Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

A termék jól néz ki, viszont az üzemideje kevés. Az ára biztos, hogy 100 ezren felül lesz. Akkor már inkább egy rendes óra + egy okoskarkötő. Én megleszek nélküle.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) Izzé válasza Kékes525 (#1) üzenetére


Izzé
őstag

Én is így gondolom, + nagyon vastagok ezek az okosórák.

(#3) milanmylo


milanmylo
aktív tag

Na hadd lássuk a sok aktivitás mérős, gyakorlatilag nulla tudású karkötőt hordók fikázását. :)

on: Nekem első generációs Gear van, nagyon szeretem és sajnálom, hogy nem jön belőle kamerás változat. :/

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#4) F_Gergely


F_Gergely
őstag

nem olyan vastag az 14,3 mm egy jobb Citizen, vagy Fossil, Tissot, mind 13-14 mm vastagok. Semmivel sem vastagabb a Samsungféle Gear S2.

(#5) BlackLamb


BlackLamb
tag

Végre valami igazán szép. Szvsz ezekkel a kütyükkel az a legnagyobb baj, hogy nem kompatibilis mindennel, így csak egy szük rétegnek szól akik meg nem vesznek annyit, hogy terjedhessen.

(#6) MeGabee


MeGabee
senior tag

Nekem ezekről még mindig ez ugrik be :D
Olyan,mint a zsiráf,szép,szép,de otthonra nem kéne.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Nálam a belső " adottságai " megfelelnének, de sajnos a külseje nem jött be.

kengyel

(#8) vicze válasza kengyel (#7) üzenetére


vicze
félisten

Mi? Ne már, a Huvi órája mellett messze a legszebb. Ezekhez képest az Apple krumpli egy vicc.

(#9) BlackLamb válasza vicze (#8) üzenetére


BlackLamb
tag

+1

(#10) Kiss Tamás


Kiss Tamás
csendes tag

Azt írják, hogy a 3G változatban lesz GPS is.

(#11) kengyel válasza vicze (#8) üzenetére


kengyel
nagyúr

Alapból Samsung párti vagyok, de ez most nem nyerte el a tetszésem. Nem mondom hogy ronda, csak ízlések és pofonok.

kengyel

(#12) VIBO


VIBO
őstag

Nekem se jön be. Szvsz túl nagy a káva. Inkább a Moto 360 II :C

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#13) Blindmouse válasza vicze (#8) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Majd meglátjuk hogy fog kinézni, ha megjön az első nem 3D render kép. Eddig mindegyik okosoránál, ami kicsit is jól nézett ki, kederült élőben egy gagyi játékóra.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#14) balgab84


balgab84
aktív tag

Ezeket még nagyon lehet nelkulozni. Nem gyozott meg.

[ Szerkesztve ]

(#15) Dr.FantastiK válasza Kékes525 (#1) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

karoranak erteme Nincs, ha van az embernek mobil/okos telefonja.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#16) Zsidaaj


Zsidaaj
tag

Meg van mit dolgozni rajta.. De nem rossz sajnos samsunghoz hivoen 80-100.000ft lesz szerintem..még mindig a lg g watch r a nyerő nekem :)

[ Szerkesztve ]

186 pozitív és 0 negatív értékelés az oldalon!

(#17) sanyijedi


sanyijedi
őstag

pfu a fekete nagyon jól néz ki, én wathcR-t használok, de végre a samsung is kijött a kerek "számlappal"

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#18) AS


AS
félisten

Nekem régi Gear S jobban tetszett,
Ez inkább óra :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Rixman válasza Dr.FantastiK (#15) üzenetére


Rixman
tag

Azért egy Breitlingért, Patek Philippe-ért, stb. bármikor odaadnám a mobilomat! :-)

A női mell a bizonyíték arra, hogy a férfiak igenis tudnak egyszerre két dologra koncentrálni.

(#20) h4h01


h4h01
senior tag

Hát ez sem lesz szépségdíjas...Ez a 8 ezer forintos casio jobban néz ki mint ez..Ennyi pénzért azért legyen már valamivel igényesebb basszus..S

(#21) #24536576


#24536576
törölt tag

Az első okosóra ami tetszik. El tudnám viselni, de ez a töltögetősdi....

(#20) h4h01: Ízlésficamod van? :D

[ Szerkesztve ]

