Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

30 ezret egy agybadugós fülesért akkor se adnék, ha aranyból volna. Ennyiért már tisztességes fejhallgatót is kapni... :F

B.Cs.

(#2) ALBY válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


ALBY
senior tag

tisztességes agybadugós fülest is

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#3) nyisziati


nyisziati
veterán

"a márka értéke látszólag sokak számára megéri ezt a felárat."
Köszi a mondatért, kellően kiegyensúlyozza a cikket.

(#4) batai15


batai15
félisten

30?hol élnek ezek?

(#5) VD


VD
őstag

(#6) -Skylake- válasza VD (#5) üzenetére


-Skylake-
addikt

Majdnem tokeletes , csak nem 299$ beatsrol kene indulni a kepnek , hanem ugy hogy mondjuk valami kis pici 90$ sennheisert , akgt eloszor 300 ert beatsre festenek. Szanalmasak ezek a termekek , ar ertekbe akkora hulladekok , hogy az mar fizikai fajdalmat okoz. Azmeg mi am , hogy haaat szar a hangkep , meg a dinamika , meg elveszik a kozep , de noproblem , mer majd devidgetta melyei letepik a fejedet. Ja kosz , mar is jo :D A marketingbol , a designbol , a tulajdonsagaibol pontosan latszik , hogy kiknek keszultek. Ott meg abszolut megallja a helyet , mert sokszor ez a "gazdag csalad kisfia/kislanya" lenyegesen igenytelenebb reteg , mint akik alattuk vannak a tarsadalami rangletran.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#7) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egy Beatsért ennyit kiadni hát LOL.

All→M8

(#8) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Volt Beats-em par eve mikor elkezdodott a divat. Nekem 3-szor tort meg a kabele 1 ev alatt.. Szoval tobbet koszi nem!

(#9) maximilian4


maximilian4
addikt

A tesztelőt kérdezném, ha csupán a hangzás minőségét nézzük, akkor a piston 2-vel összevetve melyik a jobb és mekkora az eltérés a 2 füles között?

Maxi

(#10) szentkuti11 válasza maximilian4 (#9) üzenetére


szentkuti11
addikt

Szomorú vagy sem, de én nem tenném hangban a Piston fölé a urBeats-et.

(#11) Simi87


Simi87
senior tag

Asszonynak ilyet vettem karácsonyra. Neki az előző beats-e is 3 évig bírta. Én maradok az AKG/Marley párosmnál, amik jóval olcsóbbak, de nekem beváltak.

(#12) cowk válasza Simi87 (#11) üzenetére


cowk
tag

a marley tenyleg jo, az arazasa is. akg-bol es sennheiserbol en speciel kiabrandultam, darabokra tornek es hangminosegben sehol sincsenek egy beats-hez (mondjuk studio2 es feljebb) kepest (sajnos).

[ Szerkesztve ]

(#13) MongolZ válasza Simi87 (#11) üzenetére


MongolZ
addikt

3 évig bírta? Ez mostanában soknak számít?

30e-t adni egy ilyen "fülesért"... kicsit irigyellek, hogy ilyenekre van pénzed...

[ Szerkesztve ]

(#14) drfedayn


drfedayn
tag

Anno a Htc sensation xe -mhez kaptam beats fülest. Olyan irtózatos basszust rakott a zenék alá még Wagner ryde of the valkyrje alá is hogy az valami nevetséges volt. Nem is bántam hogy a kutyám a 3.napon szetragta :DDD azóta Klipschet használok ami szintén nem 2 ft de a hangképe páratlan :))

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#15) cintula187


cintula187
addikt

Irreális áru foskazal.

drfedayn: persze egy klipsh -et ne hasonlítsunk ehhez. :))

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#16) gerii válasza cintula187 (#15) üzenetére


gerii
addikt

Szebben nem is lehetne leírni :R

(#17) MongolZ válasza drfedayn (#14) üzenetére


MongolZ
addikt

Szvsz ezeknél a fülbedugós vicceknél a zajkeltő fizikai korlátai miatt leginkább csak eq-ban van különbség. Kb. mint mobillal fényképezni, majd azt mondani rá, hogy professzionális.

