Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoja™


Zoja™
őstag

Remélem akkor most már tényleg lesz hivatalos Motorola forgalmazás itthon. :)

(#2) Simi87 válasza Zoja™ (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

Én is, de a minőséggel mi lesz?

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Hát nem tudom, én a Lenovo nevet közelebb érzem a minőséghez mint a Motorolát.

Akkor most nem lesz több Lenovo (márkanevű) telefon?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) fateless


fateless
veterán

Azért ez nem gyakori, hogy a tulajdonos brand nem a sajátját építi fel (pl Motorola by Lenovo, majd később csere), hanem inkább a megvásárolt cég alá tagozza be önnön készülékeit. Rövid távon ez biztosan kifejeződő, de vajon hosszú távon?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) Joccc07


Joccc07
addikt

Ez nem volt rossz döntés a részükről. Amúgy se voltak olyan jó készülékeik (nekem nem jött be egyik sem igazán).
A Lenovo úgyis megmarad a ZUK-ban.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#6) Zoja™ válasza Simi87 (#2) üzenetére


Zoja™
őstag

Milyen minőséggel? A telefon minőségével?

A lenovo megvette a motorolát, majd ahelyett, hogy beolvasztotta volna a lenovoba, inkább a lenovo mobiltelefonos részlegét átadta a motorolának. Ami számomra elég jó döntésnek hangzik, így nem hiszem, hogy tejfölös doboz motorolákkal árasztanák el a piacot...

(#7) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Itthon akkor csak ZUK lesz vajon, vagy lesznek végre itthon is kapható magyar nyelvű
Motorola-k itthoni garival?

(#8) kurion válasza Zoja™ (#6) üzenetére


kurion
senior tag

Szerintem is nagyon jó döntés, azért a motorola minőségileg mindig ott volt és hát nemtudom nekem a Lenovo nem sok minőséget nyújtott viszont ennek a hírnek a hallatán eléggé megörültem, ha meg még jön is be az országba emiatt lesz itt nagy vásárlás.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#9) #13110016


#13110016
törölt tag

Csak jöjjenek az EU-ba is.

(#10) stilo18


stilo18
addikt

Kíváncsi leszek éri e csorba a Lenovo telefonjait frissítés terén ez a dolog...
Mármint a mostani választékot!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#11) TTTotya


TTTotya
senior tag

Szerintem nagyon érdekes döntés üzleti szempontból, mert két teljesen más marketing értéket hordozó piaci szereplő összeolvadásáról van szó. Hiszen annak ellenére, hogy egy piaci színtéren mozogtak, messze nem lehet egy lapon említeni a Motorola-t és a Lenovo-t... Kíváncsian várom, hogy hosszútávon mi sül ki belőle

(#12) Márko88


Márko88
aktív tag

Pedig azért régebben a motorola elég komoly phoneokat gyàrtott...V70,V600 nem gondolom,hogy rossz volt a minőség :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#13) Vincent_


Vincent_
aktív tag

"...így innentől kezdve az amerikaik lesznek felelősek a telefonokért" -> amerikaiak.

Én amúgy sajnálom, hogy eltűnik ez a márka. Fura egy világ ez, ahogy márkák tűnnek fel, aztán el, aztán újra elő (lásd: Siemens, Sony, Ericsson, Nokia, Lenovo)...

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#14) embe válasza Keil Walker (#7) üzenetére


embe
nagyúr

Hogy lesz-e nem tudom, de nem újkeletű a dolog. Korábban lehetett már kapni ZUK-ot. ;]

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15) Hadrian


Hadrian
tag

Olyan lesz mint az Apple? Terveztük az usákokban gyártjuk a távoli keleten?

(#16) #65675776 válasza Hadrian (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

Melyik cég az, amelyik nem így dolgozik?

(#17) erahurka


erahurka
félisten

Remélem jól járunk ezzel. A mostani Motorola telefonok egész korrektek, remélem a Lenovo nem erölteti rá a Vibe UI-t az új készülékekre, és nálunk is újraindul a Motorola telefonok forgalmazása.

