Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Remelem ez a lekerekitett kijelzo nem lesz uj "standard".

Nagyon tetszetos telefon. Ezek a kihuzhatos BB-k mindig jol sikerulnek az en szememben.

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Droidos BB? Eventus készíti a harakirit:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Воланд válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


Воланд
titán

varjal, van jobb is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) kortic válasza Воланд (#3) üzenetére


kortic
tag

Ettől minden embert kiráz a hideg

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#5) kbyte1024 válasza Воланд (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Csodás...:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) helixP válasza kortic (#4) üzenetére


helixP
nagyúr

Azért nem mindenkit ;)

[ Szerkesztve ]

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Ez a BB tetszik :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Crafter32


Crafter32
őstag

Sajnálom, hogy ilyen telefont ad ki a BlackBerry. Lesz egy szép telefon androidos vacakkal. Gyerekeknek játszani biztos jó lesz, másra nem hiszem.

(#9) Wesder válasza Crafter32 (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Ejj de negatív vagy :/

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) fornettisuti


fornettisuti
veterán

mély ütés a bb-hívőknek...

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) berek21 válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


berek21
senior tag

Talán inkább kanadai módszer. Kutyaszán, vagy jégkorong általi...

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#12) kbyte1024 válasza fornettisuti (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem gyengén.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) gyurkikrisz válasza Crafter32 (#8) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ezzel a jatszani kifejezessel arra probaltal celozni hogy erre lesznek appok is?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#14) kortic válasza helixP (#6) üzenetére


kortic
tag

ha más gyártó adna ki full qwerty telót, értelmes speckóval és droiddal, én sem fanyalognék, de a droidos BB ellen valahogy minden zsigerem ellenkezik. ;)
Mondjuk egy Snap410-es, 3,5" 720x720p kijelzős, (#3) BB Billentyűs Droid tetszene is, anno a Sony Ericsson Vivaz Promat is a billentyűzete miatt vettem, és hiába kihalt a Symbian, imádtam a telót.
Csak hát a piac nem erre halad :((

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#15) Wesder válasza fornettisuti (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Ez még mindig nem egy vallàs :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) kbyte1024 válasza Wesder (#15) üzenetére


kbyte1024
addikt

Sokaknak az hidd el:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) hito válasza gyurkikrisz (#13) üzenetére


hito
nagyúr

Rég láttam visszakézből ekkora pofont :C

Én annyira nem örülök ennek a hírnek. A BB OS egy elképesztően jól összerakott rendszer, szinte tökéltes. Nagyon tudnám értékelni, ha nem tűnne el.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#18) dreamdancer válasza hito (#17) üzenetére


dreamdancer
őstag

Pedig ez ki nem mondva, de gyakorlatilag a saját OS feladása, már az androidos appok engedélyezése is egy lépés volt. Persze nyilván még évekig fogják támogatni, ahogy a Nokia a Symbiant, de kábé ennyi volt.

Érdekes lenne egy MA-s cikk vagy adás arról, hogy ha olyan jó volt a BB10 (amit nem vitatok), hogy hasalhattak ekkorát az elmúlt években.

Nem a lényeg a fontos.

(#19) helixP válasza dreamdancer (#18) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem lehet Androids átmenet "BB-launcherrel" a megfelelő feature-eket és biztonsági protokollokat tartalmazó "BB-levelezővel", vagy komplett BB alkalmazáscsomagokkal.
Jó, QWERTY-es Android már nagyon rég nem volt.
És pl személy szerint ezért a design-ért megveszem: vertikálisan kicsúsztathatós teljes billentyűzet.

(#20) laci1892


laci1892
senior tag

Mondjuk őszintén remélem nem tűnik el a BlackBerry os később sem. Egyszerűen többi platform nekem nem jött be sehogy. Nem azt mondom hogy rossz. Csak számomra minden szempontból kényelmesebb ez az os.

Nem tudom az olyan ember aki BlackBerry -t vesz androiddal azt meg lehet jobban sérteni már? Mi lez a következő? Diesel Ferrari? :)

[ Szerkesztve ]

(#21) hito válasza dreamdancer (#18) üzenetére


hito
nagyúr

Én is ettől tartok. :(

Sajnos a droid és az IOS árnyékában nem könnyű ám az élet, lehet akármilyen jó a BBOS.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#22) Crafter32 válasza gyurkikrisz (#13) üzenetére


Crafter32
őstag

Persze, ha Facebookot és játékokat szeretnél az gondolom ugyanúgy meglesz.

Kamu

[ Szerkesztve ]

(#23) icezozo válasza laci1892 (#20) üzenetére


icezozo
addikt

ez a jovo !
egy hardver es valaszthato OS !
amit a user akar :K

Crafter32: van akinek az elethez is app kell maskepp elpusztulna :D

[ Szerkesztve ]

http://qwankido.hu/

(#24) Wildpath


Wildpath
tag

Egész ígéretes ;]

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#25) Ádám16


Ádám16
addikt

Idén akartam váltani BB-re, de ha droiddal lesz felvértezve, gondolkodok a WP-n maradáson.
Ez hogy jött? Ennyire nem mennek a BB-k? Emlékezeteim szerint a Passport jól fogyott eléggé.

(#26) Воланд válasza Ádám16 (#25) üzenetére


Воланд
titán

nem fogyott jol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27) Crafter32 válasza Ádám16 (#25) üzenetére


Crafter32
őstag

Valószínű, hogy csak választási lehetőség lesz, hogy android rajongókat is Blackberry mellé csábítson. Az OS10 marad biztos, mert aki jelenleg Blackberry tulaj az nem hinném örülne az androidnak.

