Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Tömör és jó lett az írás, egy nagy gratula a nyereményhez. Én is elfogadnám az biztos. Használd egészséggel. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) aytukabozs válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


aytukabozs
addikt

:R köszi :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#3) kemotox


kemotox
addikt

Te egy Goa'uld vagy?

(#4) NemesTom


NemesTom
tag

Grat a nyereményhez, lassan nekem is be kellene ruháznom egy ilyensmi akkura... Xperia L 3 óra olvasás után kidől :U

(#5) aytukabozs válasza kemotox (#3) üzenetére


aytukabozs
addikt

:D ez most hogy jött...?
Már eleve azt is csak a wiki segítségével tudom hogy az mi (nem vagyok egy csillagkapu fan), de a poént meg abszolút nem vágom, segítenél? :)

(#4) NemesTom

Igen nekem is sokat segít, az én telóm is csak félnapos ha nyüstölve van... :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#6) banhammer


banhammer
veterán

Teljesen korrekt powerbank.
Itthon kaphato valahol?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) aytukabozs válasza banhammer (#6) üzenetére


aytukabozs
addikt

Őszintén nem tudom, de még a kinti webshopok közül se mind árulja, valami kisszériás cucc lehet.
Itthon ami tuti van az a xiaomi féle hasonló kapacitással, persze kicsit drágábban...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#8) Fr0z3n válasza aytukabozs (#5) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Néha benyög ezt azt, ne is foglalkozz vele :D

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ebbe sztem Li-po akku van. Ha ajándék oké, de amúgy még kerülném. Jók azok a nagyobb nehezebb, de 18650-el szerelt bankok amikben cserélhető a cella, vagy ha nem szétszed és átforraszt.
A li-pok drágábbak is és ha lehalnak hááát. Szemeztem egy 10Ah-s darabbal (:D) 1800hufért, de letettem róla.

(#10) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Minden esetre kicsi és elegáns darab. A Li-po nagyot tud robbanni, ha elszáll az elektronika. Én nem is merem magára hagyni a bankot ha tölt vagy azt töltöm.

(#11) kemotox válasza aytukabozs (#5) üzenetére


kemotox
addikt

A Goa'uldok az ilyen paraziták, akik megszállnak embereket és irányítják azokat. Ha valakiben goa'uld van akkor mély, torzított hangja van (nem mindig de nem akarok nagyon szofisztikált tudományos mélységekig belemerülni a dologba), mint neked a videóban :P

Azért egy CSK rajongó nyugtasson meg, hogy nem csak nekem ugrott be ez először a videó láttán. :)

Na de hogy érdemben is hozzászóljak a dologhoz: Jóféle kis teszt, személy szerint már egy ideje szemezgetek az ilyen akksikkal, így mindenféle írást szívesen olvasok róluk.

[ Szerkesztve ]

(#12) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Gratulálok hozzá, remélem sokáig fog szolgálni. :)

Valami hasonlót nekem is kell lassan szereznem, eleve kicsi az 1750mAh-s akku egy Snapi S3-hoz, de akkor meg főleg, ha már lassan 2 éves.

Nyugodj békében Integra!

(#13) Kolondrum válasza Szatyor95 (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Munkatársamnak ilyen van. Kölcsön adta. Olyan 3x feltölti a telómat. 1800mAh akkuja van. Ez a fix, a többire nem volt lehetőségem. Kell neki egy éjszaka, hogy feltöltsön. Az LCD jó, de nem pontos. Olyan 30%-nál lehal a cucc és nem tölt. Ellenben okos bank. Mutatja, hogy van e valami az USB végén. Ha nincs nem mutatja a kimenetet és 1-2 perc után automata kikapcsol. Valószínűleg 18650 van benne. Gyári cellákkal ennyit tud. Erre pályázom, azt ha lehal a gyári cella, kap rendeset.

[ Szerkesztve ]

(#14) aytukabozs válasza Kolondrum (#10) üzenetére


aytukabozs
addikt

"A Li-po nagyot tud robbanni, ha elszáll az elektronika."

Ez most revans a DX.com-os piszkálódásért? :P
Nem is merem többé használni, köszi :DD

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#15) vimes válasza kemotox (#3) üzenetére


vimes
senior tag

Hát ezen most könnyesre röhögtem magam, elnézést :C :B

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.