Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) berghausmann


berghausmann
tag

szorriság van....

(#2) banhammer


banhammer
veterán

Ezert jo a feloltoltos mosogep.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) berghausmann válasza banhammer (#2) üzenetére


berghausmann
tag

jó az elöltöltős is, csak minőséget kell venni (nem márkát).

(#4) ncc1701 válasza berghausmann (#3) üzenetére


ncc1701
veterán

Ja mielét 300k-ért. Én megveszem kb a legolcsóbbat, és 4-5 évente veszek másikat.

(#5) Shamy válasza ncc1701 (#4) üzenetére


Shamy
tag

a legolcsóbb +25%-ért kapsz jó márkát normálisat, csak keresni kell kicsit neten, és nem a népbeszád szerinti márkákat majmolni ..... :)

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#6) berghausmann válasza Shamy (#5) üzenetére


berghausmann
tag

Nekem/nekünk pl. a Gorenje jött be. Igaz, hogy 140 ropit adtam érte, de 9 éve jó. Remélem, még egyszer ennyit kibír. Modellt nem mondok, mert nincs értelme, már biztosan nem forgalmazzák. Szerencsére olyan helyen élek, ahol nem túl kemény a víz, de minden mosógépnél alapelv kéne legyen a vízkőoldó használata. Nem árt nekik :) Én hathavonta adok a szájának némi hip-tom vízkőoldót. Bele kell tölteni a flakont, némi hideg vizet rá, kicsit állni hagyni, azután vagy leengedni, és mosni egyet üresen, vagy csak simán kimosatni belőle.

(#7) Dany007 válasza ncc1701 (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Mi mikor elköltöztünk akkor vettünk egy régi használt Miele-t valami nevetségesen alacsony áron.
Van egy fazon a közelbe, akik járja Német o.-t és használt - már nem használt - Mieleket behoz és felújítja gyári alkatrészekkel.
Na mindegy a lényeg, hogy egy ilyen kb 10 éves Miele-t vettünk meg 40.000 forintért. És azóta is kiválóan működik. Rengeteg programmal, időzítő beállítás lehetőséggel stb...
Szóval már 4. éve megy és teljesen jó.
Ha bedöglik akkor még mindig van lehetőség az ipsénél, hogy megcsinálja vagy akár veszünk másikat ugyanennyiért. És akkor egy alap mosógép áráért lesz egy régi Miele-nk újabb 4-5 évre.

(#8) Szoszo94 válasza ncc1701 (#4) üzenetére


Szoszo94
őstag

Mi 200k-ért vettük a Mielét, azóta se volt vele semmi gond *kopp-kopp*, szerintem megérte az árát :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#9) Dany007 válasza Szoszo94 (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Jó, azért az megint a másik véglet újonnan Miele-t venni. :)
A lakosság többsége nem engedhet meg magának egybe ekkora kiadást.
Egyébkén annak az árából kb 3db mezei mosógépet lehet venni, amik egyenként kb 4-5 évet is kibírnak - általában, de van hogy többet- . Ergo a Miele majd akkor éri meg ha 15+ évet is kibír gond nélkül. Bár ez nem ritkaság a Miele-nél. Szóval döntésnek jó döntés. Csak sajnos keveseknek opció.

(#10) berghausmann válasza Dany007 (#9) üzenetére


berghausmann
tag

10 éve a 140 volt kb. annyi, mintha most 200-at költenél rá. Szóval van azért másik véglet is, nem kevesen inkább áldoznak rá, csak hogy 10-15 évre mondjuk le legyen tudva a mosógépgond. A miele tényleg egész jó, de 200-ért már van bőven választék manapság a jobbfajták közül.

(#11) Szoszo94 válasza Dany007 (#9) üzenetére


Szoszo94
őstag

Kb most lesz 8 éves, remélem is, hogy még bírni fogja :)
Mi sem állunk jól anyagilag (sőt, hadd ne mondjam mekkora a hitelállomány, ráadásul folyamatban a válás, stb..), de anno bevállaltuk egy éves futamidőre, 0%THM-el úgyhogy így egész jól jöttünk ki belőle, az a havi kb 20 pedig nehezen, de előteremthető volt. Előtte Hajdu felültöltős volt, de még az is működik a mai napig :DDD

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#12) Dany007 válasza Szoszo94 (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, hát mondom, ha van rá lehetőség akkor érdemes megjátszani mindenképpen. Főleg nulla százalékkal.

(#13) merkucyo válasza berghausmann (#10) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Én is így vagyok vele , hogy inkabb kiadom rá a pénz , de hallani nem akarok többet róla :D

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#14) berghausmann válasza merkucyo (#13) üzenetére


berghausmann
tag

Evidens. ;)

(#15) Freiherr


Freiherr
őstag

Durva,hogy egy szaros mosógépet hitelre kell megvásárolni egy dolgozó embernek ebben az országban.:(

XXX

(#16) bambano válasza banhammer (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

jaja, ez a mosógép felültöltős, nem eleje felőltöltős...
miután az elöltöltősnek nincs ajtaja a dobon...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.