Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

A Me Pro még érdekelne is, de a dizájn... :U
Az viszont korrekt dolog, hogy még a legkisebb is Snapdragon 615-ös. :K

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#2) balaaazs


balaaazs
senior tag

Hm, ez a fényes műanyag külső nem kölcsönöz túlzott minőségérzetet :D

¯\_(ツ)_/¯

(#3) otoaak válasza balaaazs (#2) üzenetére


otoaak
tag

"Már a legolcsóbb Me Pure is fémből készült keretet és Gorilla Glass előlapot és hátlapot kap, ami nagyban javítja a telefonok minőségérzetét."

Lehet el kellett volna olvasni a cikket nem csak beleböfögni az éterbe.

SG Note Pro P900

(#4) kbyte1024 válasza balaaazs (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

majd a supportra is kivi leszek...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) sz.balazs.95 válasza balaaazs (#2) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hát de nem érted? Fémkeret! ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#6) MeGabee


MeGabee
senior tag

Kivel gyártatják ezeket le?Gionee?
Egyébként a Me egész korrektnek tűnik,bár cserébe jó drága.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#7) gerii


gerii
addikt

a Gigaset saját UI-t is fejlesztett hozzá. -ujujjúj, az a feloldóképernyő is saját szerzemény? ;]
Azt nem tudom ki fog ilyen noname cuccokért ennyit adni, ha már a neves kínai gyártók is olcsóbbak.

(#8) kortic


kortic
tag

úristenmekkorakáva, tisztaiphonekopi ;]

A hátlap tetszik, a felszereltség is jó, de az előlapot jobban is megtervezhették volna (pl kapacitív gombok vagy kisebb káva)

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ügyes megoldást alkalmaztak a SIM-kártya fiókjánál. Ide be lehet tenni egy darab normál méretű lapkát, vagy két microSIM-et, vagy egy microSIM-et és egy microSD-t is, a döntés a felhasználó kezében van.

Igen szar negoldas....

Nagyon jo telefonok, de ezek nagyon dragak igy... Szolgaltatoi arak lesznek a kedvezobbek feltehetoleg

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) papi77 válasza gerii (#7) üzenetére


papi77
addikt

Hát igen,pöttyet drága lett.

Az első: NOKIA 1611

(#11) atike


atike
nagyúr

Kicsit nem Samsung Apple ismerős a design? :)

Öööö.... És az az ár? :U

(#12) kortic


kortic
tag

(#9) Duliee +1 :K az a SIM fiók elég érdekes, szerintem elég lenne 1 microSIM + microSIM / microSD
(#11) atike +1 :K ezt írtam, ismerős a design

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#13) MeGabee válasza kortic (#12) üzenetére


MeGabee
senior tag

Itt megoldották egy tálcában azt,ami pl a P8 Liteban csak két tálcával tudtak.Lehet helytakarékossági okoból nem hülyeség.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#14) sz.balazs.95 válasza kortic (#12) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Pedig szerintem hasznos lehet, hogy tud fogadni miniSIM-et, még ha némi kompromisszummal is.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15) Reignman


Reignman
aktív tag

Odacsap? Mivel? Kínai gyártók 2 éve kijöttek már hasonló telefonokkal, manapság nem nagy cucc összerakni alkatrészekből egy telefont. Igazából értelme ennek akkor lett volna, ha árban alá tudnak menni a Huaweinek, vagy az Alcatelnek, de itt a legolcsóbb, 5 colos változat 350 euró, magyarban 140-150e áfával, köfával, ami életléptelen egy 80ezres G7-tel, vagy egy 70e-es Idol 3-mal összevetve...

(#16) Graphics válasza Reignman (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D 2eve nem voltak ilyen hardverek ..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Reignman válasza Graphics (#16) üzenetére


Reignman
aktív tag

G2, Z1, Z2, S4, Note3, mind 2 év körüli cuccok, nem hiszem, hogy egy a SD 615-tel gyorsabb lenne náluk...

