Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha jól tudom, 11-kor lesz tájékoztatás az állapotáról. Reméljük a legjobbakat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Én azt olvastam valahol, hogy nincs már életveszélyben. Mindenesetre jobbulást neki, nem vagyok egy nagy F1 fan, de kiskoromban mindig néztem és neki szurkoltam, mert szép piros autója volt. :D

(#3) Infinight válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Infinight
csendes tag

Én is így olvastam, de az agyműtéte után kómába került, ami túl sok jót nem jelent. :F Reméljük legalább stabilizálják.

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#4) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Megártott neki a pénz? Mert ha nincs pénze nem síel és nem borul fel. Pont!

(#5) kemotox válasza Kolondrum (#4) üzenetére


kemotox
addikt

Ez így igaz, de még akkor is benne van a pakliban, hogy belecsap egy meteor, vagy elüti egy tengeralattjáró.

(#6) Infinight válasza Kolondrum (#4) üzenetére


Infinight
csendes tag

:DDD
szerintem meg a fa volt rossz helyen.
Viccet félretéve, furcsa dolog ez. Az F-1 legeredményesebb pilótája, mindenféle komolyabb baleset nélkül versenyzett évekig. Erre most a hobbija lehet a veszte.

e=mc²: ezt én is tudom, de a karrierje nem tört derékba emiatt, sőt.

[ Szerkesztve ]

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#7) e=mc² válasza Infinight (#6) üzenetére


e=mc²
őstag

Azert '99-ben labtores miatt kihagyta a fel szezont...

Szerk: video

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#8) Dany007


Dany007
veterán

Azért egy kicsit dühít az ilyen. Bírtam azt az embert, de nem hiszem el, hogy nem tud megülni a seggén. Komolyan mondom... Nem értem. Az F1 már nem ment neki, mondjuk ott sem volt egy életbiztosítás ahogy a legutóbb vezetett... erre keresett valami mást ahol megpusztulhat?
Annyi pénze van mint a szemét, nem hiszem el, hogy nem tudott volna venni valami brutális szimulátort meg 2g Jamaicait.

Én nem értem... hogy amelyik hírességnek pénze van az vagy elku...ja az összeset, vagy szétcseszi magát, akár alkohollal droggal vagy épp kinyírja magát mint legutóbb az az autós gyerek...

Okés, én elhiszem, hogy van olyan hogy adrenalinfüggőség. Rendben van. De ezt a társadalomnak nem szabadna elfogadni úgy, mint valami hűde menő, kemény legény vagyok dolgot. Kezeltetni kéne!
Hány idióta barom halt már meg emiatt? Hány család és gyerek maradt már árván ilyenek miatt?
Megvan mindenük amire a legtöbb ember csak vágyakozhat egész életében... nekik mégse elég.

(#9) Thrawn válasza Dany007 (#8) üzenetére


Thrawn
félisten

Ennyi erővel azt is írhattad volna, hogy aki nem tud úszni az ne másszon fára mert elüti a villamos...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10) Infinight válasza Dany007 (#8) üzenetére


Infinight
csendes tag

Egyet is értenék a véleményeddel, ha valami extrém sportról lenne szó. De csak síelt.

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#11) kemotox válasza Dany007 (#8) üzenetére


kemotox
addikt

Egyszerűen csak nyaralt... Baromi sok átlagember is elmegy síelni nyaralásképp. Mind nyomorék adrenalinfüggő, aki meg akar halni, nyilván. Kicsit túlzott volt ez a kirohanásod, ugye te is tudod?

Szerk.: Bocs, nem nyaralt, "telelt" :D

[ Szerkesztve ]

(#12) Dany007 válasza kemotox (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Részben túlzott... mert sajnálom hogy egy ilyen ember ilyen nevetséges dolog miatt haljon meg már ha tényleg nem épül fel a kómából.

Másrészt meg gondolom nem egy kezdőknek kijelölt pályán ment... :U Ugye a sípályákból is van jópár fajta nehézségi foktól függően. Más dolog síelgetni a lankás eplényi lejtőkön meg megint más a francia alpok. Plusz nem ez volt az első síbalesete...
Viszont ami a lényeg ha az ember kur..ának áll akkor ne csodálkozzon ha meg...szák.

(#13) Infinight válasza Dany007 (#12) üzenetére


Infinight
csendes tag

Az eddigi információk alapján két kijelölt sípálya között siklott át. Azt már nem részletezik, hogy a két pálya közötti kijelölt átvezető, avagy szabálytalanul akart egyikről a másikra menni...

