Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elmepocok


elmepocok
tag

Nem semmi számok...

(#2) fordfairlane


fordfairlane
veterán

"Apple iPhone 6 16GB kártyás csomagban 214 990 Ft

Apple iPhone 6 64GB kártyás csomagban 244 990 Ft

Apple iPhone 6 128GB kártyás csomagban 279 990 Ft"

Ez kb olyan, mint az 5S volt függetlenben. Egyébként a 16GB-s helyett hozhattak volna ennyiért 32GB-t.

x gon' give it to ya

(#3) NielsX


NielsX
tag

Nevetséges árak..

[ Szerkesztve ]

(#4) kovsol válasza NielsX (#3) üzenetére


kovsol
titán

Nem az árak a nevetségesek hanem az, hogy így is hiány lesz belőle tutira veszem.

May the Force be with you!

(#5) kali válasza fordfairlane (#2) üzenetére


kali
legenda

nem, a 6-os árai az azonos szolgáltatós 5s korábbi árazásával párosulnak, függetlenül némileg drágább volt.

(#6) henrik1


henrik1
tag

2 éves előfizetéssel 210, függetlenül pedig 221? A hülyének is megéri előfizetni.

Egyébként remélem vannak, akik őszintén meglepődtek azon, h nem 470.000 forint lett az ára.

[ Szerkesztve ]

(#7) talamasca


talamasca
senior tag

Csak nekem furcsa, hogy eltűntek az IKON díjcsomagok?...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#8) AAAgold válasza henrik1 (#6) üzenetére


AAAgold
senior tag

2 éves előfizetéssel 210, függetlenül pedig 221? A hülyének is megéri előfizetni.

telefont itthon fogják használni? az esetek igen nagy többségében igen
mindhárom szolgáltató árulja? igen
a nagy többség több szolgáltató sim kártyájával akarja használni? nem

akkor mi a gond azzal, hogy ha egyébként is a szolgáltatódnál használod, akkor kapsz még némi kedvezményt is?

a "szabadság" egy remek dolog - de szüksége van rá a nagy többségnek?

ha valakinek mégis szüksége van rá, 10e-20e ráfizetéssel azt is megkapja

[ Szerkesztve ]

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#9) Rivaul


Rivaul
addikt

Nah pont ezek miatt az arak miatt nincs almam :D Legutoljara 4s-t vettem megjelenesekor de ember nem tudja finanszirozni a lepes tartast meg 2gen leptekben sem. Pedig imadtam... Most galaxy s5 mini van. Ez is draga de megfizetheto, csak droid... Bar ez egy jo keszulek ettol fuggetlenul.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#10) Parallaxis válasza AAAgold (#8) üzenetére


Parallaxis
addikt

akkor mi a gond azzal, hogy ha egyébként is a szolgáltatódnál használod, akkor kapsz még némi kedvezményt is?

Mondjuk nézd meg, hogy külföldön mit jelent a kedvezmény mondjuk ugyanerre a készülékre... ez itthon nem kedvezmény, hanem a pofátlanság netovábbja.
Pl. a Telekom hasonló tarifaösszegekkel (de azokhoz jobb konstrukciót társítva) fele ennyiért adja a készüléket Németországban.

[ Szerkesztve ]

(#11) kengyel


kengyel
nagyúr

Vannak árak, de azért vinni fogják mint a cukrot !

kengyel

(#12) erahurka


erahurka
félisten

Asszem ebben a generációban se lesz iPhone-om :D

(#13) mightymo3


mightymo3
tag

Next m egyösszegű kifizetése esetén nincs havi törlesztés a telefonra?

(#14) guppy_83 válasza mightymo3 (#13) üzenetére


guppy_83
tag

Tehát vagy megveszem 239-ért és 2évig megint nem tudok semmit csinálni, vagy 14el többért függetelen és semmi hűség és díjcsomag mizéria.... Hülyék ezek???

...olyan még sohasem volt hogy semmi sincs...

(#15) a.sebi


a.sebi
őstag

Az wgyetlen dolog amiért fogyni fog az a kamatmentes részlet....

