Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Nincsenek egyéb költségek 2X€ alatt, a pontos összeget most nem tudom azt hiszem 26€. Amúgy meg ingyen postàval küldenek mindent sàrga baràtaink így ha haszonnal is adja el webshop akkor sem lesz dràgàbb 5 ezredesnél.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Balázzs


Balázzs
senior tag

Nagyon szimpatikus kis eszköz, ha rendel valaki betársulnék egyre.

(#3) DJ. Ru$y válasza Wesder (#1) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Az ÁFA törvény 94. § (1) bekezdés c) pontja értelmében e jogcím alkalmazása esetén a termékimport 22 EUR összegig mentes az adó alól. Az említett összeg az ÁFA törvény 256. § (1) bekezdése szerint, a Magyar Köztársaság Európai Unióhoz történő csatlakozásáról szóló nemzetközi szerződést kihirdető törvény hatálybalépésének napján érvényes, az MNB által közzétett hivatalos forint/euró devizaárfolyamot (252,19
HUF/EUR) figyelembe véve 6.000.- HUF értékhatárt jelent.
Az Unión kívüli valuta a beérkezés napján átszámítva euróra (általában a Európai Központi Bank keresztárfolyama alapján) és úgy kell figyelni az Euró értékeket.
" ;)

ON legyek: Most vettem meg a simát color-t, most adhatom el, és vehetek egy ilyet. :DDD

Balázzs
Ne társulj, ingyen postáznak, ha nem ott lakik aki rendel, mint te, már ráfizetés az egész. Rendeld meg majd ész kész.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4) guriga1234


guriga1234
addikt

Ennyiért ingyen van.

(#5) XtremLor válasza Wesder (#1) üzenetére


XtremLor
őstag

17$? Remelem igazad van, de en ebben ketelkedek! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#6) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Megvettem! Ugyanitt 1st gen Mi Band eladó :D

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Egy kis OLED kijelző azért jó lenne, mert a pulzusmérőn kívül gyakorlatilag semmi sem változott.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) aelod válasza Csapoati (#7) üzenetére


aelod
veterán

Minek az?
Pont ez a lényege ennek az eszköznek, hogy nincs rajta kijelző ami zabálja az akksit.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#9) ^Clown válasza Csapoati (#7) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én is azt hittem az elején, hogy hiányolni fogom a kijelzőt, de végül nem... Jó ez így, ahogy van.

(#10) konczy3


konczy3
senior tag

Érdekes kis kütyü az tuti tényleg 1 nagyon apró kis kijelző elférne hogy legalább az òrát meg lehessen nézni :)

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#11) ThorsHUN válasza ^Clown (#6) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hol lhet venni? Bakker deorulok ennek a hirnek:)

(#12) Doki16


Doki16
addikt

Na de most bennem az a kérdés merült fel, hogy így mennyi lesz az üzemideje, mert az első Mi Band-nek pont ez volt az erőssége. Egyik cikkben sem említik sehol.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#13) Janaboy


Janaboy
veterán

Onmagaban is kepes mukodni vagy csak folyamatos kapcsolatban teloval?

Janaboy

(#14) ^Clown válasza ThorsHUN (#11) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

geekbuying-on van előrendelés. Én még várok vele kicsit, amíg raktáron nem lesz.

(#13) Janaboy: nem kell folyamatos kapcsolat, önmagában is megy.

[ Szerkesztve ]

(#15) K82 válasza ThorsHUN (#11) üzenetére


K82
őstag

Szerintem bármelyik kínai webshopban, de ahogy a cikk is írja, majd november 11-től.

Jó hír h ez sem lesz drágább mint az elődje, funkcióban pedig bővül.

A kijelzővel meg úgy vagyok h néha jól jönne, de akkor nem 30-40 naponta kellene töltenem mint az elődjét.

(#13) Janaboy:
működik telefon nélkül is, de akkor nem tudod hány lépésnél jársz stb. Ha van BT, azonnal szinkronizál; jó pár hónapja van meg az elődje, folyamatosan megy a LE BT, a telefon üzemidejét nem befolyásolta eddig észrevehetően.

[ Szerkesztve ]

Pixel / OnePlus Pad

(#16) Janaboy válasza ^Clown (#14) üzenetére


Janaboy
veterán

Koszi es ilyenkor kiolvassa belole az adatokat az ember amikor akarja? Egy regebbi thl w100al lenne hasznalva, ami nem tud bluetooth LE.