(#22) BandiHUN


BandiHUN
veterán

A kerek-mániát nem értem...ahhoz spéci kerek appok is kellenének,de az nem sok lesz,nézve a négyszögletes generációt is,de egyébként is hogyan is értendő az x szer y felbontás egy KEREK kijelzőn?
Az meg régen rossz,hogy egy app mondjuk körben kerettel kicsiben,vagy széthúzva,de körben levágva fut...
Nekem sima Gearom van,de élvezem,hogy négyszögletes,már elüt a sima óráktöl,mert jobban kihasználja a hasznos teret a kezemen,kell a fenének a kerek,és a kamera elhagyása is rosszpont,többszáz buli,hirtelenjött,stb.képet csináltam már vele,amihez esélytelen lett volna telefon,ellenben mi a francnak wifi,stb az alap életben?Soká lesz az,hogy az ember órával,teló nélkül elmehessen valahová,de addig úgyis pótolja az ezerévente 1-1 alkalmat a telóról "lopott" net,GPS infó,stb,mert épp navigálok,gyorsan netről kéne valami,de lusta vagyok a hátizsákba nyúlni a telóért....ez tapasztalat.A Gear 1-re is van még böngésző is.
Jaés abban van headset,itt valahogy nem látok ilyet,hasznos is,ha nem privát a beszélgetés,Hello KITT feeling is az órával telefonálni,de hangparancsot is igy visz át,de mintha pont ezek az apróságok kopnának ki....
A GPS meg megintcsak...főleg ha nem gondolnak arra,hogy már akkor a jobb oldalon miért nem lehetne egy "akciókamera" is pl.bringázáshoz?Kár hogy úgy jelennek meg új funkciók,hogy mások eltűnnek.
És oké,kerek,de miért nem lehetett csavarni egyet,hogy lenne hajlitott is?Ez igy megint egy nonpluszultra lesz,miközben azért az előző generáció dobott 1-2 akkor tényleges jó újitást a görbe kijelzővel,a Gear Fit keskeny karkötúszerűségével,a kamerával és a távirányitó infrával,pulzusmérővel...
Ezt vegye,ak akraja,a jó öreg gear1 marad.Az érte fizetett árért se választanám szerintem ezeket.Flancol a fene.Arra még ezek nagyon kevesek.Ja,5 napot megy,pedig használom,és nem is hagyom lemerülni,éjjelre sem off.Pedig másfél éves.Kijelző maxon,szines háttérkép,csillogva-villogva.
Igyis ritka még pl.itthon,de 100emberből 1nek ha feltűnik,hogy okosórám van,pedig vidéken itt ritka.Jó kábé igy ismernék meg a kezemen a Tag Heuert is az utánzat bizsukhoz képest...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#23) davidsone válasza #24536576 (#21) üzenetére


davidsone
addikt

+1 de még így sem kéne ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#24) haxiboy


haxiboy
veterán

Ezen most Android Wear fut vagy Tizen?

Csak az alcímet nem sikerült elolvasnom, Android Wear variáns lesz?

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A 3G verzió az elődjéhez hasonlóan képes lesz önállóan a telefonálásra?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#26) Misi1979


Misi1979
őstag

A tekerhető valamit az óraüveg körül lünettának hívják (vagy angolul: bezel).

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#27) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az első Samsung termék a Wave óta, ami tetszik :C

(#6) MeGabee: Ezért kell jobb kézzel zöldséget vágni. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28) Cathulhu válasza Dr.FantastiK (#15) üzenetére


Cathulhu
addikt

Szerinted. Vagy globális igazságnak szántad?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#29) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szép.

(#30) Kékes525 válasza Dr.FantastiK (#15) üzenetére


Kékes525
félisten

Elméletileg igazad van, de azt állandóan elővenni kényelmetlen és nem praktikus. Másrészt megszokásból is hordom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#31) MeGabee válasza sz.balazs.95 (#27) üzenetére


MeGabee
senior tag

De bakker én balkezes vagyok :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#32) sz.balazs.95 válasza MeGabee (#31) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

¯\_(ツ)_/¯

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#33) Jeanne d'Arc

Szerintem gyönyörű szép!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#34) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Remélem IFA-n nem csak okosórák lesznek, mert ezek hót unalmasak. Még úgy is, hogy ez a szebbek közül való.

[ Szerkesztve ]

(#35) vigyori78 válasza Tigerclaw (#25) üzenetére


vigyori78
őstag

3G-s változatot pedig e-SIM-mel szerelték fel. : Ezt nem tudom melyik országokban működik már :U

(#36) Robertoq


Robertoq
őstag

Nekem tetszik, de kíváncsi vagyok a funkcionalitásra gyakorlatban, mert az sdk alapján a körgyűrűvel lehet léptetni, scrollozni, zoomolni vagy hangerőt állítani

(#37) Misi1979 válasza Robertoq (#36) üzenetére


Misi1979
őstag

Lünetta!:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#38) doooo válasza BandiHUN (#22) üzenetére


doooo
veterán

+1. Nagyon régóta szeretnék egy Gear S-t, de mindeddig nem sikerült teljes mértékben elfogadtatnom magammal a dolgot, hogy tényleg megéri-e, meg ilyenek.. Mert hát azért neki is megvan az ára.

