Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] BB Google Maps

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Van akinek bejon... es Te is meg elsz :Y

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) raskolnikoff válasza total90 (#1) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hát sajnos nincs választás szóval akár bejön akár nem ez van.

De legalább akkor hadd kapcsolhassam ki az időjárást meg a szállodákat meg a sok szart. Liteba meg az utcaképet képtelenség kiszedni...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

earth pro, GEPFREE licenccel? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) raskolnikoff válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Az a vicc, hogy ott is, ha átváltok térkép nézetre, visszaköszön a netes verzió. Igaz, pár sallang nélkül.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5) Mr.Csizmás válasza raskolnikoff (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

osm? :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Én is a régit használtam.

Az miért van hogy firefoxban új, de rossz minőségű, ie-ben pedig régi, de jobb minőségű műholdfelvétel van ugyanazon a helyen?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) Hieronymus válasza total90 (#1) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nekem nem a kinézetével van baj.
Kevesebb köztes pontot lehet megadni az útvonalban. Könnyebb volt a kiszállítást optimalizálni a régi változatban.
(A járművek ne úgy kóvályogjanak a városban, mint gólyafos a levegőben.)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Most nezem en is. :W Szakadjon le a kezuk. A regit hasznaltam egesz eddig, nekem jobban tetszik es szerintem gyorsabb is. :W Miert nem hagynak valasztasi lehetoseget?

[ Szerkesztve ]

(#9) raskolnikoff válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Whats that?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#10) Mr.Csizmás válasza raskolnikoff (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

openstreetmap, a térképek linuxa

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hmm nekem most újra a régi jött be..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) Lauda válasza Winner_hun (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Az erdekes nagyon. :D

(#13) .DLL


.DLL
veterán

Káromkodni lenne kedven, de hogy mennyire, már azt is csak ezzel tudnám kifejezni. Húsba maró!
Egy legegyszerűbb dolog nem működik például: rákattintok egy megállóra, és a nevén kívül SEMMIT nem tudok meg róla. Hogy hányas járat, vagy mi az egyáltalán? Ugyan, minek?
Eddig kiírta a számot, megmutatta az útvonalát kiemelve, a környező járatokat is halványan, könnyű volt így felmérni egy üzletnek pl. a környékét, mivel hogy jutok oda, mivel megyek haza.
Ezen kívül túl sok minden fedi a térképet, kikapcsolhatatlanul, ha X-elem akkor dobja az egész keresést vagy útvonalat, nem lehet csak elrejteni például, áá, ugyanmár!

Aki ismer az tudja, hogy nyugodt és türelmes ember vagyok, de ezek miatt a tehetetlen, szituációk miatt agyvérzést fogok kapni!
Pedig annyira jól működött eddig, pikk-pakk megvolt minden.

(P.H.)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] BB Google Maps
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.