(#16) lacruise


lacruise
tag

Csak en érzem ugy hogy ez egy kicsit sok, vagy tényleg nem kevés?

LG G5 & BB Z30

(#17) Ilidzser válasza Parallaxis (#10) üzenetére


Ilidzser
tag

És Németországban mennyi a telekom adó és az internet adó? Ezért nevetségesek itt az árak...

(#18) mindfreak válasza AAAgold (#8) üzenetére


mindfreak
őstag

Igen, végül is minek vennék szolgáltató független telefont +tízezerért. Jó az úgy is, ha csak T-s simmel müködik nem?

(#19) Zolik


Zolik
senior tag

csak orb*n meg ne lássa, hogy fogynak a negyed milliós iphoneok, van itt pénz kérem szépen!!! "akiknek futja ilyen drága gépre az biztos jól tele van"

a 128gb-os i6+ ára meg egyeszerűen nevetséges!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#20) mightymo3 válasza guppy_83 (#14) üzenetére


mightymo3
tag

2 Év hűség erre a dij csomagra 16gb-os 86750Ft. Ehez jön meg törlesztő részlet? Amúgy meg nézve a tarifa csomagot és voda reddel összehasonlítva nevetséges amit a T kínál. Mi az h telefonnal 14000 az a dijcsomag ami anélkül meg 10500? A szolgáltatás meg 1Gb internet voda 4gb stb stb!

[ Szerkesztve ]

(#21) Zolik válasza mightymo3 (#20) üzenetére


Zolik
senior tag

nem, ha egy összegben megveszed next m díjcsomaggal akkor 86e Ft-ot kell perkálnod a futárnak.
vodánál a 14k-s csomag mellé fizethetsz a futárnak 50e Ft-ot meg havonta 24hónapig még 8ezret (192e Ft).
Akinek nem elég 500mega mobilnet (úgy hogy már lassan a wc-be is van free wifi) az meg vegyen havi 1200 ftért még 1gb-t netet. ami jóval olcsóbb mint a +8ezer 24 hónapig

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#22) mightymo3 válasza Zolik (#21) üzenetére


mightymo3
tag

Na azzal a felállással nem rossz az ár. lassan váltanom kell viszont nagyon várom milyen plusz akciót kapok t-től. igen is piszkosul kevés az 1Gb mert folyanatosan vidéken (falukban) dolgozok és ott nincs nyilt wifi :)
Most is +1Gb veszek. Voda 4Gb nagyon csábító viszont ilyen havi még 10 nevetséges!

(#23) Zolik válasza mightymo3 (#22) üzenetére


Zolik
senior tag

No igen ez igaz! Akkor inkább fizess még 1200 Ft-ot havonta (1doboz cigi ára..) mint havi 8k-t. SZtem 1,5 giga nettel már bőven el lehet lenni.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#24) kali válasza Zolik (#21) üzenetére


kali
legenda

nem mindenki szereti ám a nyitott wifi hálózatokat, és nem véletlenül...
inkább fizetek kicsivel többet a nagyobb adatkeretért, mint nyitott wifi hálózatokhoz csatlakozzak, és a szolgáltatók valóban is úgy alakítják az árazást, hogy minél nagyobb adatkeret, annál jobb ár/érték arány és gyorsabb sebesség adott.

(#25) Zolik válasza kali (#24) üzenetére


Zolik
senior tag

valamit valamiért. én pont lexarom. nézd pl egy benzinkúton, buszon vagy a kvzóban ahol több ezer megfordulnak egy nap, a kutyát se érdekli hogy épp kivel chatelsz. Sztem sokan túl üldözési mániások ezzel kapcsolatban. Ha valami nagykutya lennék akiknek lenne takargatni valója az nyilván más, de akkor meg annyi pénzem lenne hogy nem kéne foglalkoznom a net kerettel :D

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#26) AAAgold válasza mindfreak (#18) üzenetére


AAAgold
senior tag

Igen, végül is minek vennék szolgáltató független telefont +tízezerért. Jó az úgy is, ha csak T-s simmel müködik nem?

