Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Itt vagyok! :DD
A kedvence albumom a Linkin Park-tól a Minutes to Midnight :)
Ahogy látom neked pont a "nyálasabb" számok tetszenek, ami persze nem baj, de én jobban kedvelem a keményebb számokat. :)) Given Up, Bleed it out, No More Sarrow.
A régi albumokat nem hallgattam még.

Még két kedvencem:
[link]
[link]

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

+1 : ddd

(#3) Samus


Samus
addikt

Kedvenc a meteora és Hybrid Theory. Anno még nyolcadikos koromban hallgattam őket rongyosra, engem az a stílus fogott meg, nem a "felnőtt". Kedveltem azt a dallamos, néha rappes, néha zúzós nu-metált, amit akkor játszottak. A klippjeik is jók voltak. Ma már nem hallgatom őket, más vizekre eveztem, de bármikor előveszem, mindig örömmel gondolok rá, és a régi "szép" időkre...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) samfishR


samfishR
senior tag

az "Linkin Park fanok" lesz inkább:D am régen, 7-8-os koromban egyik kedvenc bandám volt, de azóta irányt váltottam :DDD

(#5) vd1992


vd1992
tag

szerintem a legjobb tőlük: [link]

(#6) tibi666


tibi666
senior tag

funok?

(#7) Daweee


Daweee
őstag

gáz, nem gáz, nekem eddig kimaradtak :D most viszont pótolom a lemaradást, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#8) Metalfan


Metalfan
senior tag

Nem különösebben csípem a zenéjüket, bár annyira nem is szörnyű :) Van egy zenekarom, az egyik számukat "kicsit" átdolgoztuk, de azért érződik rajta a LP hatás (ami végülis nem baj).

(#9) ABE válasza Metalfan (#8) üzenetére


ABE
őstag

A nickedről ez jutott eszembe:

:DDD

(#10) Egorov


Egorov
aktív tag

Én nagyon szeretem a Linkin Parkot. El is akartam menni már koncertre de sosem volt rá elég JMB (Jó Magyar Buznyák). A kocsonyafesztiválra meg nem akarják őket meghívni. :DDD
Az én egyik kedvencem, ami egy Chester solo.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11) Def26


Def26
félisten

Jelen. :DD Ugyan már nem vagyok "akkora" rajongó de azért még nagyon szeretem őket.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) cucka


cucka
addikt

Ez a gagyizenekar még mindig ennyire népszerű? :D

(#13) kovsol


kovsol
titán

Live in Texas koncert album a kedvencem, nekem való válogatás, de a Linkin.Park.Road.to.Revolution.2008. koncert DVD is faja

kedvenceim: Runaway, By Myself, One step closer, Crawling, In The End, Numb, Faint, Somewhere I Belong, Lying from You, Bleed It Out, No More Sorrow, Part Of Me, A Place For My Head, Carousel ...
na jó inkább nem írom, mert a lassú számok kivételével mind nagyon bejön :K de azokat is meghallgatom természetesen (de én a korai számaikat szerem, pont amit a bejegyzés írója nem :D )
konditerembe ilyenekre szoktam edzeni, na meg Sum 41 -re de azért lehet megköveznek itt :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#14) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nah srácok, nemis hitem volna, hogy ennyi rajongó van.:))

Még csak tegnap este írtam.:))

De örülök, hogy ennyi rajongó van, énis meghallgatom a zúzús számokat is, mert azokat is szeretem, csak általába ahoz olyan szellemi állapotba kell, hogy kerüljek.:D

De a Numb, Faint, From the inside stb.. ezeket énis szivesen elhallgatom, de inkább a nyálasabb számok jönnek be.:)

Várom a további funokat.:))

(#15) Metalfan válasza ABE (#9) üzenetére


Metalfan
senior tag

Beteg :DDD

(#16) Samus válasza ABE (#9) üzenetére


Samus
addikt

Megszakadtam... :DD

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) Black Dragon válasza ABE (#9) üzenetére


Black Dragon
addikt

:DDD

(#18) Psychonaut


Psychonaut
addikt

fun /= fan

(#19) Black Dragon válasza Psychonaut (#18) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nah ige, ezen gondolkdotam énis, hogy melyik a helyes.:)

köszi.:)

(#20) gamerkiller válasza cucka (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Ugyan nem vagyok nagy rajongójuk de ez megütött.. Az LP gagyi zenekar lenne? Nem hiszem..7.8.ban rengeteget hallgattam őket..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) kovsol válasza cucka (#12) üzenetére


kovsol
titán

a tokio hotel lányzenekar, hmm akarom mondani fiú zenekar is él addig ez is fog :DDD

May the Force be with you!

