Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

A világűr széle 3x olyan magasan van, nem 36 kilométeren.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) BITBOYS válasza bambano (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem gondoltam volna, hogy elsőre posztra elsütik..
Kicsit azért a széle :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) Иван


Иван
őstag

Instant bekakilás.

Azért kipróbálnám :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) BITBOYS válasza Иван (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Majd űrlifttel egyszerűbb lesz kipróbálni :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) talmida


talmida
Közösségépítő

Én is izgatottan figyelem a fejleményeket.

IN GOD WE TRUST!

(#6) Jhonny06


Jhonny06
veterán

reméljük kinyílik a végén az ejtőernyő :DDD

(#7) h3lios


h3lios
addikt

Az eleje poén lehet, mert repeszt az ember mint a fene, közel hangsebességgel, de aztán amikor sűrűbb lesz a légkör már visszalassul végsebességre.

Egyébként azért csak innen ugranak nem 100 + km-ről, mert a leérkező szenes maradványokból nem mondanák meg, hogy mi is indult elfentről. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#8) bambano válasza h3lios (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Azért nem 100km-ről ugranak, mert oda csak rakétával lehetne feljutni. Szerintem más oka nincs, le lehet onnan jönni megfelelően méretezett, több fokozatú fékezőernyővel.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) talmida


talmida
Közösségépítő

Sok időmet elvett, :((( ...legközelebb már nem nézem az élőközvetítést. Majd megtudom a hírekből, hogy mi lett az eredmény. :P

IN GOD WE TRUST!

(#10) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Hű ez nagyon baba cucc, életre szóló élmény lehet :) Persze a hülye redbull matricának mindenhol ott kell lennie.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) danih


danih
addikt

Tényleg nem semmi, én nem mernék erre vállalkozni.

(#12) GabN73


GabN73
addikt

ÉnishadÉnishaaaad!!! Naaaaaaa

(#13) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

nem hiszem, hogy nehezebb lenne, mint 500 méterről bekötötten ugrani...
az első 100 méter zuhanás alatt ugyanúgy berottyantasz a naciba, a többi meg nem más :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) Fecogame válasza hoffman_ (#10) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha nem lenne ott, valószínűleg ezt a hírt sem olvasnád... :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nem értem mit bénázik, kockázat nélkül nincs győzelem! :D
Vasárnapra tették a következő próbálkozást.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) rt06 válasza bambano (#13) üzenetére


rt06
veterán

500 meteren meg nem fagysz jegkremme par masodpercnyi zuhanas alatt es levegot is kapsz
ezek azert imho eleg jelentos kulonbsegek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#17) bambano válasza rt06 (#16) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ezek mellékkörülmények ahhoz képest, hogy 10 percen belül 10 ezer lájkot kap a jutúbra feltöltött videó a hónap epic fail kategóriában a barna beütéses kondenzcsík miatt :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) talmida


talmida
Közösségépítő

Ügyes!!! :R :C :))

IN GOD WE TRUST!

(#19) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

39 km

(#20) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Engem azért érdekelne pár dolog:
- miközben két órán át emelkedik, majd utána jön le, mint a nyeletlen fejsze, nem sodródik el? hogy találták meg rögtön?
- az indexes cikk szerint 3.5 baros tiszta oxigénben repült. ott volt pár órát ebben. utána meg csak úgy kinyitotta a sisakot és szívta a földi légkört? nem fulladt meg? vagy az indexes fordítók nem tudták rendesen fordítani az eredetit?
- ott van fent 40 kilométerre az a kis vasból készült kapszula. az nem esik le egyszer? és ha igen, mire?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) Armahun válasza bambano (#20) üzenetére


Armahun
addikt

A fenti alacsony nyomás miatt kell a vérében dúsítani az oxigént. Az őrhajósok is hasonló ideig szívnak oxigént minden űrséta előtt. Mikor leért már rendes nyomás volt.
A kapszula meg jött utána nemsokkal ernyővel.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#22) bambano válasza Armahun (#21) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

De nem volt fent sem alacsony nyomáson, vagy nem értem, miért kell.
az jó, ha a kapszulánál is gondoltak az ernyőre :)

még egy: jön lefelé, mint a golyó, majd egy pillanat alatt belobbant a kupola. nem rántott az nagyot?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) Eastman


Eastman
őstag

Néztem, jó volt. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24) #65675776 válasza BITBOYS (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem követtem az eseményeket. Miért kell következő próbálkozás? Elsőre elvétette a Föld-et?

A világűrnek mondjuk a közelében sem járt.

(#25) Viktor77 válasza #65675776 (#24) üzenetére


Viktor77
titán

A legtovább tartó szabadesés nem volt meg.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26) 8th


8th
addikt

:P

Néztem, jó volt.

