Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Én az alap verziót vettem , de nem bántam meg. Ki is szolgál 1-2 évig , még lesz asztali pc -m.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Jofi81


Jofi81
őstag

Én is ezzel a házzal szemezek. Remélem, ha eljön a csere ideje, lesz már előlapi USB 3-as verzió is, akkor tuti vétel lenne.

(#3) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nagyon jó bemutató lett, gart, a ház is szép. :R

[ Szerkesztve ]

(#4) pigmeus


pigmeus
tag

Tetszett. :C

(#5) imibogyo


imibogyo
veterán

Nagyon elegáns, visszafogott ház. Határozottan tetszik.
Gratulálok hozzá, használd egészséggel. :R

(#6) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Köszi, módosítottam a cikket, a végére raktam egy linket az albumomról. [link]

(#7) engusz


engusz
veterán

Szuper lett a cikk! :R

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#8) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Szuper cikk egy igazán jó házról. Én a fehér verzióval szemeznék nagyon, de nekem sajnos nem felel meg, hogy a tetején vannak az USB nyílások...

(#9) Warpig


Warpig
aktív tag

Király lett.
Én is terveztem, hogy írok egy bemutatót róla, de elmaradt..
Ezek nem a hozzáadott ventik, ugye?

Az elforgatott hdd rack jó dolog a kábelek eltüntetése miatt, viszont pár fokot jelent hőmérsékletben szerintem.

[ Szerkesztve ]

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#10) Jim-Y válasza Warpig (#9) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem, ezek Swif2 1200-ak, csak később lett fényképezőm minthogy megkaptam a házat, és nem bírtam magammal, beszereltem idő előtt a ventiket:P A gumibakok miatt nem volt egy egyszerű mutatvány. :P

(#11) PeetR


PeetR
aktív tag

Grat, jó kis teszt! :K

(#12) albert8


albert8
addikt

Köszi a cikket :R
lehet mit linkelni :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13) Prison85


Prison85
senior tag

Igazi hiánypótló cikk! :R Végre egy vállalkozó szellemű ember, aki nemcsak megvásárolta, hanem ki is filézte a Shinobit, ráadásul mindezt megosztotta velünk. Továbbá elismerés illeti a PC-Gear-t, hogy ilyen ritkaságokat forgalmaznak.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#14) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Nagyon szép sztm :) Az MX518 is bika :D

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#15) Jim-Y válasza Des1gnR (#14) üzenetére


Jim-Y
veterán

Azóta G400-am van:)

(#16) Des1gnR válasza Jim-Y (#15) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én az MX518-at G5-re cseréltem majd G9 és vissza G5 :) Tetszik ez a G400, remélem egyszer megkaparintok egyet. :DDD

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#17) fefe9


fefe9
tag

Grat. a teszthez és a kuckóhoz, hiánypótló írás, jól összerakva. :C

Én a 4850-em ventilátorát aránylag jól be tudtam lőni az MSI Afterburner-el (Sapphire kék nyákos 2 DVI-s verzióm van), esetleg tégy egy próbát, hátha alakul a hangja kicsit. Persze az Accelero-val ilyen gondod már nem lesz. :K

--- https://flic.kr/ps/37w6iv ---

(#18) Jim-Y válasza fefe9 (#17) üzenetére


Jim-Y
veterán

köszi :R Sajnos újabban azt is elkezdte a vga-m (ami ugyan olyan mint a tiéd), hogy bekapcsoláskor 10-20mp-ig nem pörög föl a ventije, csak később:/ Mindenképp csere lesz idővel:P

(#19) Hunork


Hunork
veterán

Üdv!
Nagyon jó cikk lett, könnyed hangvétel, sok illusztráció! Gratula! :C
És a ház sem rossz, sőt, bár én drágának tartom egy picit, de ez már szubjektív vélemény.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#20) infectedmann


infectedmann
őstag

Pont házat keresgéltem, de a keresés véget ért :) A írás meggyőzött, hogy nekem ilyen kell.