(#22) moha21


moha21
addikt

Legjobb dal tőlük : Linkin Park - Papercut

(#21) kovsol : Tokio Hotel az gagyi, ez nem. ( annyira, bár én más zenét szeretek)

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#23) Black Dragon válasza kovsol (#21) üzenetére


Black Dragon
addikt

:DDD

Amugy igen, 2 Grammy díjat nyertek, nemhinném, hogy ez a leggagyibb együttes...

(#24) kovsol válasza moha21 (#22) üzenetére


kovsol
titán

nem mondod tényleg gagyi a tokio hotel :DDD azt hittem kiérződik az irónia a szavaimból ;]
linkelek pár kedvencet, de úgyis mindenki ismeri, de azért mégis berakom ;]
egyik nagy kedvencem: Linkin Park - Live In Texas - By Myself [HQ]
Linkin Park - Bleed It Out
Linkin Park - Live In Texas - One Step Closer [HQ]
kifejezetten szeretem azt amikor számon belül sebesség váltás van amúgy, vagy a rap szövegből hörgős üvöltősre vált át :DD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#25) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Igényes zenét játszanak én is nagyon szeretem őket.

sweetlou6.wordpress.com

(#26) Black Dragon


Black Dragon
addikt

:))

(#27) cucka válasza gamerkiller (#20) üzenetére


cucka
addikt

12-16 éves kor között mindig vannak népszerű gagyizenekarok. Scooter, Linkin Park, Tokio Hotel, éppen mikor mi a menő.
Nem rossz a LP, csak gagyi, könnyen dúdolható, egysíkú, kommersz popzene. Ezen a stíluson belül mondjuk elég jók, de érted, a Backstreet Boys is elég profi produkció volt annak idején, de mára azért erősen lecsökkent a menőségi faktoruk. A LP menőségi faktora is zuhanóban van, pár év, és a kutya sem fog emlékezni rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#28) Black Dragon válasza cucka (#27) üzenetére


Black Dragon
addikt

A Green dayt is kb az emberiség elfeledte volna, ha most nemadták volna ki az új lemezüket, ha az LP is rászánja magát, hogy összedobjon egy lemezt, akkor újra a topon lesznek.

(#29) moha21 válasza cucka (#27) üzenetére


moha21
addikt

Blink 182 is felbomlott mégsem nevezném őket gagyi zenekarnak.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#30) cucka válasza Black Dragon (#28) üzenetére


cucka
addikt

A Green Day kivétel. Ők is bőven leszálló ágban voltak, amikor sikerült kiadni egy jó lemezt, amivel ismét menők és divatosak lettek.
A Linkin Park jelenleg leszálló ágban van, elmúlt az újdonság varázsa, az eredeti rajongótáboruk felnőtt. Lehet, hogy lesz másodvirágzásuk, mint a Green Day-nek, de az is lehet, hogy nem.
Azért írok népszerűségről meg menőségi faktorról, mert kommersz popzenéről beszélünk, ahol ezek a fontosak.

Blink 182 is felbomlott mégsem nevezném őket gagyi zenekarnak.
Jól értem, arról győzködsz, hogy egy, 7-8 éve népszerű kétakkordos rágógumi poén punk zenekar nem tartozik a gagyi zenék közé? :D
Tegyük rendbe, nem azért gagyi, mert hallgathatatlan szar, hanem mert a zene üres cukormáz, nincs mögötte zenei vagy eszmei tartalom. Ennek köszönhető, hogy az ilyen zenekarok rövid ideig tudnak csak népszerűek lenni. Pár évig eladja őket a hype, a divat, a menőség, de utána kipukkannak, mint a lufi. Kipukkantak a 70-es évek futószalag diszkózenéi, kipukkant a 80-as évek popzenéje, kipukkant a hajmetál, a grunge, a kukáspólós lakossági teknó, a numetál, sorolhatnám. Néhány zenekar hosszú távon meghatározó lesz, a többi gagyi pedig eltűnik a süllyesztőben, ez így működik.

[ Szerkesztve ]

(#31) Black Dragon válasza cucka (#30) üzenetére


Black Dragon
addikt

Hát izlések és pofonok, majd írj vissza ide, ha kijött az új lemezük.:D

(#32) KYZRR


KYZRR
őstag

Ősfanoknak lenne egy ilyenem...B

You can only die once, make sure it is worth it...

(#33) kovsol


kovsol
titán

huh de rég írtak ide utoljára :D

May the Force be with you!

(#34) KYZRR válasza kovsol (#33) üzenetére


KYZRR
őstag

Tudom, tudom, ismet kaptam egy napiregesz ribbont.. :DDD

#35: Mostmar meg lett a napiregesz medal is.. :DDD

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#35) Domxc válasza KYZRR (#32) üzenetére


Domxc
senior tag

Napirégész.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#36) teeem


teeem
aktív tag

Ó én is itt vagyok! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.