[ Szerkesztve ]

(#28) eventus válasza icezozo (#23) üzenetére


eventus
veterán

Ma kérdezték tőlem: iphone tulmelegedésre van app. Valami cleanerben van ilyen funkció. - mondtam neki: jó..

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#29) Воланд


Воланд
titán

ez mondjuk igy vicces, samsung kijelzo, android os meg bb logo.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Enyém meg Xiaomi telefon, Android OS, LG/Sharp kijelző, Qualcomm processzor, Sony kamerák, Philips vaku... Normális, hogy több helyen gyártják a komponenseket.

Úgy vagyok vele, hogy tőlem jöhet, legyen droidos alternatíva is, meg legyen BB10-es is. Kész.
Az alulra slider meg továbbra sem tetszik, bár igaz, jobb, mintha állandóan ott lennének a kijelző alatt.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#31) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Ahogy kijön veszem is :) szerintem gyönyörű és egyedi

(#32) icezozo válasza Воланд (#29) üzenetére


icezozo
addikt

lesz meg "viccesebb" is :D

http://qwankido.hu/

(#33) Lall válasza Ádám16 (#25) üzenetére


Lall
veterán

Önmagához, megosztó mivoltához képest fogyott jól. A BB kb ennyit várt tőle. Inkább a Classictól várt volna többet, de 2 éves hw-el, 140 nyitóárral vicces próbálkozás szvsz.

Slidert várom, de csak ha jön os10-el is.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#34) icezozo válasza Lall (#33) üzenetére


icezozo
addikt

a PP elerte celjat mert 1 milka volt betervezve de kevesnek bizonyult. volt is keszlethiany decemberben :)

a Classcic nehezebb dio. ott 7 milka a tervezett de csak 2nel tart :F
viszont ha vegre megkotik a tobbi szolgaltatoval a szerzodest ,akkor lehet nagyobb fogyas.
( persze ha ertelmes/elfogadhato aron adja majd a szolgaltato. PL: nalunk )

http://qwankido.hu/

(#35) Ádám16 válasza Lall (#33) üzenetére


Ádám16
addikt

A Classic valóban a specifikáció/árazás téren elbukott (nálam tuti).

Slidert várom, de csak ha jön os10-el is. +1

[ Szerkesztve ]

(#36) Luck Dragon

Az a fehér színű, juj szerelmes lettem :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) laci1892 válasza icezozo (#23) üzenetére


laci1892
senior tag

Az lenne a jó ha tudnák ezen választani os-t. A telefon tetszik. De robottal kuka ( nekem)

(#38) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hát még mindég inkább androiddal jöjjön, mint a WPvel. ;]

Hát megtapogatnám ,de ezt sem fogom egyhamar kézbe venni. Gondolom lesz vagy 300k. Sehol nem lehet majd megnézni. Pedig kíváncsi vagyok jobban megoldották e a lehajló kijelzőt, mint az S6 edge-nél.

(#39) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A BB árazási politikájával az android szegmensben max a prémium kategóriában lehetnek versenyképesek, ahol az ár eleve nem igazán számít (persze ott is csak akkor, ha meglépik a többi gyártó hasonló árazású készülékeinek a szintjét). Úgy néz ki, hogy a BB vezetősége továbbra sem látja a valódi problémát és most épp az operációs rendszer lett a bűnbak, pedig csak az áraikon kellett volna engedniük, amitől többen vették volna, amitől a szoftverfejlesztőknek is vonzóbb platform lett volna és máris beindult volna az üzlet. Ők a kihalás szélén is csak az régi jó BB-s extraprofitban tudtak (tudnak) gondolkodni sajnos, amire a piac nem vevő. Az új generáció, akik rengeteg telefont vesznek, gyakorlatilag már nem is ismeri ezt a márkanevet, vagy ha hallotta már, valami olyasminek tartja mint ami már kiment a divatból. Az iPhone cool, a Samsung cool, a BB nem cool.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#40) icezozo válasza Tigerclaw (#39) üzenetére


icezozo
addikt

sorry de ez egy nagy baromsag amit leirtal!

Chen kifejtette NEM akarunk mindenkinek BBt eladni !

http://qwankido.hu/

(#41) akosxyz válasza Tigerclaw (#39) üzenetére


akosxyz
senior tag

Világif@szságot írtál.

+1 icezozo

[ Szerkesztve ]

(#42) janeszgol válasza Tigerclaw (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

A mondandód rögtön "megcáfolódik", ha a WP-re gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#43) Ádám16 válasza icezozo (#40) üzenetére


Ádám16
addikt

Hát ha nem is a több milliárd usernek, de "néhánynak" csak akarnak eladni. Vagy le van szarva a pénz szerinted?
Szerintem sem az op.rendszerrel van a probléma, hanem a készülékek hiányával/árával.
A Classicot kellett volna jól belőni, frisseb SoC-cal, több hasonló készüléket kiadni, és szerintem már nem az Androidos BB-ről beszélgetnénk.

(#44) Peathee


Peathee
aktív tag

50%, hogy erre cserélem le a Lumia 925-öst. Vagy erre. az áraiktól függ majd. :) Nagyon várom mindkettőt! QWERTY a király :)

[ Szerkesztve ]

(#45) Tigerclaw válasza icezozo (#40) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Akkor azért tart ott a BB, ahol volt és ahol most is van. Nem tudtam, hogy a BB nonprofit cég akar lenni. Nokia effektus. A piac elment mellettük és ez még nem esett le nekik. Mindenki és minden hibás, csak a vezetés nem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#46) icezozo válasza Tigerclaw (#45) üzenetére


icezozo
addikt

te nem csak a lovon ulsz forditva hanem a mozit is hattal nezed :K
( nem akarok szemelyeskedni ! )

de nem gond ,persze ez is egy gondolat amit leirtal.

http://qwankido.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.