Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Bandi821


Bandi821
tag

Sziasztok!

Nekem van egy olyan problémám, hogy eddig 2 tv volt a háztartásban, 1 plasma és egy lcd. Egyiknek sem volt belső tunere, ezért kellett a t-online-os beltéri egység, a digitális adások vételére. Most bekerült egy 3-ik tv (egy led), aminek viszont már van belső tunere és így az összes digitális adó behozható rajta, még több is bejön mint a beltéri egységekkel (????). Az indítás ugye úgy történt, hogy az autómatikus csatorna behangolás után meglett egy csatornakiosztás, amit a Chanel Management-ben át tudtam állítani, hogy m1 az 1-re, m2 2-esre, tv2 a 3-as csatornára kerüljön stb..., de miután kikapcsoltam és újra bekapcsoltam a tv-t, a csatornakiosztás ismét megváltozott és akárhányszor bekapcsolom újra áthangolja a csatornákat egy tetszőleges kiosztásra. Nem lenne ezzel gond, hogy nem a megszokott csatornákon van az adott adó, de az, hogy minden bekapcsolásnál máshova kerülnek a csatornák, így már nagyon nem oké. Szóval a kérdés az, hogy hogyan tudnám rögzíteni a csatornákat, vagy esetleg ez beltéri egység nélkül nem lehetséges?

Válaszokat előre is köszönöm.

üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.