Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs Iphone Samsung nélkül. Lehet trollkodni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) Zolik válasza pusszycat (#1) üzenetére


Zolik
senior tag

ha pénzről van szó akkor a legnagyobb ellenségekből is barátok lesznek és ahogy a pénz fogy úgy fogy majd a barátság is.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#3) kali válasza Zolik (#2) üzenetére


kali
legenda

üzletben pont, hogy nincs barátság.

(#4) Peterson_ válasza Zolik (#2) üzenetére


Peterson_
addikt

Itt nem fogy a pénz, csak egyre több lesz.

A kirakatpereket meg nem is kommentálnám.
Simán bratyiznak, közben pedig a hívők vitáit látva jót röhögnek:N

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#5) MartOOn


MartOOn
addikt

Na akkor most már egy iphone is kérdezheti, hogy ugye bennem is van vmi jó? :D (bar en ugy tudtam h procit eddig is szallitott a samu az applenek. mondjuk lehet h nem ekkora mennyisegben)
En a majdani s6 kampányba belevennem, hogy "az Apple A9 chip HÁZON BELÜL tovabbfejlesztett változatával szerelték."
Aki trollkodassal vádol, annak most mondom hogy teljes mertekben igaza van! :D
De ezek a hirek/topikok ezert szuletnek. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#6) janeszgol válasza MartOOn (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

:C :DD :))

(#7) INGJOKE válasza MartOOn (#5) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem meg hallották az applenél, hogy lassan éhen halnak a samunál így adtak nekik koncot, hogy megmaradjon a képzeletbeli ellenfél... :) :)) :D :DD :DDD

(#8) Blyan válasza MartOOn (#5) üzenetére


Blyan
félisten

Csúnya lenne egy ilyen kampánnyal, ugyanis az Apple SoC minden részét rohadt nagy jogi bástya védi. :)
Csak mert a Samsung gyártja, még semmi közük ahhoz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9) Maegoss


Maegoss
tag

"..a koraiak 14 nanométeres csíkszélességű.."

(#10) henrik1 válasza MartOOn (#5) üzenetére


henrik1
tag

jah, a Parlamentet pedig nem Steindl Imréhez kötjük, hanem a kőművesekéhez.

(#11) Blyan válasza henrik1 (#10) üzenetére


Blyan
félisten

:C

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) MartOOn válasza henrik1 (#10) üzenetére


MartOOn
addikt

Jolvan gyultok... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#13) ctvagyok válasza MartOOn (#5) üzenetére


ctvagyok
őstag

Aztán e lépés után gyártatna-e valaki a Samsunggal? ;]
Gyanítom amcsiba a töküket is letépnék.
Inkább valami kínai telefonba kéne megszerezni az A9-et, megnézni azon hogy hasít a droid. Ha egyáltalán futna rajta.

(#14) MartOOn válasza ctvagyok (#13) üzenetére


MartOOn
addikt

Hat max valami lite xar elfutkosna rajta. Lolli alatt tuti osszeroskadna. iOS-re eleg. Ez a lényeg. Mondjuk engem pont nem erdekel, hogy droidnak mi az alapszukseglete. Ha 8mag 3gigan porogve plusz 4gb ram akkor annyi. Lex@rom. Akkor is jobban hasznalhato NEKEM mint ios. Erre van kismillio kifizetett programom. Ezt hasznalom 1.5-os verzió óta. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#15) no more válasza MartOOn (#14) üzenetére


no more
addikt

+1. Akkor nem csak én vagyok ezzel így. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#16) SpongyaBob válasza MartOOn (#14) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Mégis idejöttél bizonygatni, hogy a droid jobb. Akkor használd egészséggel és nem kell győzködni senkit, hogy kinek mi a jó trollkodás formájában ;)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#17) Blyan válasza MartOOn (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Te amúgy tisztában vagy azzal, hogy a jelenlegi A8/A8X a legerősebb SoC-k egyike a világon? Az A9 még erősebb lesz.
Dehogyis, fingod sincs dolgokról.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) no more válasza Blyan (#17) üzenetére


no more
addikt

Ebben teljesen igazad van! Én megnézném az iphone-t egyszer valódi multitaskinggal, fullHD kijelzővel. :) Lennének csodálkozások...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19) Blyan válasza no more (#18) üzenetére


Blyan
félisten

Csak normálisan megírt OS kellene hozzá, a HW erős, a piaci vetélytársak 99%-nál erősebb.
Más kérdés, hogy a valós multitasking mobilon a világ legnagyobb baromsága.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20) MartOOn válasza Blyan (#17) üzenetére


MartOOn
addikt

Persze h nincs fingon se a dolgokról. Csak trollkodni jöttem. Le is irtam. Pusszantas! ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#21) no more válasza Blyan (#19) üzenetére


no more
addikt

Miért?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22) janeszgol válasza no more (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Én csak tippelek, mire gondolhatott. Melegedés, akkumerülés. Nincs haszna, mivel egyszerre úgy is egy vagy két dologgal foglalkozol a telefonon.

(#23) no more válasza janeszgol (#22) üzenetére


no more
addikt

Én szeretem, ha mindent, amit sűrűn használok azonnal visszatölt a telefon a híres HTC Sense turbó animációkkal. Hihi. :) Lehet, hogy jobban eszi az akksit, bár személyes tapasztalataim nem ezt mutatják... Szerintem jobb, ha mindig előre vannak töltve az appok, akkor nem szenved a proci velük annyit a fekete meg fehér képernyőkkel (ez gondolom ismerős...). Tegnap nézegettem a merülést, nagyjából 2,5 óránként merült 1%-ot készenlétben úgy, hogy előre betöltöttem a tárcsázót, textrát, facebookot, messengert, beállításokat, galériát, poweramp-et, böngészőt és play áruházat. Ezeket használom a leggyakrabban (+amik amúgy is futnak a háttérben). Érintésre instant betölti, újratöltés természetesen nincs. Szerintem kevésbé kínlódik a proci ilyenkor, a telefon végig jéghideg.

Megnéztem, így is van szabad 700 MB RAM-om. Aztán lehet én vagyok túl elkényelmesedett "power" user. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.