Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baluka26


baluka26
veterán

[open]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2) EczkE válasza baluka26 (#1) üzenetére


EczkE
addikt

[close]

Asszem mindenféleképpen!

(#3) baluka26 válasza EczkE (#2) üzenetére


baluka26
veterán

Miért?
Az átlag popdalokhoz képest szerintem ez egyáltalán nem kegyetlen szar. De csak azokhoz képest... ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4) darál0w


darál0w
Jómunkásember

itt is több a dislike, mint a like. vagy csak megszokásbol? D:

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5) Lenry


Lenry
félisten

nanebazd. leszedette a fridayt és most csinál egy másikat, hogy legyen mit fikáznia a népnek? mert fikázni fogják, függetlenül a minőségétől.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) baluka26 válasza darál0w (#4) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem megszokásból :D
Lenry: Tényleg. Hun a frájdéj?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7) kenwood3


kenwood3
őstag

Kedvenc lesz ez is mint az előző ;)
:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#8) Wictor


Wictor
senior tag

A Friday nagyobb szar volt. Úgy látszik, hogy Katy néni kipofozta pöppet.

Ui: A Media Player kibírja ezt a sokkot, vagy először inkább VLC legyen?

[ Szerkesztve ]

(#9) .bableWes


.bableWes
őstag

szép csaj, vagyis nekem bejön. mondjuk a fufru nem áll jol neki. de a hangját nem kéne eröltetni... :U

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#10) Egorov válasza baluka26 (#3) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nem kegyetlenül qrvaszar, hanem aránylag rossz.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#11) baluka26 válasza Wictor (#8) üzenetére


baluka26
veterán

Kibírja mindkettő :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12) Wictor válasza baluka26 (#11) üzenetére


Wictor
senior tag

És tényleg! Amúgy hasonlít a Dér Henire. Nem? ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) Z86


Z86
őstag

Most hallgatom a Friday című szerzeményt. Még sosem hallottam :)
Tényleg elég fura hangja van.
szerk: Ez a mostani is vacak, viszont végig bírtam hallgatni. Ez mindenképpen előrelépés.

[ Szerkesztve ]

(#14) Thome


Thome
addikt

Szerintem nincs gond a hangjával, áruljátok már el, mit kell benne figyelni, amitől szar lesz? Túl magasan énekel? Tényleg nem tudom. :B

Amúgy meg a zene teljesen átlagos popzene, ezzel sincs gond ha valaki ezt a stílust kedveli, szvsz.

(#15) Lenry válasza Thome (#14) üzenetére


Lenry
félisten

Auto-Tune. A szoftver, ami énekelni nem tudó emberekből énekelni nem tudó robotokat csinál!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) mrgg


mrgg
tag

Akkor már inkább ez. ;]

Viccen kívül, egyetértek azzal hogy nagyon nehezen (sehogy sem?) fogja magáról lemosni a kritikákat, de fogadni mernék hogy "kiadok egy albumot, és csőőő" kategóriás lesz ő is...

(#17) Thome válasza Lenry (#15) üzenetére


Thome
addikt

Ja értem. Hát legyen, nekem mindegy. :D

(#18) Воланд válasza baluka26 (#6) üzenetére


Воланд
titán

"Tényleg. Hun a frájdéj?"

Valami jogi vita (asszem kiderült, hogy nem az övé a dal) le lett szedve/leszedették mindenhonnan.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) danih


danih
addikt

Na, ebből nem lesz meme...
Ellenben egy nap alatt majdnem 2 milla megtekintés... phew
Autotune nagyon keményen befigyel ezúttal btw, nem annyira jó a hangja szegénynek hogy profi szinten énekeljen.

