Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Én 5000 Ft-ért jutottam hozzá egy Snap Up alkalmából, hozza azt a szintet, amire kell nekem, nagyon szeretem.
Egyetlen baja van számomra, mégpedig az, hogy instabil, nehezen áll meg a lábán, mert lekerekített az alja, hátára lefektetni meg nem túl szerencsés....

A hangerőszabályzás szerintem is fordítva lenne jobb, nekem is nagyon fura volt megszokni..

[ Szerkesztve ]

(#2) kenand válasza Vasinger! (#1) üzenetére


kenand
veterán

Köszönjük a tesztet.

Ha stabilitás fontos, tudom ajánlani a Bluedio BS-3-at. Én 26 USD ért vettem karácsony előtt volt egy Aliexpress promo. Most majd dupla annyiba kerül (Gearbest pl 45 USD)
Egészen jó hangja van annak is, még kültéren is szépen szól.
Bár nem lényeges- de a csomagolása is sokkal igényesebb...USA piacra szánják.

[ Szerkesztve ]

(#3) gutriqper


gutriqper
tag

Köszönjük a tesztet! Én is gondolkodom egy ilyen beszerzésén már egy jóideje. :-)

(#4) Vasinger! válasza kenand (#2) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez valóban stabilabb, de jóval nagyobb is, ami viszont már a hordozhatóság kárára megy. Inkább hákolok hozzá valami talp szerűséget majd. :K

(#5) kenand válasza Vasinger! (#4) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Nem olyan nagy (egyébként van kis tesó, ha méret a gond, ugyan így néz ki Bs-2), simán marokra lehet fogni
Itt benn an mindkettő egymás mellett

https://www.youtube.com/watch?v=BvP-Ldvh0Ik

(#6) kcsa válasza kenand (#2) üzenetére


kcsa
veterán

(#7) kenand válasza kcsa (#6) üzenetére


kenand
veterán

Annyiért nagyon megéri.

(#8) kenand válasza kcsa (#6) üzenetére


kenand
veterán

Máskor is néztem már, mindig drágább volt, ez ma "today deals" akció keretében ennyi.

(#9) Phülöp


Phülöp
addikt

Köszi a tesztet!
Szerintem gondolatolvasó vagy, épp az utánaolvasós időszakban vagyok, ami közvetlenül a rendelést előzi meg.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10) #79335424


#79335424
törölt tag

Köszi a tesztet! Én olyan kütyüt szeretnék, ami képességeiben ehhez hasonló, de ha kettőt veszek belőle, akkor összekapcsolódva tudnak sztereóként működni.

(#11) Krill77


Krill77
őstag

A link nem jo.
A hangját, hogyan kell elkepzelni? Mert a 20 ezres sonykrol sem sok jot olvasni. Neha szoktam az utcan hallani olyan ketyeréket, h az tenyleg meglepő. De meg gyakoribb az amikor nulla a mély es vicces a magas. Ez ilyen kis kopogós? Mert 10 rongyert egy 30-40 ezres cucc teljesítménye eleg hihetetlen.

(#12) Krill77


Krill77
őstag

Pcsába. 28 dodoert venni akartam egy blueaudio bs3-mat, de mire mozgositottam volna a pszichikus energiáimat feltoltak 45re. Grrr..

(#13) t_end1


t_end1
újonc

Erről a külső hangszóról még nem hallottam. Köszi az írást, engem meggyőzött, meg is fogom valószínűleg rendelni! :)

Írj e-mailt nyugodtan! :)

(#14) freestailo


freestailo
őstag

"Thank you for your choosing Blitzwolf"

Ez csak nekem értelmetlen? Tetszik a cucc, de ilyen apróságra nem figyeltek..

(#15) Krill77 válasza freestailo (#14) üzenetére


Krill77
őstag

Nekem értelmes. Sok oldalon van igy. Szóval masnak is.

(#16) freestailo válasza Krill77 (#15) üzenetére


freestailo
őstag

sok légy nem téved ugye....

úgy lenne értelmes, hogy thank you for choosing Blitzwolf...

vagy simán thank you for your choice, de nem flamelni szeretnék...

(#17) dugo_ válasza freestailo (#16) üzenetére


dugo_
veterán

Valószínűleg csak a gyártásnál csúszott félre valami, a töltőm dobozán helyesen "Thank you for choosing BlitzWolf" szerepel.

(#18) freestailo válasza dugo_ (#17) üzenetére


freestailo
őstag

lehet megreklamálom és kérek kedvezményt! :DDD

(#19) kenand válasza Krill77 (#12) üzenetére


kenand
veterán

Tényleg today deals volt.....a Bs-3, lehet majd később is, de azért nehéz kifogni ennyiért...