(#18) cowk válasza MongolZ (#13) üzenetére


cowk
tag

jah, ez a 9gag jellegu hulyeseg nagyon kell ide is, minden bizonnyal. hirbol nem lattal meg beats fulest, de sz*r, igaz? ;D 3 ev az en irodai kozep- es felsokategorias sennheisereimnel a csoda kategoriaba ment es hatod akkorat nem szoltak, mint egy komolyabb beats. igaz, negyed annyiba is kerultek.

(#19) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Piston 2-t vettem nyolcezerért novemberben, maximálisan elégedett vagyok vele. Ahogy látom a Pistonon, a Vsonic VSD3-on, és a Soundmagic E10-en kívül 25k-ig azóta sincs jobb vétel.

(#20) EczkE


EczkE
addikt

En ennyiert vettem egy Solo HD-t, nekem megerte. Imadom. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#21) Simi87 válasza MongolZ (#13) üzenetére


Simi87
senior tag

Nekem a Marley-n fél év után meghalt az egyik gomb, tehát, igen 3 év sok

(#22) Polllen válasza cowk (#18) üzenetére


Polllen
nagyúr

6 éve használok egy Sennheiser MM 50 headset-t, semmi baj sincs vele a mai napig.

Amilyen beats cuccokkal találkoztam eddig, az mind túlárazott volt nem kicsit. Nem hiszem, hogy most fordulna ez a trend és hirtelen best buy lenne.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23) vicze válasza MongolZ (#13) üzenetére


vicze
félisten

Hát most mondjam, hogy a Sony-EX90-em 6évig húzta az akkoriban 20e volt és ezt valószínűleg körbe röhögi nem 1x. Most ennek a cikknek az örömére rendeltem egy Piston 3-at. ;] (Majd kiderül milyen.)
30e-ért meg olyasmiket lehet kapni, hogy ihaj.

[ Szerkesztve ]

(#24) Jeanne d'Arc

10k körül adtam el anno, és nem volt akkora szám mint amennyiért adjak.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#25) Wildpath válasza Fitzgerald (#19) üzenetére


Wildpath
tag

+1 :K

//Köszönjük a tesztet.

[ Szerkesztve ]

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#26) sanyijedi


sanyijedi
őstag

3 évig használtam, nekem megért ennyit.
számomra a hangzás is megfelelt, most jbl bt46 ra cseréltem, az kevésbé tetszik

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#27) domos


domos
senior tag

Nem tudom ez milyen lehet, valószínűleg nem ér ennyit. Engem egy Beats Studio szolgál már 4 éve, nekem tökéletesen megfelel, és szerintem egész kellemesen szól. Biztos hogy lett volna jobb, talán még olcsóbban is (akkor Ł249 volt), de megtetszett és megvettem.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#28) drfedayn


drfedayn
tag

Az a basszus nem az eq miatt volt egyszerűen olyan volt a füles hangképe. Egy bizonyos szintig pedig van füllel hallható különbség nem is keves persze egy 30ezres meg egy 60ezres klipsch között pl. Mar szinte alig alig észrevehető. A sheiserek nekem 1 Max masfel evet bírtak én azokat sem szeretem.

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#29) nemlehet válasza cowk (#18) üzenetére


nemlehet
őstag

Persze, meg ha szerinte nem jó csináljon jobbat.... Amúgy ez a kép kb mindent elmond erről a márkáról és a vásárlóközönségéről.

Szerintem tök egyértelmű, hogy ez a füles ENNYIT nem ér. Ha valamivel jobb mondjuk egy Xiaomi Piston 2-nél akkor is kb 6x (jelenlegi árfolyamon kb 5-6k egy piston 2) annyiba kerül. Ezt a felárat se a hangminőség, se a kivitelezés nem indokolja és aki szerint önmagában a márka ennyit megér az tényleg egy igazi sznob. De szerintem a fülhallgató topicban kapásból mondanak neked 3-4 alternatívát ami hasonlóan szól, de töredékébe kerül.

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#30) vicze válasza sanyijedi (#26) üzenetére


vicze
félisten

Nem tudom mivel használod, de Apt-X nélkül elég esélytelen, hogy jobban szóljon egy BT füles, akármennyire is gyenge a Beats.

[ Szerkesztve ]

(#31) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Xiaomi Piston 2 , és jónapot.. Azt kell venni, nem ezt... 28-ért paff

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) margithid


margithid
veterán

Durva ára van az egyszer biztos. Nekem amúgy xears van, 8k-na fájt, kb 2 éves.

(#33) Garada válasza Graphics (#31) üzenetére


Garada
őstag

Pontosan!

