Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Ötletes játék ez. :) kreatív alkotás

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Grats, szép munka! :C

Az eredeti könyvek rajongóinak pedig: zagor.hu

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Vietnámi tombolás, Bajnokok próbája... Itt vannak a szekrényen. :C Megy is a regisztráció.

[ Szerkesztve ]

(#4) alevan


alevan
őstag

Nagyon jó lett így első (másfél órás :DDD) ránézésre.

Csak az zavar, hogy az 1366x768 felbontású notimon nem fér el a könyv, így az aljához le kell görgetni, amit pár oldal után elég zavaró.

A zene is remek hangulatot ad :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#5) Shattered So


Shattered So
újonc

Sziasztok kedves Gamepod-os kommentelők!

Nagyon szépen köszönjük a pozitív visszajelzéseket, nagyon hálásak vagyunk érte! Köszönjük azt is, hogy így fogadtátok első közös projectünket a csapattal! Igaz, hogy még nem teljesen hibamentes az oldal, éppen ezért előre is az elnézéseteket szeretnénk kérni! Tudjuk, hogy még rengeteg olyan hiba van benne, ami egy kis odafigyeléssel kijavítható lenne, így folyamatosan azon dolgozunk, hogy ezeket kijavítsuk!

Ha tetszett a könyv, akkor nagyon szépen megköszönnénk a Like-jaitokat is a facebook oldalunkon, amit IDE kattintva érhettek el!

További jó olvasást kívánunk nektek!
Szép estét!
Üdvözlettel: A Shattered Souls Csapata

(#6) anorche1 válasza Shattered So (#5) üzenetére


anorche1
őstag

Végig olvastam, jöhet a következő rész :) ;) :K

Találtam egy pici elírást:[link]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Remek kis cuccos ez :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

gyaaa, megvan az összes KJK könyv otthon... :C
de hiányzik vmi mobil verzió belőle... bár az már nem az a feeling lenne

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) Šolaire válasza Shattered So (#5) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszönöm szépen régen amihez hozzá lehetett jutni azt elolvastam: Bajnokok Próbája,Halál Talizmán,Halál Labirintus,Tűzhegy Varázslója stb. Regisztráltam is eddig nagyon tetszik a munkátok szeretettel várom a többi könyvet is majd😊

“Praise The Sun” \[T]/

(#10) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

regelésnél nem engedi a születési napot /számot/ megadni
warum?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) anorche1 válasza - = Zk = - (#10) üzenetére


anorche1
őstag

Másik böngésző?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#12) - = Zk = - válasza anorche1 (#11) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugyanez... IE, Chrome

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.