én 10 éve ugyanazzal a simmel használom a telefonjaimat, sose éreztem szükségességét annak, hogy más szolgáltató kártyáját használjam

az már más kérdés, miért csak ennyi kedvezményt adnak, de hát ha almát akar a nép, fizessen - ha kifizetik ezt is, miért adják olcsóbban?

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#27) CoDWaW07 válasza Parallaxis (#10) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Hát igen, bár még mindig jobb a helyzet, mint tavaly amikor előfordult hogy asszem Ikon 200-zal drágábbért vetted meg egy 10-essel az 5S-t, mint a hivatalos Apple store-on megrendelve :DDD

Zolik: Már így is meglátta pár éve, :U Ezért vannak rá még a 27%-os áfa mellé külön adók, nem véletlen itthon a legdrágább kb az egész világon :(

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#28) kali válasza Zolik (#25) üzenetére


kali
legenda

kérdezd meg talán azokat is, akiknek akár a ph-s belépésijét törték fel és csaló hirdetéseket adtak fel a nevükben, de sok más példát is lehetne még írni.
az nem vigasztalja a feltörést elszenvedőket, hogy amúgy nem jelentős arányban történik meg.
azokat amúgy sem értem meg - és nem lenézés szintjén -, akik például egy a téma tárgyául szolgáló iphone 6 vagy 6 plusz mellé 100 - 200 megabyte mobilinternetet társítanak.
lehet persze hivatkozni arra, hogy sok helyen van wifi, de na...

(#29) Parallaxis válasza Ilidzser (#17) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ez nem magyarázat erre, mert a telekom adót fizeted a "kapcsolási díjjal", a készülékárakhoz semmi köze.
Internetadó meg még nincs és reméljük nem is lesz.

(#30) Paul119


Paul119
addikt

A garanciális javítás feltétele, hogy a terméken a
természetes elhasználódásból eredő elváltozáson kívül nem lehet egyéb mechanikai sérülés. A jótállási igény nem érvényesíthető szakszerűtlen szétszedés, idegenkezűség, súlyos mechanikai sérülés, beázás, égés, illegális szoftveres beavatkozás, vagy sérült termékazonosító címke esetén.
Információink szerint a zsebben hordott és esetlegesen ülés hatására meghajlott készülék esetében a tevékenység nem minősül garanciális javításnak

Köszönjük kedves Apple :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#31) GSPLR válasza Paul119 (#30) üzenetére


GSPLR
senior tag

Információink szerint a zsebben hordott és esetlegesen ülés hatására meghajlott készülék esetében a tevékenység nem minősül garanciális javításnak

XD

Huawei

(#32) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Ahogy nézem, az i6 árak most hajszálra annyi, mint tavaly ilyenkor az i5s árai. Azért ez a dollár/forint árfolyamok alakulása mellett akár komoly árcsökkenésnek is tekinthetnénk... Még nem döntöttem, de ha váltok, azt hiszem egy i6 Plus 64Gb lesz az, a meglevő Next S csomagom mellé 210 ezer, szemben az Apple store 290 ezres hivatalos árával, azért az nem rossz ajánlat nekem.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#33) Paul119 válasza GSPLR (#31) üzenetére


Paul119
addikt

magyarán meg szivtad :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34) Gadgetfan_ válasza GSPLR (#31) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

És Paul119.
Azt te sem gondoltad komolyan remelem, hogy ezt bevállajak? Ha így lenne, minden idióta hajlítgatná a telefonját és gariztatná mielőtt lejárna az egy év garancia. :U

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#35) GSPLR válasza Gadgetfan_ (#34) üzenetére


GSPLR
senior tag

Akkor tisztazzuk. Negyedmilliós telóról beszèlünk ès nem ülhetek le ha a zsebemben van. Csak ennyit akartam,a többit rátok bízom. Bullshit vazze...bullshit!

Huawei

(#36) Parallaxis válasza GSPLR (#35) üzenetére


Parallaxis
addikt

Maradjunk annyiban, hogy normál használat mellett, főleg a sima 6-osnak semmi baja nem lesz, még ha zsebre vágod is.
Ellenben ha valami idióta ötlettől vezérelve meghajtogatod és azt mondod, hogy a zsebedben hajlott meg, akkor elhajtanak a francba. Teljes joggal.