(#20) kenand


kenand
veterán

Tesztek szerint ez még a BS3-asnál is jobb (főleg a basszus)
De drágább 50-100Usd

(#21) Phülöp válasza kenand (#20) üzenetére


Phülöp
addikt

.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#22) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Ennek nem a kis Xiaomi az ellenfele, hanem a hasonló kialakítású nagyobb. Sokkal jobb hangja van a kicsihez képest, és microSD-t is fogad. A JBL hangszóróinak teltebb hangja van, de azok sokkal drágábbak is. Mély van rendesen, torzítás sehol, a hangereje pedig több mint elég.

(#23) Neck


Neck
veterán

Szia,

Köszi a tesztet! Azt írtad, 5W-os hangszórók vannak benne, viszont én több helyen (pl Banggood) is azt olvastam, hogy 2x4W-os hangszórók vannak benne:

Brand: BlitzWolf®
Model: F1
Speaker: Φ45mm; 2CH x 4Ωx5W
RMS: 4Watts*2CH

@ (#10) Somatom:
Ez alapból sztereó, az nem elég? :))

@ (#22) krisztianAMG:
Én is ezekkel szemezek:
Xiaomi Square box $23
Blitzwolf BW-F3 $30
Blitzwolf F1 $38
Xiaomi Micro-SD Bluetooth Speaker $45

Kéne valami összehasonlító teszt a hangminőségről...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#24) Neck


Neck
veterán

Még 1 kérés:
Légyszíves próbáld már ki, hogy tud-e zenélni, miközben töltöd?
A Xiaomi Square Box nem tud...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#25) <Adamsky> válasza Neck (#23) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem a Xiaomi Square Box (fehér, a fekete nem tudom miért kerül 2x annyiba :F ) tracking-el együtt megállt 20$ -ból (tavaly decemberben a Banggood-ról). Alapvetően elégedett vagyok vele. Nekem ár/teljesítmény viszonyban jobban megérte mint a tesztben szereplő cucc (én is e kettő között vacilláltam). Én telefonhoz, tablethez, notihoz használom, ezért a vezérlőgombok nem hiányoznak (ahogy az analóg csati sem).
A robbantott ábrát elnézve a hangszórók ugyanolyanok (a Xiaomi passzív membránja mondjuk előre néz), mégis érdekes lenne összekóstolni a kettőt.

"A Xiaomi Square Box nem tud..."
Tuti? Na, majd este kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#26) krisztianAMG válasza Neck (#24) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A nagyobbik biztosan tud, de szerintem a kicsi is.

(#27) Peet91


Peet91
aktív tag

Tud zenélni töltés közbeni, AUX-on, és Bluetooth-on egyaránt.

@Neck: Φ45mm; 2CH x 4Ωx5W a specs sheet szerint, ahogy te is írtad, alatta meg 4W, szerintem az előbbi az igaz, mert erősebbnek érződik, mint a kisebb házba csomagolt társai.

[ Szerkesztve ]

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#28) Neck válasza krisztianAMG (#26) üzenetére


Neck
veterán

Ezt melyikre írtad, a Xiaomira vagy a Blitzwolfra? :B

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#29) lkristóf válasza Neck (#24) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem ez a Xiaomi töltés közben is muzsikál. :K

(#30) krisztianAMG válasza Neck (#28) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Xiaomi. :B

(#31) Neck válasza krisztianAMG (#30) üzenetére


Neck
veterán

A kicsire legalább 3 Banggood review írja, hogy nem tud, és kérdésre a Banggood is azt válaszolta, hogy nem...

MOD:akkor nem értem...

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#32) krisztianAMG válasza Neck (#31) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem a nagyobbik van, az biztosan zenél töltés közben. A kisebbik a barátnémé (fekete), úgy rémlik, hogy azt is használtuk már töltés közben, de meg nem esküdnék rá. kipróbálni csak hétvégén fogom tudni.

Még azt tudom elképzelni, hogy ha nagyon lemerül az aksi, akkor egy bizonyos töltöttségi szintig nem lehet bekapcsolni/zenét lejátszani.

(#33) Neck válasza <Adamsky> (#25) üzenetére


Neck
veterán

Nekem igazából fontos, hogy cseppálló legyen, a kerti partyk során kifröccsenő sört jó lenne, ha bírná, illetve a hangerő is fontos, valamint nekem nagyon bejön, ha lehet vele kihangosítva telefonálni... Ezek alapján akkor Blitzwolf, de melyik? F1? F3? Krisztian: te meg tudnád mérni, közelről hány dB hangot tud a nagy, illetve a kicsi Xiaomi?

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#34) krisztianAMG válasza Neck (#33) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Aha. De mivel? :D Valamelyik Androidos app pontossága elég lesz?

Ha már Blitzwolf, nekem az F3 jobban bejön.

(#35) <Adamsky> válasza Neck (#33) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

".. kerti partyk .. " - oda szvsz. ezek mindegyike lepkefing. Inkább egy ilyen, vagy ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#36) Krill77


Krill77
őstag

A Blitzwolf f3 szol úgy mint az f1? Ismeri valaki? Eleg kicsinek tűnik.

