írja be az egyest és majd lesz valami. Távol ugrásban, futásban, fekvőtámaszban meg ilyenekben úgy is tudtam produkálni valamit.

Aztán mikor 4. év végén oda kerültem hogy jelentkezni lehetett tovább egyetemre és elég jó átlagaim voltak, kivéve a tesit, majd osztályfőnököm megkérte a tesi tanárt hogy legyen már egy négyesem tesiből hogy az ne rontsa az átlagot.. na akkor megnéztem volna a tanár fejét (azt tudom hogy a haverok feje érdekes volt :DDD) Pedig nem is kértem, utólag tudom hogy a nélkül is felvettek volna, na de az osztályfőnökünk amúgy is nagyon jó fej volt szvsz :) Az egyetem alatt az úszás megtanulása sokkal többet ért amúgy is véleményem szerint mint az összes középsulis tesióra.

[ Szerkesztve ]

(#25) Jadro


Jadro
veterán

Nekem ez ment ugyan de nem értem miért kellett erőltetni az ilyen dolgokat. A mozgás más módon is elérhető. Most is csinálják még vagy cask az én időmben volt ez divat?

Jajj volt még másik ökörség is. Igaz testnevelési általános suliba jártam, valószínű ezért voltunk kiválasztottak. Május elsejei felvonuláson kellett zenére gimnasztikázni a fejesek előtt. Volt hogy szimplán, máskor meg labdával. Megálltunk a tribün előtt oszt hajráf. Alphaville-Big in Japan-t azóta utálom. Pedig jó zene.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#26) mephi666 válasza Jadro (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt van egy másik verzió... felér egy tesiórával :DD

előbányásztam az emlékeimet és mi a szekrényugrást általában elszórakoztuk: nekisprinteltünk izomból, aztán kib@szottnagyot dobbantottunk, majd pl tigrisbukfencben és a legkülönfélébb beállásokban "átrepültük" a szekrényt :)) volt, hogy a középsulis tesitanárnak nem tetszett és ki lett osztva a fekvőtámasz-adag, de elvoltunk...

én az ilyen "zsámolyok között/fölött pároslábbal átugrálós ökörségeket" nem szerettem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) Teszla_ válasza Thunderzolee (#13) üzenetére


Teszla_
senior tag

Az orsó + sing törésről nekem egy eléggé piás este jut eszembe, amikor egyik ismerősöm már nem tudta merre az előre és beleesett egy árokba. Ekkor tört mindkét csontja. Persze mindenki felcsapott önkéntes dokinak és megpróbáltuk helyrerakni :DDD
Ezután go hospital, szülőket meg hívtuk, hogy a fiuknak eltört a keze.
Dokik, szülők kérdezgették, hogy ugye a srác nem piált? Mert akkor nem lehet altatni a műtét közben. Mindenki egyszerre mondta hulla részegen, hogy neeeeeem, egy kortyot se ivott :DD

(#28) Inarus válasza Thunderzolee (#13) üzenetére


Inarus
addikt

Aúh... Nekem csak singcsontom tört el hasonló módon... Lemezelés - csavarozás bejátszott... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29) Inarus válasza Thunderzolee (#13) üzenetére


Inarus
addikt

kétszer ment...

[ Szerkesztve ]

(#30) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

nekem nagyon jó tornatanárom volt...igazán megszeretette velünk a mozgást
ha valami annyira nem ment,nem erőltette..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.