Janaboy

(#17) DJ. Ru$y válasza Janaboy (#13) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

X napig képes tárolni az adatokat az eszközön, szóval nem kell minden nap BT-n lenni csak pár naponta lekérni az adatokat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#18) Csapoati válasza ^Clown (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem is volt Mi Bandem, csak elhagytam. Most nemrég vettem egy i5 plus nevű csodát kb 5 ezerért, ami nagyjából mindent tud, amit a Mi Band, csak még van egy korrekt OLED kijelzője is. Amivel még mindig egy hét az üzemidő, pedig sokat nézegetem rajta az üzeneteket. Ja és az alkalmazása (Zeroner) sem igazán butább, sőt...
Akkor térek csak vissza a Mi Bandhez, ha lesz kijelzője. Persze akinek a nagyon hosszú üzemidő a lényeg, annak csak ez marad.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) XtremLor válasza Doki16 (#12) üzenetére


XtremLor
őstag

Uzemido tekintetebe nem kellene hogy nagyon elmaradjon az elodtol, ha nem raktak bele kisebb akkut, de ezt ketlem. A pulzusmero meg csak akkor fog menni ha aktivalod gondolom! Igy lenne ertelme.
Az oramnal igy mukodik.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#20) ^Clown válasza Janaboy (#16) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Igen, de bluetooth-al kommunikál. Elindítod az appot, és szinkronozál automatice, 5-10mp alatt átnyomja az adatokat.

(#21) K82 válasza Janaboy (#16) üzenetére


K82
őstag

Arra azért figyelj h 4.0-s BT kell, androidból pedig legalább 4.4.

Pixel / OnePlus Pad

(#22) Wesder válasza DJ. Ru$y (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm a korrigàlàst :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) Wesder válasza XtremLor (#5) üzenetére


Wesder
félisten

17$ még mindig kevesebbint 22€ :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) kchris78


kchris78
veterán

kijelzo nelkul a pulzusmero felkaru orias... szedjem elo a telefont edzeskor hogy mit mer az eszkoz??? az kell hogy meglegyen a visszacsatolas.. na ne mar.. inkabb lenne drgabb.. egy 7 szegmenses mono oled kijelzo semmit nem fogyaszt illetve nem kotelezo bekapcsolva tartani!

(#25) Janaboy válasza Csapoati (#18) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez az i5 mondjuk tudja fogadni is a hivast vagy csak kijelzi?

Janaboy

(#26) kchris78


kchris78
veterán

windows mobile tamogatas se lenne rossz hozza.. baratnomnek enelkul hiaba vennem meg...

(#27) Csapoati válasza Janaboy (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak kijelzi, de számmal/névvel. Hangszórója nincs, rezeg mellé, meg van egy kis fehér LED, ami villog. Ha többre vagy kíváncsi, akkor privátban, nem rontom itt a Xiaomi üzletét. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Én már elő is rendeltem, 8000ft volt.
Remélem ebbe is RGB led van, mint a "régi" mibandbe és nem csak fehér, mint az újban. Nekem a mibandemet (RGB-s) kb. 55-60 naponta kell tölteni (napi 2 szinkronizálás)

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#29) DJ. Ru$y válasza Bembee12 (#28) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Termékfotók alapján elég gyanúsan fehér LED-es. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30) Wesder válasza Bembee12 (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Hol vetted jóember? Az majd 30$ o.O na jó, csak 25.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) Bembee12 válasza Wesder (#30) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Itt [link] 25.99$

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#32) ^Clown válasza Bembee12 (#31) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem ócsó, legalábbis az elődjéhez képest. Az első Mi Band az elején mennyibe került, nem tudj valaki?

(#33) K82 válasza ^Clown (#32) üzenetére


K82
őstag

79 Yuan / 13$.

Pixel / OnePlus Pad

(#34) Bembee12 válasza ^Clown (#32) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Én anno 4500ft ért vettem 1 hónappal a megjelenése után, de nem tudom mennyi volt eredetileg.

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#35) atikó


atikó
őstag

ehhez melyik alkalmazás kell a play áruházról?

(#36) Csapoati válasza atikó (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi Fit

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) atikó válasza Csapoati (#36) üzenetére


atikó
őstag

köszi, és ez már tudja a pulzust is mérni?