[ Szerkesztve ]

(#19) Teebor9 válasza otoaak (#3) üzenetére


Teebor9
tag

Én már nem tudom megkülönböztetni komment alapján a trollokat a figyelmetlenektől. :D

(#20) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Azért nem csúnyák azok a lekerekített kijelző szélek, nekem bejön, lehet ha valah esik az ára kipróbálom...

[link]

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#21) Beri78


Beri78
őstag

nagyon jók lettek
jó, hogy sok résztvevő van már a piacon - talán mozognak majd az árak és a szolgáltatások is
:C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#22) El Gringo


El Gringo
senior tag

- Milyen teló ez? - Gigaset - Wut?
:C ennél hülyébb nevet nehéz lett volna kitalálni

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#23) Graphics válasza El Gringo (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem latok nagy kivetnivalot a nevében...

Vagy vmi poen lenne, amit nem ertunk? :U :)

"Milyen alaplap ez? Gigabyte? ... Kb...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) ricinus13 válasza Graphics (#23) üzenetére


ricinus13
senior tag

Szerintem is hülye név, a Gigabyte legalább számítástechnikával kapcsolatos, de ez a gigaset kb olyan hatást kelt mintha valami ubermaxhyperphone9000 lenne, legalábbis nekem.

(#25) HardRic


HardRic
addikt

Ki gyárt ennyi ujjlenyomat olvasót? Amikor a Samsung akart az S5-Note 4 generációba, csak arra a selejtre futotta, most meg fűnek fának van tapicskolós. Valaki(k) nagyon ráált és jó sokat keres most ezzel a trenddel.

(#26) Graphics válasza ricinus13 (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hűű, hát ez legyen a legnagyobb baja, hogy milyen neve van... :F

Giga - set : Set mint felszerelés, eszköz , berendezés, a Gigát meg majdcsak nem kell elemeznem.

Mert ha még az lenne a neve, hogy szarrakás-2000, megérteném a panaszkönyv kérését.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) mate.93 válasza HardRic (#25) üzenetére


mate.93
csendes tag

Nem tudom neked miért selejt, ami az S5-ben van. Azonnal érzékeli, bármilyen szögben húzhatod a kezedet.. Az, hogy van aki sz*rul állítja be, az a ő gondja. Nekem 10/9 működik, de inkább úgy írnám, hogy 100/99. :K

[ Szerkesztve ]

(#28) balaaazs válasza sz.balazs.95 (#5) üzenetére


balaaazs
senior tag

:D Belefutottam egy GigaSet fanba :P

¯\_(ツ)_/¯

(#29) balaaazs válasza otoaak (#3) üzenetére


balaaazs
senior tag

Ez már csak direkt csipkelődésként, szerintem az már eleve nem jó, ha a minőségérzetet javítani kell :R

¯\_(ツ)_/¯

(#30) judas13 válasza otoaak (#3) üzenetére


judas13
addikt

Műanyag? Ugyanazt a képet nézzük? :)

.Amúgy egy Doogee f3 prot rendeltünk be és a tudása alapján pont leszarom a nevet....
:D

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#31) ricinus13 válasza Graphics (#26) üzenetére


ricinus13
senior tag

Én nem kérem a panaszkönyvet, annyira nem érdekel, úgysem veszek ilyet. Csak nekem pont a Giga nem tetszik a nevében. De ezen nem fogunk összeveszni, mindenkinek más az ízlése :)

(#32) Fejvadi válasza otoaak (#3) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#33) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Tetszetősek... csak miért Android???

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#34) ricinus13 válasza Fryskitt (#33) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ha el is szeretnének adni belőle, márpedig ez egy terméknél viszonylag pontos, akkor androidot kell rá tenni. IOS ugye alapból kiesett, a WP még nem is lenne rossz mint oprendszer, csak a droidnak sokkal nagyobb a piaca.