(#22) #98593280


#98593280
törölt tag

Üdv. Nem tom, a gyári Shinobi ventikről írtál? Milyen? Halk, jó a légszállítása?

(#23) Jim-Y válasza #98593280 (#22) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, sokkal halkabbak mint a sharkoonos ventik, de ha hazaértem leolvasom róluk a tipusszámot és belinkelem őket. A légszállításukról nem tudok jelenleg mit mondani:/ Viszont az egy szem bitfenix venti 23 fokon tartja aida szerint a HDD-t.

(#24) Warpig válasza #98593280 (#22) üzenetére


Warpig
aktív tag

Ilyen ventiről van szó: ez

Halk és jó is szvsz.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#25) Jim-Y válasza Warpig (#24) üzenetére


Jim-Y
veterán

Köszi, ez még hiányzott, majd beleírom a cikkbe, nem is tudtam, hogy 800-on pörög, akkor így már értem, hogy miért olyan halk :)

(#26) aAron_


aAron_
őstag

Nagy grat. hozzá! Már régóta szemezek ezzel a házzal én is, mostmár egyre inkább nyilvánvaló, hogy ez lesz a kiválasztott! :K

ODD takaró alatt gondolom ezt érted. Viszont így, hogy fér el maga az ODD? Esetleg beljebb is be lehet szerelni, v le kell bontani az elejét? :D

MOD: Még egy kérdésem lenne, összességében mennyire halk? Nálam az elég fontos szempont. A két fenti szellőző miatt kicsit aggódom e miatt.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#27) Jim-Y válasza aAron_ (#26) üzenetére


Jim-Y
veterán

Eddig csak sejtettem, de így, hogy kiderült, hogy alapból két 800 rpm-es venti jár hozzá azt kell, hogy mondjam, hogy a halk házak közé tartozik, tényleg nem hangosak a hozzá kapott ventik, ez nyílván viszonyítás kérdése, de megnyugtató, hogy ha valaki halk házat szeretne csinálni, akkor nem kell a hához kapott ventiket kidobni, max 7V-ra levezérelni, akkor 5-600 fordulaton biztos hangatalnok. üdv

(#28) engusz válasza Jim-Y (#27) üzenetére


engusz
veterán

Ne is mondd... kiállítotunk egy Shinobi-t, de nem a gyári ventikkel. Le kell őket szabályozni, mert levett oldallappal iszonyat hangosak. Pedig nem márkátlan alkatrészekről van szó.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#29) Jim-Y válasza engusz (#28) üzenetére


Jim-Y
veterán

Láttam a kiállított darabot, nyílván azért hangosak, mert színben a házhoz passzoló narancs ventiket raktatok bele, ami ugye színben passzol, de ezek általában hangosabbak.

(#30) engusz válasza Jim-Y (#29) üzenetére


engusz
veterán

Na ja, jogos. A héten tuti elhalkítjuk őket. Amúgy most érkezett 30 darabos LED sor, kíváncsi vagyok, hogy milyen fénye van. Tiszta modding őrület van. :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#31) Jim-Y válasza engusz (#30) üzenetére


Jim-Y
veterán

Na, majd azért írhatnál róluk valamit, mert én épp keresek valami világítós megoldást: ilyenre szeretném moddolni a shinobit:)

(#32) Findzs


Findzs
addikt

köszi a bemutatót :R remek ház, tetszik
ha most kéne vennem házat tuti ezt venném (90%)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

jó bemutató,és jó kuckó. :K

üdv.

(#34) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Valaki meg tudjamondani esetleg, hogy a házba előre és játra be lehet-e tenni 140mm-es ventiket. Persze olyanra gondolok aminek 120-as méretű csavarhelyei vannak.Pl. NF-P14 FLX vagy a Thermalright TY-140?

Válaszokat előre is köszönöm!

ps.: még most jutott eszembe, ebbe a házba ha berakom a NOCTUA NH-D14 procihűtőmet akkor tudom-e használni a felső ventihelyeket?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.