én meg azt hittem [ez] az

mert egy 2 szériára befizetek én is!

[ Szerkesztve ]

(#38) D4ni


D4ni
őstag

Ide vele :)

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#40) K82 válasza atikó (#37) üzenetére


K82
őstag

Ezzel jobban személyre tudod szabni, de akkor is kell hozzá a gyári MI Fit.
Személy szerint a linkelt progit jobban szeretem, mert személyre szabható hogy melyik program hogyan-mennyit rezegjen/milyen színnel stb.

Pixel / OnePlus Pad

(#42) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Remek, pont most gondolkoztam azon hogy mit rendeljek családtagnak karácsonyra... remélem ez is menni fog iOS-el.

A sajátom még a régi RGB-s, azon kívül hogy pár hónapig nem mérte az alvást és nem publikált a Health app-be komolyabb gondom nem volt vele.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#43) Graphics válasza Csapoati (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

OLED jöhetne, max órát kiirná már tökéletes lenne :)

így is tetszetős.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Nagyon várom, le fogom cserélni az 1-t. :)
De szerintem is csinálhattak volna egy kicsit nagyobb verziót egy apró kijelzővel, ami mutatná az időt vagy a pulzust. Ez tényleg hasznos lenne. Tudom, hamarabb lemerülne, de nekem megérné. :)

(#45) razzorr


razzorr
őstag

Hogy az a rézfánfütyülő...wp-re is lehetne valami nyomorult app és venném is.

(#46) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Hmm pont a napokban akartam rendelni egy Mi Band-et de akkor inkább megvárom ezt. Ennyiért nem drága :N

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#47) CB


CB
senior tag

Nekem az első gen.van, de nagyon kedvelem.
Szerintem arra, amire kitalálták nagyon megfelel. Ösztönzi a viselőjét, hogy valamit kezdjen magával.
Én irodában dolgozom, de ha látom, hogy a napi lépéseim száma 10e alatt van, délután biztosan csinálok valami sétálós programot.
Ez a kis kütyü szembesíti a tulajt azzal, hogy ha lustul.
Az értesítő funkciója meg maga a tökély. Amióta megvan, a telefonom néma üzemben van.
Egy kis zizzenés a csuklómon, és tudom, hogy valami üzenet jött (a rezgés egyébként teljesen testreszabható, milyen fajta üzenetnél, hányszor, milyen hosszan rezegjen).

A pulzusmérővel kicsit szkeptikus vagyok. Én elég lazán viselem a csuklómon a jelenlegit. A fórumok szerint ez a fajta pulzusmérő csak akkor mér megfelelően, ha szorosan a bőrhöz van illesztve, és külső fény nem zavarja meg.
Én nem szeretem, ha szorítja a csuklómat a mostani karkötő.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#48) Kékes525


Kékes525
félisten

A többi okos karkötőhöz képest nagyon olcsó. A kérdés az, hogy mennyire pontos és milyen az üzemideje? A külalakja nekem annyira nem tetszik, de ez egyéni dolog. Ennek ellenére nekem nagyon úgy tűnik, hogy mindenképpen megéri. Remélem a nagyokat árcsökkentésre fogja sarkalni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49) Bembee12 válasza razzorr (#45) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Ahogy nézem a "sima" Mibandhez van nemhivatalos wp app [link]

#48:
Pontosság egy jó kérdés, ha majd megjön nekem, akkor össze tudom hasonlítani egy Fitbit Flex-el
Nekem a sima Miband üzemideje kb 55-60 nap (napi 2 szinkronizációval), de 30 napos üzemidőt ígérnek (gondolom folyamatos bluetooth csatlakozással)

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#50) K82 válasza Kékes525 (#48) üzenetére


K82
őstag

Ha az első generációt nézem, akkor valahol 20 és 40 nap között van az üzemidő a 41mAh-s (!) akku ellenére függően attól, mennyire babrálja az ember.

A pontossággal sincs baj, pár % eltérés volt +/- más lépésszámlálókhoz képest.

Az egyetlen amit néha nem érzékel pontosan, az az elalvás ideje. Van h szerinte már akkor alszok, amikor csak ágyban nézem a tévét - de ezt meg simán tudod manuálisan korrigálni.

Pixel / OnePlus Pad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.