[ Szerkesztve ]

(#20) baluka26 válasza danih (#19) üzenetére


baluka26
veterán

Nem, viszont ezzel már simán elfér a viván a többi barbee és espé között..
woland: Valaki más fel merte vállalni azt a dalt? OMG, biztos jó dellát fog belőle akasztani :K

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21) Воланд válasza baluka26 (#20) üzenetére


Воланд
titán

[link]

A leghitelesebb forrás. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) Lenry válasza baluka26 (#20) üzenetére


Lenry
félisten

az egész sztori úgy nézett ki, hogy van az ARK Music Factory, ahová befizetsz 4000 dollárt és írnak neked zenét, forgatnak klipet, olyan is lesz, de te sztárnak érezheted magad. az elkészült zene jogai persze az övéké marad. ez eddig jó is volt, a harmatos zenék nem terjedtek el, barátok, rokonok látták, oszt' csá.

Blacket is befizették a szülei, elkészült a klip, a kiscsaj vidám volt, míg egy standupos fel nem fedezte magának és ki nem gúnyolta. ekkora a videó már hónapok óta fenn volt YouTubeon de a kutya se ismerte. innentől viszont felpörgött az egész, és a többit meg ismerjük.
(ennek a dalnak köszönhető hogy rájöttem, hogy a YT-n van automata kommentfrissítés. a Friday alatt baromira pörögtek a kommentek :D)

aztán az ARK a hírnevének további rontásának megelőzése érdekében, mint a jogtulajdonos, leszedette.

(#23) baluka26 ebből már nem jövök ki jól, mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) baluka26 válasza Lenry (#22) üzenetére


baluka26
veterán

Csak nem egy Rebecca Black történész-szakértőhöz van dolgunk? ;]
szerk: Nem hiszem :N ;]

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#24) ntomka


ntomka
nagyúr

Azért így egész hallgatható. :)

ツ Headphones on - World off

(#25) EczkE válasza ntomka (#24) üzenetére


EczkE
addikt

Ének nélkül. :DDD Amúgy valóban jobb.

Asszem mindenféleképpen!

(#26) baluka26 válasza ntomka (#24) üzenetére


baluka26
veterán

Hamar meglett az első cover.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#27) Z86 válasza Lenry (#22) üzenetére


Z86
őstag

Végre tudom honnan ez az egész :)

(#28) hNp88 válasza ntomka (#24) üzenetére


hNp88
aktív tag

ez sem rossz :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#29) ntomka válasza hNp88 (#28) üzenetére


ntomka
nagyúr

Igen, ez alap, de ez a komment nagyon adja: "they just took off auto-tune". :DDD

ツ Headphones on - World off

(#30) hNp88 válasza ntomka (#29) üzenetére


hNp88
aktív tag

lol, nem is néztem :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#31) .bableWes válasza ntomka (#29) üzenetére


.bableWes
őstag

:DD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#32) huntermati


huntermati
tag

(#33) 14adam


14adam
addikt

(#34) huntermati válasza 14adam (#33) üzenetére


huntermati
tag

Lassú ;]

(#35) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Borzasztó.
Mind a szám mind a kivitelezés.
Egy robot énekel helyette annyi effect van rajta.

És azt sem értem mi a kaksinak rángatóznak a háttérben gitárokkal mivel egy deka sincs a számban.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#36) slfln


slfln
senior tag

Nekem is van egy ilyen rejtett tinicsirke kedvencem :B.
SoKo-nak hívják (Stéphanie Sokolinski). Benne azt szeretem, hogy maróan ironikus és tökéletesen tisztában van vele, hogy mennyire béna hülye p*csaként adja elő magát. A szövegei meg elképesztően bájosak és viccesek, hatalmas dumája van.
Ezen a számán mindig betegre röhögöm magam.

(#37) koshmar


koshmar
őstag

(Szerencsére) még mindig nem tudom, ki az a Rebecca Black. ;]

Szerk.: Megnéztem a Wikipedia-n. Justin Bieber mellekkel.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Most nézem, ez kajak 14 éves? o.O))) Milyen lesz vajon felnőtten?

Amúgy nem szedték le minden verzióját a YouTube-ról. Itt egy, aminek happy end a vége. ;]

(#39) hoffman_


hoffman_
nagyúr

cant wait Brock's dub :DDD

#33: Aztakurvaaaaaa :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.