Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CocooN-z


CocooN-z
őstag

:R
Tuti hogy nem sikerül addigra benevezni egy XONE-ra. :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#2) rodrigez válasza CocooN-z (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Beteges, de emiatt fogok One-t venni 34 évesen úgy, hogy éves szinten összvissz játszom vagy 30-40 órát. :)
Egy dolog "keserít" el, hogy bár az ősi Xbox-ra készült 1. és 2. részt felújították, a Halo 1-et még 360 alá aktualizálták, nem az új konzol alá. A Halo 3 meg bár alapból Xbox360-ra készült, az volt annak konzolgenerációnak első Halo-ja, ergo ott még nem igen tudták kihasználni a konzol nyújtotta lehetőségeket, mint pl. a széria utolsó részében a 4-esben. Szóval ha ezek a részek csak annyiban különböznek majd a 360-as társaiktól, hogy natív 1080p-ben futnak 60fps mellett, akkor lesz némi hiányérzetem. Vagy van arról szó, hogy több is lesz ezeknél? Amit én még várnék az élsimítás - a 4-esből amivel most játszom is csak ez hiányzik - és részletesebb textúrák és esetleg modellek. Bár utóbbi sose volt gáz. Attól félek, hogy nagy lesz a különbség a Halo 3 és a Halo 2 között az utóbbi javára.

(#3) rodrigez válasza rodrigez (#2) üzenetére


rodrigez
senior tag

A legnagyobb szívfájdalmat kihagytam. Csak a számozott részek lesznek benne. Oké, érthető hiszen Chief Colllection, de akkor is. Akkor lenne teljes a kép, ha a Reach-et is átmentenék az ú konzol tulajdonosainak. ODST hiánya nem érdekel túlságosan. :)

(#4) CocooN-z válasza rodrigez (#2) üzenetére


CocooN-z
őstag

Jelenleg énis így vagyok ezzel, hogy csak emiatt vennék XONE-t. Ez a kérdés engem is izgatott, mert hát ugye ha egy X360 ki tudta szolgálni a néhai 3. és 4. részt, akkor azokat miért ne lehetett volna felturbózni a nextgenre, de nem. Sajnos való igaz hogy csak a 2. rész kapja meg a ráncfelvarrást, a többi meg "csak" a 1080p/60fps-t, amit ha valóban szépen, mindenféle upscale meg belső / külső felbontás nélkül, ténylegesen érnek el, akkor nekem az is elég lesz. a 3. rész szép, jó az úgy, a 4. meg eleve gyönyörű, főleg majd így.

Jó lesz a 2. rész, és valóban sok szempontból szebb lesz mint a 3. rész (lsd. pl a cinematic-ok), de a 3. nak van eleve egy teljesen más jellege, kisugárzása hogy úgy fogalmazzak amit egy Hádésítés nem feltétlen lesz képes felülmúlni...de persze kitudja. Mondom ezt persze úgy hogy nekem a kedvenc az első és a negyedik rész :)

#3.: Nekem már az is elég ha X360-game-k később futtathatóak lesznek :) Mi bajod volt a Rec...ODST vel? :) Nekem még a Wars is bejön, sőt az Assault is

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#5) rodrigez válasza CocooN-z (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

Na azt olvastam a játék wikipedia oldalán, hogy a Halo 2, a Halo Anniversary-hoz hasonló turbózást kap, tehát az sem lesz konkrétan a One képességeihez igazítva. Olyasmi látványra kell számítani, mint az 1. rész esetében. Az írták, hogy mivel a 3 már alapból High definition, ezért ahhoz nem nyúlnak hozzá olyan módon, mint az első 2 rész esetében. Ami közös a 4 részben az a natív 1080p-re váltás, a világításmodell korszerűsítése és a fix 60fps. Tehát részletesebb textúrák, modellek és élsimítás (elvileg) nem lesznek. Bár lehet utóbbi annyira egyértelmű, hogy nem is írják. :)

ODST-vel semmi bajom 2x végigjátszottam és tök jó volt, hogy nem egy szinte legyőzhetetlen Spartan bőrébe bújva kell aprítani az ellent, hanem sokkal taktikusabbnak kell lenni. De mindemellett számomra az csak egy Halo 3 mission pack volt. :)Persze örülnék ha az is meglenne későbbiekben a Reach-el együtt.

[ Szerkesztve ]

(#6) ViZion


ViZion
félisten

ehhh... ezért én is vennék konzolt. A francba, h nincs PC-re. Az egyet már 100-szor végigtoltam :(((
XOne emulátort a népnek! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) Zirowe válasza ViZion (#6) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Öö, ha ez a verzió nem is, de a 2 volt pc-re.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) rodrigez válasza Zirowe (#7) üzenetére


rodrigez
senior tag

Ami valljuk be borzalmas volt. Életem legrosszabb döntései közé tartozott a megvétele. :) Alig nézett ki jobban mint a konzolos társa (ha jobban nézett ki egyáltalán), borzasztó irányítás jellemezte, az egérmozdulatokra konkrétan olyan lag-el reagált, hogy az embertelen volt.

(#9) ViZion válasza rodrigez (#8) üzenetére


ViZion
félisten

...pedig percekig optimalizálták PC-re biztosan :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10) Döglött Róka válasza rodrigez (#8) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Halo-t kontrollerrel jatszunk.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#11) oriic válasza rodrigez (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talan nem evekkel kesobb kellett volna kiadni.

Live-Die-Respawn

(#12) ViZion válasza Döglött Róka (#10) üzenetére


ViZion
félisten

...viccboxon. Az egy szépen elvolt PC-n, köszi. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13) Zirowe válasza rodrigez (#8) üzenetére


Zirowe
nagyúr

De volt egy fantasztikus tulajdonsága: vista only volt. ;]
Bár kis ügyeskedéssel ment xp-n is.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) CocooN-z válasza ViZion (#12) üzenetére


CocooN-z
őstag

Jó de azt a Gearbox portolta, míg a kettőt az MS :)
Amúgy a kettő mouse-fov problémáját szvsz orvosolni lehetett a pályák FOV-modjával.
úgy egy fokkal tűrhetőbb volt.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#15) boost


boost
addikt

Megvárom a Driveclub-ot PS4-en, és ha nem lesz fasza, akkor dobom a PS-t, és XBO-ra váltok a Halo és a Forza miatt miatt.

[ Szerkesztve ]

(#16) #08052480 válasza Döglött Róka (#10) üzenetére


#08052480
törölt tag

En vegigtoltam a pc-s verziojat is a kettonek parszor anno, nem volt vele kulonosebb problemam egerrel sem. Ugy remlik volt is ra kulon patch - igaz par kuldetes utan valtottam is, mert

Halo-t kontrollerrel jatszunk.

Igy-igy :)

(#17) oriic válasza rodrigez (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nezd meg a videokat szebb lesz ez mint az elso amniversary.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.