Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Kerek szám, YAY!

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) bzoley válasza Blindmouse (#1) üzenetére


bzoley
veterán

Ez nagyon gyenge volt. A mozin elszórakoztam, bár lehet, hogy Harrelson nélkül kevésbé élveztem volna, de ez nagyon nem jött be. A szereplőknek nem sok személyiségük van, Tallahassee-ből talán még ki lehetne hozni valamit. Két pillanat tetszett csak. A Los(t) Angeles tábla, meg amikor az építkezésen vállon veregette a srácot. Nem tudom szándékos-e, a "paródia" része, vagy csak ennyire futotta, de ezek a gagyi játékfegyverek kiábrándítóak voltak. Szerintem nem fogom eröltetni a második részt, majd meglátjuk.

(#3) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

zsír 1: zombis sorozat. :C

zsír 2: zombis vígjáték sorozat :DD

zsír 3: sok kreatív lehetőség. Ezt a sorozatot ennyi ötlet térrel csak elrontani lehet, de ha csak lazán csinálják amit, már akkor is jó. :)

zsír 4: végre új Irány Zombieland írás. :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) Blindmouse válasza bzoley (#2) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nekem ez a szerelmi szál szúrja nagyon a szememet, de hát ez van. Egyébként szerintem poénos volt sok helyen. Az eleje kifejezetten ötletes volt ahogy

spoiler

ül a csávó azt magyarázva, hogy a kávézóban nem jól írják a nevét, hátul meg láncfűrésszel gyilkolják a zombit :DDD

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.