Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Renwick


Renwick
őstag

Filmadaptációt akarok!... :C

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#2) KrAt


KrAt
veterán

Nagyonjó :DD Abba ne hagyd! :R :C

(#3) Wolverine


Wolverine
félisten

:Y Holy Christ :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) cousin333


cousin333
addikt

Noooormális? :Y

A tizedik rész ez lesz: Kóla, lepedék, hálós kóla. Meg egy kis sikkantás. És lepedékes szerelő. Kólával. :P

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#5) BloodRay


BloodRay
veterán

LOL már!!! :R :)) Érzem a helyzet feszültségét a mellszőreimben! :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Szerintem valaki üsse le Bogot, hátha helyrejön :)

less qq more pewpew!

(#7) BloodRay


BloodRay
veterán

Hát én még mindig nem olvastam el az első felét(nem bírom a feszültséget!!! :Y ) de szerintem a mellszőr lesz a tettes! :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nos, ez volt a legrégebbi bejegyzés, amit találtam. Gondoltam ma én leszek az ügyeletes miracle, és életrekeltem :DDD Igazából holnap vizsgázom, és fél lábbal bukóvári van, szóval tanulok. Már széjjel égett az agyam, jó szórakozásnak tűnt elkezdeni hátrafelé lapozgatni a logouton. Milyen gyöngyszemek vannak itt, nem is hinnétek. Arról nem is beszélve, hogy Parci mester milyen aktív volt az elején, hemzsegett tőle a hely, mostan meg má senkise lát ilyen nagyfejűeket írni :D

mod:

Btw a cikk nyilván jó, különben nem tettem volna csodát vele :D Szóval enjoy újra.

mod2:

Abbahagyták a blogolást a régiek, ezekhez képest egy rakás szemét terem csak mostanában...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) kenwood3 válasza hoffman_ (#8) üzenetére


kenwood3
őstag

napi régész ;]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#10) hoffman_ válasza kenwood3 (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Milyen napi? Szerintem ezzel kiérdemeltem a hónap régésze, sőt, inkább az év régésze címet :D

#11:

:'(

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) kenwood3 válasza hoffman_ (#10) üzenetére


kenwood3
őstag

Azt biztos nem! Láttam én a idén 7-8-9 éves szakmai topikokat is felupolni újoncok által . Szóval ezt a címet buktad :P

;]

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.