(#37) Paul119 válasza Gadgetfan_ (#34) üzenetére


Paul119
addikt

A lényeg annyi ha a zsebedben vagy bármi más módon hajlik el NEM fogják gariban cserélni :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38) htc07 válasza Paul119 (#37) üzenetére


htc07
addikt

minek raknád zsebre, ezt nem kézben kell hordani hogy mindenki lássa? :U

(#39) Paul119


Paul119
addikt

mondasz valamit ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40) GSPLR


GSPLR
senior tag

Nekem nem a telefonnal van bajom és még csak nem is a hibáival. Nekem az Apple hozzáállásával vannak gondjaim. Elfogadhatatlan ez a hozzáállás, pláne egy ilyen terméknél és szerintem nem is méltó. Mindegy a lényegen nem változtat, okos, gyors, nekem tetszik is.

Huawei

(#41) Parallaxis válasza GSPLR (#40) üzenetére


Parallaxis
addikt

Elfogadhatatlan ez a hozzáállás

A tesztek szerint a HTC M8 kevesebb erőhatásra is meghajlik, szerinted a HTC cseréli a készüléket, ha beviszed a szervizbe, ilyen zsebben hordásos indokkal? Mert szerintem úgy elhajtanak, mint a sicc, de gyanítom ez mindegyik gyártóra igaz.

[ Szerkesztve ]

(#42) GSPLR válasza Parallaxis (#41) üzenetére


GSPLR
senior tag

:) Velem ezt nem fogod játszani, arra megvannak a pajtásaid.

Huawei

(#43) Gadgetfan_ válasza GSPLR (#35) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Úgy látom Parallixis megértette miről beszélek, tehát ezek szerint érthető voltam. :U

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#44) Parallaxis válasza GSPLR (#42) üzenetére


Parallaxis
addikt

Senki nem játszik veled...

Számodra elfogadhatatlan az Apple hozzáállása, én meg csak annyit kérdeztem, hogy bármelyik másik gyártó elfogadná-e szerinted garanciális problémának a zsebben meghajló készüléket? Ha erre nem a válaszod, akkor innentől nincs értelme a problémádnak, ha igen, akkor kérnék rá bizonyítékot.
Szerintem ez elég fair kérdés a témában...

[ Szerkesztve ]

(#45) htc07


htc07
addikt

szerintem maga a tény nem elfogadható, hogy a régi telefonokkal focizni lehetett, ezek pedig már az alacsony páratartalomtól is tönkre mennek kb.

[ Szerkesztve ]

(#46) Gadgetfan_ válasza htc07 (#45) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Ez jár azzal, hogy egyre nagyobbak, vékonyabbak és könnyebbek lettek a telefonok.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#47) Parallaxis válasza Gadgetfan_ (#46) üzenetére


Parallaxis
addikt

No meg egyre összetettebbek.
Az a vas ami ma egy mobilban figyel, pár éve egy komolyabb asztali gép tudása volt.

(#48) kali válasza GSPLR (#40) üzenetére


kali
legenda

sok más gyártónál is így állnak hozzá, de mondok jobbat; samsung, sony...stb ipxx védelemmel ellátott csúcstelefonok, amik árban is vetekednek az új iphone típusokéval, és a gyártók előre kikötik a gyártói leírásban/szerződési feltételekben, hogy az ipxx védelem - mondjuk 1 méter mélységű vízben lehet 30 percig a telefon - ellenére sem vállalnak tényleges "garanciát" beázásra...

(#49) Paul119 válasza kali (#48) üzenetére


Paul119
addikt

Nekem pl kötelező volt s5 re külön biztosítást kötni lopás , beazas stb ellen

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#50) kali válasza Paul119 (#49) üzenetére


kali
legenda

normális esetben kötelezni ugyan nem tudnak, de bizonyos feltételek mellett hasznos lehet egy jó biztosítás, pláne ilyen árkategóriájú telefonoknál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.