(#18) embe válasza #65675776 (#16) üzenetére


embe
nagyúr

Igen ez van. A megszokott szöveg: "tervezve Japánban, összeszerelve Kínában vagy az EU-ban"
Vagy 10-12 éve azon lepődtem meg, hogy az alap Yamaha DVD-m, illetve Kenwood autós cd Magyarországon készült.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19) helixP válasza #65675776 (#16) üzenetére


helixP
nagyúr

A Xiaomi, mert ott a tervezés IS kínában van ;]

(#20) #16820480


#16820480
törölt tag

Váratlan fordulat, de azt hiszem sokkal jobb lesz így, azért a telefonok terén a Motorola még mindig egy jobban hangzó márkanév, mint a Lenovo. :K

(#21) Aucor válasza Simi87 (#2) üzenetére


Aucor
senior tag

Motorola minőségével eddig sem volt gond, ahogy a Lenovokkal sem ;)

(#22) batai15 válasza Zoja™ (#1) üzenetére


batai15
félisten

+1 mondjuk valami motorola fele ui is lesz es nem vibe ui.

[ Szerkesztve ]

(#23) hemaka


hemaka
nagyúr

Jo dontes a mobilokat atlapatolni a Motorola nev ala.

(#24) s3nsitivity válasza kurion (#8) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Vannak azért jó Lenovo készülékek. :K

Engem a System oldal érdekel így. Megnéznek egy Vibe UI-s Motorolát. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#25) #65577472 válasza s3nsitivity (#24) üzenetére


#65577472
törölt tag

"Megnéznek egy Vibe UI-s Motorolát"

Remélhetőleg ez sohasem fog bekövetkezni :B

(#26) Aucor válasza batai15 (#22) üzenetére


Aucor
senior tag

Moto UI-ból tuti sokan nem kérnek. Legyen inkább stock. A MotoBlur valami siralmas volt...

[ Szerkesztve ]

(#27) Lacee1986 válasza Aucor (#26) üzenetére


Lacee1986
senior tag

A mostani Motorolákban stock közeli rom van, és igen pörgős. MotoBlur az elég régi nem?

(#28) kurion válasza #65577472 (#25) üzenetére


kurion
senior tag

A Motorola maradjon Motorola :C

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#29) ghost364


ghost364
senior tag

remélem ez azt jelenti, hogy lesz itthon forgalmazás, és stock romok fognak a telefonokra kerülni :B

(#30) persil válasza #16820480 (#20) üzenetére


persil
nagyúr

Nem tudom miért, de ez nekem mindig is pont fordítva volt. Motorola akkor sem kéne ha ingyen vágnák utánam, viszont a csúcs lenovok közül borzasztó szívesen válogatnék.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31) SybenX válasza persil (#30) üzenetére


SybenX
őstag

Mi bajod a motorolával?Szerintem nincs megbízhatóbb márka a motorolánál.

(#32) ctvagyok válasza Zoja™ (#1) üzenetére


ctvagyok
őstag

Pont én is erre gondoltam, jó lenne.

(#33) Jeanne d'Arc

Lenovo telefonokkal nem volt idáig gondom, kicsit sajnálom, remélem jó fog ebből kisülni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#34) s3nsitivity válasza Aucor (#26) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ja és már vagy 4 éve le is álltak vele. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#35) persil válasza SybenX (#31) üzenetére


persil
nagyúr

Konkrét problémám nincs velük, egyszerűen nálam valamiért berögzült, hogy "ez csak egy motorola". Nem tudom megmagyarázni, saját hülyeség, abszolút nem a moto a hibás :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36) fornettisuti


fornettisuti
veterán

hajrá!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#37) rjg válasza persil (#35) üzenetére


rjg
őstag

A buta telefonos korszak alapján nem csoda. A menürendszerük az akkori európai gyártókhoz képest - Nokia, Siemens, Alcatel - átláthatatlan volt. Az Android óta, pláne a Motorola által jelenleg használt közel stock ROM-mal szerencsére ezzel már nem kell foglalkozni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#38) Stauffenberg válasza fateless (#4) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Annyira azért nem ritka az ilyesmi, lásd például a Microsoft esetét a Skype felvásárlással. A Windows Live Messenger ("MSN") megszűnt és nem csak névleg, de fizikailag is betagozódott a Skypeba.

Egyébként meg szerintem ez jó húzás, hiszen a Lenovo telefonok fejlesztését amúgy is kiszervezték a Motorola részlegnek, így csak a rásütött márkanév fog változni. Én azt remélem ettől, hogy így végre már tényleg lesz hivatalosan forgalmazva a Motorola minden olyan országban, ahol Lenovo mobilok is, köztük Magyarországon.

