Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hozok valami rágcsálnivalót még megnézem.

Jó 1 perc után megbuktál mint tipikus más vonalon járó. 0:58 körül. Sztem ne próbálkozz. Add el annak aki értékeli. :)) 1:40-nél bezártam. Várj linkelem a többieknek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2) Qukac válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Qukac
tag

Miért más vonalon járó, nem csak a teljesítmény miatt furcsa nekem a régebbi proci, hanem az új megoldások már fogyasztás szintjén és minden szinten előrébb járnak annál, nem fikázni szeretném a telefont, ha megnézed a videót teljesen és nem rövid idő után ítélsz kiderül, hogy azért pozitív véleményem is van bőven a telefonról meg a BB 10-ről.

Nem vagyok fanboy, ha valamit használok és hibája van kimondom, nem érzem azt, hogy nem lettem volna korrekt a telefonnal szemben. A kritikámat, amit megfogalmazok jogosnak tartom. Lelövöm a poént, én mint céges telefont szeretem, viszont csak magában nem használnám.

[ Szerkesztve ]

(#3) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Cégesnek ami bírja az olajat, Olvikort, ütést és mindent ami a való élet. :))

(#4) Qukac válasza Kolondrum (#3) üzenetére


Qukac
tag

Itt a második hibád, ugyanis kifejtem, hogy nekem mi fontos egy céges telefonban, elárulom, nem a strapabírás....

(#5) Kolondrum válasza Qukac (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem is van cégem úgymond, leírtam milyen kell oda. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Qukac válasza Kolondrum (#5) üzenetére


Qukac
tag

Látom értelmes vitára/ kommentre nem futja csak megfájdult neked, hogy volt merszem hibát találni szeretett gyártódban/rendszeredben, köszönöm a "véleményformálást".

(#7) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Symbi: én végignéztem a videót. 98%-ban egyetértek a sráccal. Nem tudom mennyi ideje használja a bb-t, de szerintem totál reális képet alkotott a telefonról és a rendszerről.

Pár adalék:

3:50 a jelszó begépelési kötelezőség az BES beállítás miatt van, a rendszerben ez természetesen nem alapértelmezett, emiatt a rendszergazdánál kell reklamálni, döntés kérdése. Ja, a személyes/céges profilok közötti váltás is csak BES esetén van, ilyen céges szerver nélküli magánszemélyeknek nem lesz.

6:48 a google play services alkalmazások közül nem igaz, hogy mind nem megy.

7:33 Tudomásom szerint sehogy! :(( Jellemzően visszatérő probléma a fórumban is az újonnan jövők esetén.

8:08 ha wp-t használsz (én is használok), na mivel annak őrületesen logikátlan a beállítások menüje, ha ahhoz vagy szokva, akkor mivel az maga az illogika, ahhoz képest minden "logikátlan".

Minden mással valójában teljesen egyetértek. És érdekes, nekem is van másik telefonom a BB mellett... (Oké, nekem Passportom van, de csak BB-n nem tudnám elképzelni. Igen, appok, és pár nagyon hülye megoldás miatt.)

(#8) Qukac válasza lugosi (#7) üzenetére


Qukac
tag

Igen a jelszavas dolgok céges policy miatt vannak így, ezt elfelejtettem megemlíteni, ezt van amikor szeretem van amikor kissé idegesítő tud lenni pláne, hogy egy hosszú számokat is használó jelszavam van :).

A WP-s beállítások menüt utáááááálom, eddig ami nekem a leglogikusabb volt az az iOS és Androidnál, bár a WM10-el a Windows is letisztul ebből a szempontból.

A Google Play szolgáltatásoknál nem csak a Google appokra gondoltam, hanem belefutottam a Snapchatnél is, hogy ezt kérte volna és hiába telepítettem annak az apk-ját, kiírta, hogy a telefonom nem kompatibilis és nem tudtam ezeket használni.

[ Szerkesztve ]

(#9) turbulencia8


turbulencia8
őstag

En ceges es sajat telonak hasznalom, az appok tulnyomo reszet a BBWorld-bol vettem. Amugy a legjobb Youtube kliens a Fastube, amit baratnom is nagyon szeret (a fizetos valtozat preload funkciojat).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.