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#14) Kolondrum válasza Infinight (#13) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem mindegy?

(#15) #65675776 válasza Infinight (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ellenfél nélkül nem nehéz legeredményesebbnek lenni. Abban sok dicsőség nincs. Ha csak egy legalább olyan jó sofőr volt a F1-ben, akkor azért izzadt rendesen, és nem is ért el sok mindent.

(#16) Infinight válasza Kolondrum (#14) üzenetére


Infinight
csendes tag

A lényegen valóban nem változtat. A megítélésén viszont igen. Ha szabálytalan helyen síelt vessen magára. Ha kijelölt területen haladt, akkor meghökkentő, hogy mennyire peches.

daa-raa: félreértés ne essék Schumachert sem szerettem sohasem, ugyanígy vagyok a kis Schumival (aka Vettel).

[ Szerkesztve ]

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#17) #51736960 válasza #65675776 (#15) üzenetére


#51736960
törölt tag

szerk: inkább törlöm, nem tartozik ide.

[ Szerkesztve ]

(#18) Kolondrum válasza Infinight (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szabálytalan hely vs. pénz.

(#19) Infinight válasza Kolondrum (#18) üzenetére


Infinight
csendes tag

Nyilván, ha így történt, majd most megfizeti az árát. A hivatalos sajtótájékoztató szerint nem kizárt, hogy maradandó agykárosodást szenvedett. Mesterséges kómában tartják.

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#20) #65675776 válasza Kolondrum (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

vs tudás

(#21) Jhonny06 válasza #65675776 (#15) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért nem volt ellenfele, mert messze ő volt a legjobb. Nem azért volt a legjobb, mert nem volt ellenfele. Kicsit más a kettő..

(#22) Kolondrum válasza Infinight (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

Gyönyörű mondhatom!

(#23) #65675776 válasza Jhonny06 (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

Messze Ő volt a legjobb, mert a nála is jobbak kiöregedtek, az újoncok meg csak kis csapatokhoz kerültek, ott meg semmit sem tudtak ugye mutatni. Plusz a szabályokat akkoriban a Ferrarihoz és Schumaher-hez igazították. Ha esetleg a Ferrari ezeket sem tudta betartani, akkor módosítottak a szabályokon, az Ő autójuknak megfelelően.

(#24) Dany007 válasza Infinight (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Igazad van a megitelesen tenyleg valtoztat a dolog. De oszinten, Sumitol sosem allt tavol a hatarok feszevetese... Egyaltalan nem lennek meglepve ha ez most is kiderulne.

Az meg megintas tema hogy Hakkinen idejeben bizony volt parharc rendesen! Mar aki emlekszik a 90-es evek masodik felere....
Az meg mar tenyleg unalmas volt mikor a 2000-es evek kozepen tenyleg nem volt senki aki megkozelitse.

(#25) 8th válasza Dany007 (#8) üzenetére


8th
addikt

"amelyik hírességnek pénze van az vagy elku...ja az összeset, vagy szétcseszi magát, akár alkohollal droggal vagy épp kinyírja magát mint legutóbb az az autós gyerek"
Nem. Nem kúrta el az összes pénzét nem cseszte szét magát sem droggal sem alkohollal. Jótékonykodott jótékonysági focimeccseket szervezett alapítványokat, sporttagozatos iskolákat és sportlétesítményeket támogatott nem piti összegekkel. És minek menjen az ember a hegyekbe ha nem síelni? Hóembert építeni? Aktív életet élt ebbe sok minden belefért. Autózás motorozás búvárkodás sízés. Most nem adta ki ez sajnos benne van a pakliban ahogy az is, hogy már sosem tér magához. De, hogy háromszor annyit "élt" mint egy átlagember az 100%, ha ott is marad ő velünk ellentétben elmondhatja, hogy valóra váltotta az álmait és kiélte magát. Paul Walker balesete tök más téma. Még csak nem is ő vezetett hanem egy kevésbé tehetséges autóversenyző cimborája. Kóros autóbuzériája mellett Walker is vastagon adakozott sokfelé a világban. Én csak azt remélem Schumacher ha egyáltalán megússza élve ezt az egészet felépül annyira, hogy idővel képes lesz emberhez méltó életet élni és önmagát ellátni. Mert ha nem és úgy kell majd őt az ágyban forgatni etetni és pelenkázni miközben egy tehetetlen csorgónyálú zombi lesz az egy ilyen örökmozgó figurának a halálnál is százszor rosszabb.