(#37) schawo


schawo
titán

Olyannyira hangos, hogy 60 decibelt simán kitol magából a cucc
:)) Te tudod, mi az a "decibel", és hogyan kell mérni? :DDD Igen, láttam a szegény screenshotot, nem lett jobb a dolog.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38) Skynet258 válasza schawo (#37) üzenetére


Skynet258
veterán

Kíváncsi lennék összevetve ezzel a Xiaomival hogy szól, ára alapján jobb kell legyen kicsivel...

Mod: látom már másnak is eszébe jutott az összehasonlítás... :B

https://geekpulse.hu

(#39) Vasinger! válasza Skynet258 (#38) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A kisebbik Xiaomi-nál biztosan jobb, pontosabban hangosabb, strapabíróbb és többet bír az akkisja. Hangminőségben kb. pariban lehetnek, mindkettő elég jól szól, de nem kell monitor hangfal minőséget várni tőlük.

A nagyobbik Xiaomi lehet még érdekes, de az drágább mint az F1.

(#40) <Adamsky> válasza Vasinger! (#39) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Bocsi, lemaradtam. Melyik a "kisebb" és melyik a "nagyobb" Xiaomi? Link? Köszi! :R

(#41) lkristóf válasza <Adamsky> (#40) üzenetére


lkristóf
senior tag

kicsi fehér, kicsi fekete
nagy szines

Ezekhez én nem viszonyítanám a pici kör alakút.

Itt az eddigi összes Xiaomi hangszóró.

[ Szerkesztve ]

(#42) <Adamsky> válasza lkristóf (#41) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

OK, most már világos, hogy mi nem volt világos. A fekete a fehér és a színes (nagy) nálam egy kaptafa. Nem hiszem, hogy van hallható (főleg a fekete és a fehér között) különbség köztük (OK-OK, a "nagy" elvileg 2x3 W). A "naggyal" kapcsolatban már korábban is sokat agyaltam rajta (de nem jöttem rá), hogy vajon az SD-kártyán hogyan lehet vele navigálni. Vagy csak az ember bedugja és lejátssza, oszt' csókolom?
Ja, most nézem a review-k között: "Awesome amazing little speaker, just a quick note the voice menus are in Chinese ... "
Ez az egyik nagy átka a Xiaomi cuccoknak. Sajna a headset-jük is ilyen. Most, hogy nemrég bedöglött (nem tudom újra feltölteni) emiatt nem is veszek újra ilyet.

(#43) simonzé


simonzé
addikt

Jó cikk, csak a címéből, a bevezetőből és az első pár mondatból sem derült ki hogy mi is az a Blitzwolf F1.
Egyébként szerintem egyáltalán nem olcsó, de nyilván jó minőségű. En magam egy Tesco saját markas bt hangszórót vettem, negyedennyiert, és maximálisan meg vagyok vele elégedve.

I don't fit in. I fit out.

(#44) dugesz77


dugesz77
őstag

Én egy Huawei AM 10-el tudtam csak összehasonlítani az F1-et. Talán mélyben nem megy annyira le de magasban jobb, hangerőben egál. Amit tud a szépen megfogottan torzítás mentesen teszi. Egy hátránya talán a mit elöttem is írtak, hogy kicsit gyengén áll a lábain. Mondjuk én majdnem ingyen (3 Forintért) hoztam el egy F1-et BG -ről Snap-up akción.
Amúgy épp akciós..

[ Szerkesztve ]

(#45) zsopu


zsopu
tag

Egy gyors számolás alapján, ha 10 órán keresztül működik max. hangerőn, akkor kb 1W teljesítmény jön ki.
Ami persze nem egyenlő a zeneivel. az kb. 0,5W körül lehet! :D

(#46) Krill77


Krill77
őstag

Érdemes a Blitzwolf F1 et megvenni a bluedio BS 3 helyett? Az utóbbi jobban szolhat talan mar a meretenel fogva is. Yt videón lattam ugy tunt jol szolt. A Blitzwolf 5e ert eleg jo ar mondjuk. Banggoodrol is ingyen a szállítás?
Nem szeretnek kopogosat, bar nekem a hang tisztasag is fontos. A médiában a jblt hallottam na az komolyan szolt.

[ Szerkesztve ]

(#47) dugesz77 válasza dugesz77 (#44) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocsánat a linkért, már nem ennyi az ára :W

(#48) Phülöp válasza zsopu (#45) üzenetére


Phülöp
addikt

Hogy működik ez az akció? Nincs vásárlás gomb, csak egy oldal frissítése meg egy szürke Rush to buy gomb.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#49) Krill77 válasza dugesz77 (#47) üzenetére


Krill77
őstag

En úgy látom meg 18 dodo..

(#50) Krill77 válasza Phülöp (#48) üzenetére


Krill77
őstag

Rush to buy es kiirja, h item was sold out...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.