(#39) ricinus13


ricinus13
senior tag

Sajnálattal hallom. Nekem sosem jöttek be a Motorolák, ellenben a mostani G3-at a Z2 pro utódjára szándékoztam lecserélni. :(

persil: +1

[ Szerkesztve ]

(#40) Stauffenberg válasza ricinus13 (#39) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A Z2 Pro utódját már nagy valószínűség szerint amúgy is a Motorola fejlesztette volna.

(#41) helixP válasza persil (#35) üzenetére


helixP
nagyúr

Érdekes, bennem pedig mindig egy "egzotikus" nem európai, már-már prémium érzést keltett. :)
Volt is L6-om. Pont ettől mondjuk azért annyira nem voltam elszállva :)

[ Szerkesztve ]

(#42) ricinus13 válasza Stauffenberg (#40) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ezt mondjuk nem tudtam. Kár érte.

(#43) s3nsitivity válasza Stauffenberg (#38) üzenetére


s3nsitivity
addikt

+1

----------

Amúgy nem értem ezt a nagy moto ellenességét néhányatokban. A buta telefonok korszakában se voltak rosszak, hogy valaki így vélekedjen. Az utóbbi időben még pláne. Már az első Droid-ok is igen csak jól sikerültek. Annak idején volt egy RAZR-em és imadtam. Most is az X Style-al szemezek magamnak karácsonyi ajándéknak.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#44) embe válasza s3nsitivity (#43) üzenetére


embe
nagyúr

+1
Pár hónapig használtam egy Moto G 2 gen.-t. Elégedett voltam vele. Majdnem stock android volt rajta.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#45) Diabo6


Diabo6
senior tag

Soha nem volt motorola telefonom. Nem volt szimpatikus. ha így teljesen eltűnnek a Lenovo telók akkor nagyon sajnálni fogom, mert megszerettem és szerintem nagyon jók. De ha a szakik úgy látják, hogy a feltörő Lenovo telóknál erősebb lesz a Motorola név akkor biztos úgy van.

(#46) rsanyi18


rsanyi18
tag

Én örülök hogy még lenovót vettem anno 1hónapja, semmi probléma sincs vele sőt számomra hibátlan telefon. De az igaz hogy sokan néztek kidüllett szemmel mikor megtudták hogy van Lenovo márkás telefon is, szóval ez lehet jó döntés. Csak a support maradjon meg nekünk Lenovosoknak:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#47) tixem


tixem
addikt

Újraszabott Milestone-et és Defy-t a népnek de azonnal :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#48) ghiottone válasza s3nsitivity (#43) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1
Nem voltam Motorola fan régen, most a lentiek szerint már nem tudom ezt letagadni sem, de eddig megvoltam elégedve az összes Motorolámmal az elmúlt 3-4 évben - és volt pár készülék nálam:
-2 db Motorola Atrix 2,
-1 db 1. generációs Moto G,
-2 db 1 generációs Moto X,
-1 db Droid Mini,
-1 db 2. generációs Moto G,
-jelenleg tartalék telefonként egy Moto G GPE,
de ezek mellett Motorola Lapdock és egy Xoom ME tabletet is használtam.
Mindegyik használható volt, nem voltak FC-k, nem fagyott meg a rendszer - működött az összes, egyik sem hagyott cserben soha - tette a dolgát és pont. + épp a Moto X Play-t várom.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#49) eventus válasza Lacee1986 (#27) üzenetére


eventus
veterán

Volt droid moto telefonom és szerettem a saját felületet. Egyedi és igényes volt. Most alap, tucat droid, karikák mindenhol..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#50) fateless válasza Stauffenberg (#38) üzenetére


fateless
veterán

Azért jóval ritkább ez a megoldás, mint az ellenkező irányba, ezt mondtam eredetileg is. Természetesen van néhány példa.
Röbid tábon - ahogy írtam is - ez a jobb, viszont hosszú távon külön marketing büdzsé kell a Motorola-nak.

Számomra működőképesebb lenne hosszú távon az, hogy ahogy van Lenovo Thinkpad vagy Thinkcentre, úgy legyen egy Lenovo Motorola brand is.
Ahogy a Samsung esetében is ott a Galaxy család, ami általánosságban azt jelenti, hogy androidos okostelefon, úgy lehetne egy Lenovo Motorola család, ami a telefonos szegmenst jelentené. Így üzleti és marketing szempontból tisztább lenne, miközben Motorola név alatt futnának tovább a telefonok. (Samsung Galaxy S6 mintájára Lenovo Motorola X2, G3)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.