(#27) bambano válasza Viktor77 (#25) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

zuhanási sebességrekordot meg legtovább tartó esést elég nehéz egyszerre beállítani...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#28) Motion_Blur válasza bambano (#27) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Miért? Jóval magasabbról ugrott mint azt a rekordot tartó tette. A sebességet, főleg az első pár km-en meg lehetetlen befolyásolni, a cél hogy a forgásból ki tudjon jönni. Vagy ez sikerült neki kicsit későn, vagy az ernyőt nyitotta korán.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29) föccer válasza bambano (#20) üzenetére


föccer
nagyúr

Az index baromságot ír. Ennyi. Az ugrás előtt 0,7 bar körüli nyomáson tartották a kapszulát, és a szkafandert. Ez utóbbi onnan látszódott, hogy amikor kiegyenlítették a kapszula nyomását a külső, ~0,001 bar nyomásra, úgy felfúvódott, mint egy lufi. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#30) bambano válasza Motion_Blur (#28) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

azért, mert a kettő fordítottan arányos, szóval vagy az egyik, vagy a másik :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#31) bambano válasza föccer (#29) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

:R

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#32) Eastman


Eastman
őstag

--> Az ugrás teljes 9 perce. <--

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#33) Motion_Blur válasza bambano (#30) üzenetére


Motion_Blur
félisten

utolsó bekezdés

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#34) BITBOYS válasza #65675776 (#24) üzenetére


BITBOYS
addikt

De a hangsebességet átlépte, amit abban a ruhában elhiszem, hogy észre sem vett.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#35) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Így azért olyan, mintha az űrből ugrott volna: Felix Baumgartner Helmet Camera RED BULL STRATOS [Official] :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#36) Eastman válasza BITBOYS (#35) üzenetére


Eastman
őstag

:Y

Huh. Ezért kapkodta annyira a levegőt. Minden tiszteletem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#37) bambano válasza BITBOYS (#35) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nekem úgy tűnik, de lehet, hogy vak vagyok, hogy ez nem sisak kamera volt, hanem a mellkasára erősített cuccban levő, felfelé néző kamera.

meg volt egy-két pillanat, amikor mintha háttal előre zuhant volna.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#38) BITBOYS válasza Eastman (#36) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen igen :K :R

(#37) bambano: Jó megfigyelés, de igazából nem lényeges a cím. Viszont a magasságot jól szemlélteti a videó. :K

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#39) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Kicsit más, de végül is az űrhöz tartozott: Körbekocsikázták az Endeavourt Los Angelesen :)
Jó képek

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#40) bambano válasza BITBOYS (#39) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ez q..va jó cikk, nagy fíling.
elképzeltem, ahogy megállok az Andrássyn és egy villantással elsőbbséget adok az űrsiklónak :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#41) BITBOYS válasza bambano (#40) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha kint élnék, kivettem volna szabit erre az eseményre és végigkövettem volna az utolsó útját :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#42) talmida válasza BITBOYS (#39) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Kivágtak egy rakás útszéli fát, hogy elférjen a szárnya. :W

IN GOD WE TRUST!

(#43) Crystalheart válasza BITBOYS (#41) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én már azért is furán érzem magam, hogy élőben néztem a YouTube-on az ugrást. :S :D

(#44) BITBOYS válasza BITBOYS (#41) üzenetére


BITBOYS
addikt

De helyettük 4x annyit ültetnek. :)

(#43) Crystalheart Témát váltottunk, most űrsikló utolsó útja megy :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#45) Eastman válasza talmida (#42) üzenetére


Eastman
őstag

Az nem jó.

...de tudom (sóhaj) az ámerikánusoknak időnként kell ez a fajta "csapatépítés". ...és minden azt mondatja velem, hogy - ebben - nekik van igazuk...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#46) Crystalheart válasza BITBOYS (#44) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tudom, azt írtad, még ki is mennél megnézni, én meg arra azt, hogy én már azért is furán érzem magam, hogy az élő adást megnéztem. Érted, nemhogy még kimenjek megnézni egy gép vonulását. :D

(#47) BITBOYS válasza Crystalheart (#46) üzenetére


BITBOYS
addikt

Naa, akkor felfogtam :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#48) talmida válasza Eastman (#45) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ja, és valószínű BITBOYS-nak is igaza van, hogy legalább 4x annyit ültetnek helyette. :P

IN GOD WE TRUST!

(#49) BITBOYS válasza talmida (#48) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mikor tervezték az útvonalat akkor írták, hogy minden fát amit kivágnak 4x annyival pótolnak a későbbiekben. Én hiszek nekik :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#50) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

beindult a mémgyár, ül a doki a tardis ajtajában szemben Baumgartnerrel :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.