A vallás akkor keletkezett amikor az első csaló találkozott az első ostobával

(#26) Infinight válasza #65675776 (#23) üzenetére


Infinight
csendes tag

Ez mondjuk részben a természetes körforgás, amit írsz. De való igaz, miután odakerült a Ferrarihoz és felfutott a csapat, onnantól elég jó befolyással rendelkeztek az olaszok. Kicsit eltúlzod érzésem szerint, mert voltak azért jó csaták is. :)

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#27) lapa


lapa
veterán

kicsit nézzenek már néhányan magukba... én személy szerint nem szeretem különösebben, de ilyeneket beírni a jelenkor egyik legjobb autóversenyzőjének balesetére...

ez azért nem normális dolog, na. ezzel halál komolyan forduljatok orvoshoz, vagy kezdjetek inni vagy mittomén de kezeljétek valahogy.

(#28) Infinight válasza Dany007 (#24) üzenetére


Infinight
csendes tag

Hát igen, úgy tűnik bebizonyosodni látszik a feltételezésed. A hivatalos nyomozás részeredményei megerősítik, hogy a baleset a kijelölt pályákon kívül történt.

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#29) Gergosz2 válasza Infinight (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nekem az is elég extrém.
Elég volt egyszer szó szerint ketté törnöm a csuklóm (igaz futballozás közben történt) és azóta már nagyon vigyázok.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#30) akoska07


akoska07
nagyúr

Itt úgy tünik friss infók vannak:

Schumachert kómában tartják

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#31) horush válasza Dany007 (#8) üzenetére


horush
addikt

Persze, egy gumiszobában nagyobb biztonságban lett volna, de nehogy már ne lehessen elmenni síelni a családdal.. :W 2013 végén talán már nem számít extrém sportnak.

[ Szerkesztve ]

(#32) akoska07 válasza horush (#31) üzenetére


akoska07
nagyúr

Addig amíg a pályán síelsz nem extrém.
Nem tudom olvastad-e amit linkeltem.

Sosem voltam sumi rajongó,de...
Én nagyon sajnálom őt,éveken keresztül száguldozott a leggyorsabbak között és egyszer sem került ilyen helyzetbe.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#33) Infinight válasza Gergosz2 (#29) üzenetére


Infinight
csendes tag

Persze, könnyen jön a baj. Egyszer én is pont úgy jártam, ahogy Te a csuklóddal. De ez a sporttal jár. Én 10 évig öttusáztam, ott is rengeteg a veszélyforrás. Pl.: egy lövészeten véletlenül elsült egy kezdő kezében a fegyver, hát persze, hogy engem lő hasba. :DDD Ezzel csak arra akarok utalni, hogy balesetek mindenhol előfordulnak, még akkor is, ha a szabályoknak megfelelően csinálunk valamit. Hát még, ha nem...

Impossible is just a big word thrown around by small men...Impossible is nothing.

(#34) Eastman


Eastman
őstag

Mielo"bbi gyo'gyula'st neki! Reme'lem, hogy teljesen fele'pu:l!

(1-2-3 vb-t tala'n lehetne "adni" valakinek, de hetet nem...)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#35) Gergosz2 válasza Eastman (#34) üzenetére


Gergosz2
veterán

biztos nem telóról írtad ezt :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#36) Andrew_31


Andrew_31
Modder

A legjobbakat neki. :R

(#37) Eastman válasza Gergosz2 (#35) üzenetére


Eastman
őstag

Nem ám... ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Két hete próbálják felébreszteni a kómából Sumit. Most mondták a Tények című műsorban. Állítólag még hetekig eltarthat, míg felébred.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) Eastman válasza Vakegérke (#38) üzenetére


Eastman
őstag

Remélem, hogy rendbe jön. Nagyon drukkolok neki!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#40) Dany007


Dany007
veterán

Olvastam én is az új híreket.
Ami viszont még érdekesebb, hogy igazatok volt abban, hogy nem száguldozott a pályán. Legalábbis mostmár ez az infó tűnik hitelesnek, hogy meglehetősen lassan ment.

No de akkor vajon mitől törött ketté a sisakja? :S Azért ezeket elég durva erőhatásokra tervezték, nehéz elhinni, hogyha mondjuk 10-20-szal nekiesik egy kőnek akkor az kettétöri a sisakot.

(#41) Vakegérke válasza Eastman (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is drukkolok neki, hogy ember legyen belőle. Zombiként nem érdemes élni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Sumi még mindig alszik, "és a teljes gyógyulás már valószínűtlen, feltéve, ha egyáltalán felébred a kómából."

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy el kell búcsúznunk Sumitól?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.