(#35) Fryskitt válasza ricinus13 (#34) üzenetére


Fryskitt
addikt

WP-re gondoltam. Nagyon jó a Windows integráció, érthető a felület, nincs rá kismillió vírus, nem kell rootolással foglalkozni, lenne másfél évnél hosszabb támogatása, stb. Nincs szándékomban trollkodni, de a droid nem jó.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#36) sz.balazs.95 válasza ricinus13 (#34) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Még az Ubuntu meg a Firefox van, mint olyan, de azoknak is kicsi a piacuk sajnos. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#37) ricinus13 válasza Fryskitt (#35) üzenetére


ricinus13
senior tag

Hát pedig azt azért ne állítsd hogy a droid nem jó, max neked. Tudod kinek a pap... Én még vírussal nem találkoztam a jó pár év droid alatt és a root is csak egyszer került elő, feleslegesen. A támogatásban igazat adok, néhány gyártó szereti elfelejteni hogy egyáltalán gyártott ilyen készüléket. Azért azt kijelenteni hogy a droid rossz elég meredek. Neked nem jött be másnak viszont igen, van egy pár droid user, ha annyira szar lenne már mindenki WP-vel járkálna.

sz.balazs.95 Na azokkal meg aztán kész művészet lenne eladni akár pár százezer darabot is. Max a geekek vennének, meg aki egyáltalán nem tudja mit vesz csak telefon legyen. Mondjuk én lehet beneveznék egy jó kis ubuntura, az MX4-gyel is szemeztem.

(#38) Fryskitt válasza ricinus13 (#37) üzenetére


Fryskitt
addikt

Igaz, igaz. De meg kellene nézni, hogy mennyi olyan droidos van, aki tudatosan választotta és nem azért van droidja, mert az olcsó telefonokkal el van árasztva a piac, amiken mind az van. Meglepődnék, ha nem az jönne ki, hogy kényszerből vagy legalábbis szükségből van ilyen telefonjuk.
Másfelől viszont, aki állati drágán megvesz egy droid csúcsmodellt, annak pont a szegényes támogatás lesz az, ami miatt méltatlankodni kell. De az is lehet, hogy ők minden évben megveszik a legújabbat. Nem tudom.
De helyesbítek: szerintem nem jó, magam részéről még komolyabb számítástechnikai ismeretekkel is inkább szívtam vele, mint jó volt.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#39) sz.balazs.95 válasza ricinus13 (#37) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én egy Ubuntus Xperia Z5-re vagy Z5 Compactra beneveznék. :D

De tény, hogy nagy eladásokat nem lehet velük produkálni.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40) ricinus13 válasza Fryskitt (#38) üzenetére


ricinus13
senior tag

Az biztos hogy nem egy ember vette meg kényszerből mert olcsó, viszont WP-ből is van/volt árbajnok szóval itt megint az jön ki hogy az android jobban eladható. Persze ez leginkább attól függ hogy mennyi reklámot kap az adott oprendszer és ebben a google verhetetlen. Mi meg a felső kategóriás androidon mérgelődünk egy sort hogy nincs támogatás aztán főzőcskélünk egy kicsit és még jobb is mint az alap ROM, bár elhiszem hogy ezt nem mindenki akarja, viszont azoknak a nagyrésze meg pont leszarja milyen verzió fut rajta.

[ Szerkesztve ]

(#41) ricinus13 válasza sz.balazs.95 (#39) üzenetére


ricinus13
senior tag

Na arra én is, Z5 Plus ubuntuval ütne. Feltéve hogy a vas meghatja azt az iszonyatos kijelzőt.

(#42) sz.balazs.95 válasza ricinus13 (#41) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Per pillanat nagyon úgy néz ki, hogy a WIn10 helyett az Ubi lesz számomra az igazi WP váltó.
Szóval jó lenne, ha jönnének a minőségi készülékek vele. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.