(#39) BandiHUN válasza doooo (#38) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez attól függ,épp akarsz-e egy jobb órát,egy huszasért kapsz egy pöpec használt Gear S-et....persze kompatibilis Samsung teló kötelező ám ezekhez.
Eleve más telón nincs Samsung Store,ahol leszedhető a kezelőappja,de nekem még CM Lollipop custom rom alatt se sikerült rendesen működésre birni,aminek nem része ez a shop,stb...
De akinek van mögé hardvere,jól jöhet egy ilyen kütyü,Galaxy SIII alatt nem ajánlott samsungból sem.
És az árából még nem venni egy jobb presztizsórát se,ami pedig csak anyit tud,hogy idő-dátum és kész.
Vizet meg még soká fognak ezek jól állni,de egy Galaxy S-bn is simán lehet tusolni,és a nyári hőhullámok izzadásai se gond,csak töltéskor érdemes azért a csatit megtörölni.Jók,na.Szerintem jelenleg paranoiás telót nem zsebbenhordósok kedvencei,bár ez utóbbi esetben is nem mindegy,hogy egy fészbúk lájk vagy egy SMS miatt zizzen a teló,sőt el is lehet olvasni,stb.
Tehát aktiv életűeknek jó,akik szeretnék azért nem minden vacak miatt előrángatni a telót,én is ilyen vagyok,olvasni minden szövegest tudok az órán,hivást látni,teló táskában némán,nem aggaszt,valami FONTOSRÓL lemaradok.Természetesen a Gear S is tudja,hogy utólag is szól,ha kikerülök a 10m-ből pl.munkában.A kamera automatán a telóra tolja fel párhuzamos mappába a képeket azonnal.Szeretek "aktivan" élni,képben lenni,de nem telót bűvölni 5 percenként.Erre jók ezek igazán.Aki napi 2 lájkot,1sms-t és 2 naponta 1 hivást kap,azt hidegen hagyja úgyis minden ilyen cucc.Időt lesni drága és kényelmetlen minden okosóra egy simához képest,mégha rápillantás mozdulatra be is kapcsolnak ezek,akkoris.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40) sz.balazs.95 válasza vigyori78 (#35) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Gondolom e-Urópában ;]

amúgy viccet félretéve tényleg jó kérdés.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41) doooo válasza BandiHUN (#39) üzenetére


doooo
veterán

Nem tudom.. majd meggondolom még párszor. Legalább a kompatibilis telefon megvan :DDD Egyébként köszönöm, hogy így kifejtetted a dolgot! :R

(#42) Sn00k


Sn00k
veterán

En is most hezitaltam a napokban, hogy okosorat vegyek vagy inkabb a fitbit fele varianst, de vegul a fitbit maradt sportolas miatt szamomra elonyosebb,mint egy okosora. Szamomra meg nem jott el az okosorak ideje, de mar elkezdtem nyitni ebbe az iranyba es , amint lesz egy , olyan model , ami kielegiti az igenyimet be is fogok szerezni egyet, addig marad a fitbit charge hr :)

3njoy the Lif3

(#43) Maxximus


Maxximus
őstag

Nem ertem mostanaban a samsungot. Eddig mindig beruhaztam az uj cuccokra,de sem az s5 re sem a gear s emre nem erzek semmilyen kesztetest,hogy csereljem az utodjara...

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#44) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az a 14 milliméteres vastagság egy full fém-üveg mechanikus órától is sok lenne. Okosóra továbbra sem játszik.

Nem a lényeg a fontos.

(#45) doooo válasza Maxximus (#43) üzenetére


doooo
veterán

Meg gondolom a Tab S-edre sem.. olyan furcsa.. a Samsung idén minden kategóriában gyengébb mint tavaly..

(#46) Maxximus válasza doooo (#45) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen,pont erre gondolok én is. A Tab s 2 is....na ne már,miért cserélje az ember , mert 4:3-as a képernyő és egy kicsit erősebb a proci? Na pont azért nem.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#47) Kékes525 válasza Robertoq (#36) üzenetére


Kékes525
félisten

Erre én is kíváncsi lenék, azonban bármennyire is jó biztos hogy túlárazzák, legfeljebb egy két év múlva érik el a megéri megvenni kategóriát.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

ezek úgy fosok, ahogy vannak. :C

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#49) Carlas válasza dreamdancer (#44) üzenetére


Carlas
senior tag

Hmmm ezt hol láttad? Breitling (ami elég jó) 18mm pl. De nekem egy jobb Casiom van az is 12mm, mechanikus fossil 12-14mm, stb ezer példa sztem nem sok az a 14mm. Amit meg fel kell fogni ez nem mechanikus óra. Azok szépek, mutatják az időt és ennyi, semmi több, lehetnek 30 millió forintok, akkor is csak a szaros időt mutatja semmi más. Ez meg egy technikai eszköz amibe ezer dolog van. Akinek csak óra kell veszi azt aki másra is használja az ezt.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#50) vicze válasza vigyori78 (#35) üzenetére


vicze
félisten

Bármelyik, csak akarat kérdése a szolgáltató részéről. Iparban valószínű most is sok helyen használják M2M-hez, akár itthon is. Jelenleg nagyrészt USA-ban elterjedt eddig, főleg Sprint Samsung készülékekben, csak ezek elvileg nem elfogadott szabványt használnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.