(#34) johnny500


johnny500
tag

Off
Ti mit csináltok a füleseitekben? :) Fejhallgatóm a legolcsóbb Philips már 4-5 éve. A füleseim közül meg mindig amit a telefonhoz adnak (jó esetben). Működik a 10 évvel ezelőtti Nokia füles is :))

(#35) domos válasza johnny500 (#34) üzenetére


domos
senior tag

Van különbség a "működik" és az "úgy működik ahogy nekem igazán tetszik" között, szerintem.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#36) Viktor0610 válasza szentkuti11 (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi a megerősítést! :D

Samsung Galaxy A54

(#37) ALBY válasza johnny500 (#34) üzenetére


ALBY
senior tag

ja, működik, csak zenét nem lehet vele hallgatni

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#38) vicze válasza ALBY (#37) üzenetére


vicze
félisten

Speciel zenét ezzel se lehet. ;]
Persze ha valaki a basszus bömbölését szereti akkor biztosan jó, mert hát közép tartomány, meg részletesség nem kell senkinek úgy se.

(#39) Nigér válasza callmeakos (#7) üzenetére


Nigér
őstag

Miért, ettől csak drágábbak vannak... ;]

(#40) hemaka


hemaka
nagyúr

Semmi extra, de a tehetos bot fulu reteg megveszi.

(#41) Cypresss


Cypresss
senior tag

Great, már érződik az Apple jelenléte ennél a cuccnál is; egy túlárazott f@s. ;]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#42) margithid válasza Cypresss (#41) üzenetére


margithid
veterán

Ez már előtte is az volt:)

(#43) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Shits by Dr.Tre ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

És ilyen gyönyörű rózsaszín példányt teszteltél? :DD

<< Heimdal >>

(#45) Brett001 válasza cowk (#12) üzenetére


Brett001
aktív tag

Ugye nem baj, ha nem értek egyet. Az AKG-m már 5 éves és nem esett darabokra. Anno 14e Ft volt (bár én jóval olcsóbban vettem, mert esztétikai hibás - értsd kicsit sérült csomagolás - volt és hangzásban sz@rrá veri a beatset 28e ft-stől együtt. :P De ár/érték viszonylatban mindenképp. Sokkal kiegyenlitettebb az AKG hangképe. Persze a BASS mániások biztos nem értenek velem egyet. :)

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#46) pit stop


pit stop
addikt

Szűk 30 ropiért nem sikerült a hangerőszabályozást droidra is megcsinálni? Ennyit egyébként se adnék egy fülesért, de ez végképp megütötte a szemem.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#47) Simi87 válasza pit stop (#46) üzenetére


Simi87
senior tag

Ez nem a füles hibàja, hanem a gyártóké. :U

(#48) pit stop válasza Simi87 (#47) üzenetére


pit stop
addikt

Ha jól tudom ez egy új füles - akkor esetleg nekik kéne alkalmazkodni, mert ők jöttek később, nem? :U
Fele ennyibe kerülő fülest tudok, amiben ezt meg tudták oldani. Inkább úgy mondanám, hogy a gyártó tulajdonosának a (beszűkült) döntése volt.
Aki megveszi, majd úgy is csak vásárlás után veszi észre.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#49) norbert1998


norbert1998
veterán

Ez mi ez? Miért? És a sok mókus, aki megveszi még el is hiszi, hogy olyan jó hangja van. Egyszer vettünk haverral beats-et. Nem tellett el 1, mondom 1(!) perc, hogy kijöttünk a boltból, már a pénzt követeltük vissza. A hangképe kb egy sinusgörbe volt.

Okké, lehet, hogy kirívó, de akkor is gagyi, ennek 3-áért olyan fejesek vannak, hogy az ember a haját eldobja :O

pit stop:
Na téged is látni még? :)
Szóval, szerintem azért nem megy droiddal mert más a szabvány. Ahhoz átalakító kéne, hogy menjen. Kb mikor a milliós tv-det átviszed USA-ba.

[ Szerkesztve ]

(#50) csabi236


csabi236
tag

Sajnos a divatmajmokat nem a füles tudása fogja érdekelni hanem a rajta elhelyezett márkajelzés és megfogják venni ennyi pénzért is .
Lehet hogy egy piston vagy egy soundmagic füles sokkal jobb ár/érték aránnyal rendelkezik de a mai világban sajnos nem ez fog számítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.